Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojewódzkie Centrum Onkologii
Skłodowskiej-Curie 2, 80-210 Gdańsk
Wojewódzkie Centrum Onkologii logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (38)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Kropidłowski Konsultacja chirurgiczna

  Lekarz konkretny, rzeczowy ale przy tym bardzo sympatyczny. Jeśli człowiek stresuje się przed wizytą, to po wejściu do gabinetu stres mija. Przyszłam z konkretnym problemem, który lekarz omówił i od razu zaproponował rozwiązanie. Z całego serca polecam Pana Doktora!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jarosław Skokowski Inny

  Jak można podziękować Panu Doktorowi za jego ciężką pracę, którą wykonuje z takim nastawieniem, spokojem, pogodą ducha, jakby była najcudowniejszą pracą na świecie, mimo że poczekalnia zawsze pełna pacjentów i że czas pracy wydaje się być z gumy?
  Wszelkie przychodzące na myśl słowa wydają się być nieproporcjonalne do tego, co Pan Doktor robi dla swoich pacjentów, jak ich traktuje, jak motywuje do pracy z chorobą. Doskonałe kompetencje zawodowe, ale nie mniej ważne walory duchowe, takie jak spokój, łagodność i życzliwość, którymi emanuje, sprawiają, że człowiekowi chce się zmierzyć z chorobą i współpracować z Panem Doktorem. Dziękuję za opiekę, rozmowę, za to, że mam szczęście być Pana pacjentką.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jarosław Skokowski Inny

  Lekarz z powołania. Kompetencje absolutnie bezdyskusyjne, ale do tego jeszcze serce, zrozumienie, czas i cierpliwość dla pacjenta. Lekarz, który daje poczucie bezpieczeństwa, niezwykle potrzebne w tych pełnych niepokoju i niepewności czasie choroby. Dziękuję Panie Doktorze.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jarosław Skokowski Inny

  Dr Jarosław Skokowski jest lekarzem z powołania, bardzo przyjazny, zawsze uśmiechnięty, wyrozumiały, wie czego oczekuje pacjent i stara się ze wszystkich sił, aby pomóc. Potrafi zdziałać cuda, a w szczególności w moim przypadku, przy podwójnej mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją ekspanderamii i przeszczepem brodawek, operacja odbyła się bez najmniejszych powikłań, wszystko goiło się bardzo szybko. Kolejna operacja wymiany ekspanderów na implanty to był już ,,pikuś ". Szwy są wykonane idealnie, obecnie mało widoczne. Jestem przeszcześliwa, że trafiłam na Pana doktora, który w tak trudnym dla mnie czasie, po chemioterapii i w trakcie walki z nowotworem dokonał cudu i tym samym sprawił, iż mogę nadal cieszyć się życiem bez najmniejszych problemów. Doktor Skokowski jest dla mnie Aniołem, człowiekiem, który potrafi pomóc pacjentowi przetrwać ten trudny czas. Polecam z całego serca.

  I
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Krystyna de Walden-Gałuszko Inny

  B. duże rozczarowanie wizytą. Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Większym problemem niż brak działania przepisanych leków okazał się brak maseczki. Wizyta odbywała się w napiętej atmosferze, brak otwartości na potrzeby pacjenta, zdawkowe odpowiadanie na pytania. Notowanie przez panią profesor trwało dłużej niż rozmowa z pacjentem. Jedynym remedium było "podjęcie aktywności fizycznej i ruszenie się z domu", aniżeli profesjonalna porada. Nadmienię również, że leczono mnie na jednostkę chorobową, na którą nie cierpiałem! Lekarz rozpoznała u mnie chorobę dwubiegunową. Lekarz psychiatra, pod opieką którego jestem aktualnie zdiagnozował ciężką depresję oraz zmienił diametralnie plan leczenia. W sposób bardzo pozytywny.
  Moje wizyty mogę określić jako wielka pomyłka i stracony czas.
  Jeśli stać Państwa na wizyty prywatne (oczywiście u innego specjalisty), to nie umawiajcie się na konsultację u tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  Wojewódzkie Centrum Onkologii Inny

  Polecam z całego serca, cudowny człowiek, prawdziwy lekarz z powołania.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Szymczyk Inny

  Pan Dr Grzegorz Szymczyk to świetny specjalista. Jest bardzo delikatny, empatyczny i zawsze z chęcią odpowie na pytania. Jestem pacjentką onkologiczna, fachowe podejście i ogromna wiedza Pana Dr-a sprawia, że wiem, że jestem w dobrych rękach. Chodzę do Pana Dr już kilka lat, chodzi również moja Mama i jestemy bardzo zadowolone. Polecam serdecznie.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Szymczyk Inny

  Bardzo dobry lekarz. Zmieniłam lekarza pod koniec pierwszej ciąży, ktora od polowy ciąży byla zagrożona. Nie żałuję. Lekarz sympatyczny, odpowiada na pytania, konkretny, ma duza wiedzy. Druga ciążę prowadziłam od początku u niego. Mimo problemów juz na samym początku, przyjął mnie na cito z dnia na dzień, wyjaśnił sytuację, uspokoił. Na SORze przeżyłam dramat. Warty uwagi specjalista. Wizyty kontrolne kontynuuje nadal u dr Szymczyka. Pozdrawiam serdecznie.

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Krystyna de Walden-Gałuszko Inny

  Pani Profesor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, nie przynaglała, nie krytykowała. To lekarka pełna empatii i cierpliwości, z pełnym zrozumieniem i troską o pacjenta. Wyjątkowa.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Szymczyk Inny

  Byłam u dr Szymczyka na kilku wizytach, traktował mnie bardzo przedmiotowo, był niedelikatny zarówno przy usg jak i przy cytologii i często ignorował informacje o stanie zdrowia, które mu przekazywałam. Musiałam się upominać o informacje i wyjaśnienie po podaniu usg. Gdy otrzymałam negatywne wyniki cytologii, musiałam poprosić o włączenie leczenia stanu zapalnego, który jak się później okazało był na tyle poważny, że zapalenie wpłynęło też na mój układ moczowy. W moim odczuciu Lekarz bez empatii i odpowiedniego podejścia do badania kobiet.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania