Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach
Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice
Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Zankowicz Inny

  Z Doktorem Michałem Zankowiczem pierwszy raz zetknęłam się w bardzo dramatycznym dla mnie momencie na SORze Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. W wyniku wypadku doznałam wieloodłamowego złamania bliższego końca kości ramiennej prawej z bardzo dużym przemieszczeniem. W efekcie konieczny był pobyt w szpitalu i trudne operacyjne wewnętrzne zespolenie odłamów. Poskładał mnie Pan Doktor Zankowicz. Potem była długa i żmudna rehabilitacja, dużo wątpliwości i strachu z mojej strony. Rzeczowe, spokojne prowadzenie przez Pana Doktora, cierpliwe tłumaczenie i odpowiadanie na wiele nurtujących mnie pytań. To naprawdę bardzo wiele znaczy gdy jest tak ciężko a pacjent wychodzi z gabinetu zbudowany z silną motywacją do dalszej walki o powrót do sprawności. Dziś jest już dobrze – zostały mi do wypracowania ostatnie szlify by ręka była w pełni sprawna. Doktorze, dziękuję z całego serca. Takiego lekarza polecam każdemu w potrzebie.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dawid Nowacki Inny

  Tacy ludzie przywracają wiarę w człowieka w tym zniszczonym systemie ochrony zdrowia. Bardzo dobre podejście do pacjenta a w przypadku seniora wiek 87 lat ze złamanym nadgarstkiem jest to obok fachowości, najważniejsza cecha.

  I
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Stanisław Malanowicz rana odleżynowa

  Nie polecam wizyt u doktora Malanowicza. Dwa razy nie przyjął pacjenta, dla którego specjalnie zamawiany był transport medyczny, ponieważ "musiał wcześniej wyjść". Dodam, że pacjent był już pod drzwiami gabinetu. Byliśmy co najmniej kwadrans przed zakończeniem pracy pana doktora. Wizyty, kiedy pan doktor przyjął pacjenta też nie zasługują na pozytywną opinię. Nie wyczyścił rany, nie zbadał jej dokładnie. Wypisał opatrunki, których już się nie produkuje. Podjęliśmy decyzję o zmianie poradni chirurgicznej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania