Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach

Rybickiego 1

96-100 , Skierniewice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Zankowicz Inny

  Z Doktorem Michałem Zankowiczem pierwszy raz zetknęłam się w bardzo dramatycznym dla mnie momencie na SORze Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. W wyniku wypadku doznałam wieloodłamowego złamania bliższego końca kości ramiennej prawej z bardzo dużym przemieszczeniem. W efekcie konieczny był pobyt w szpitalu i trudne operacyjne wewnętrzne zespolenie odłamów. Poskładał mnie Pan Doktor Zankowicz. Potem była długa i żmudna rehabilitacja, dużo wątpliwości i strachu z mojej strony. Rzeczowe, spokojne prowadzenie przez Pana Doktora, cierpliwe tłumaczenie i odpowiadanie na wiele nurtujących mnie pytań. To naprawdę bardzo wiele znaczy gdy jest tak ciężko a pacjent wychodzi z gabinetu zbudowany z silną motywacją do dalszej walki o powrót do sprawności. Dziś jest już dobrze – zostały mi do wypracowania ostatnie szlify by ręka była w pełni sprawna. Doktorze, dziękuję z całego serca. Takiego lekarza polecam każdemu w potrzebie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dawid Nowacki Inny

  Tacy ludzie przywracają wiarę w człowieka w tym zniszczonym systemie ochrony zdrowia. Bardzo dobre podejście do pacjenta a w przypadku seniora wiek 87 lat ze złamanym nadgarstkiem jest to obok fachowości, najważniejsza cecha.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Stanisław Malanowicz rana odleżynowa

  Nie polecam wizyt u doktora Malanowicza. Dwa razy nie przyjął pacjenta, dla którego specjalnie zamawiany był transport medyczny, ponieważ "musiał wcześniej wyjść". Dodam, że pacjent był już pod drzwiami gabinetu. Byliśmy co najmniej kwadrans przed zakończeniem pracy pana doktora. Wizyty, kiedy pan doktor przyjął pacjenta też nie zasługują na pozytywną opinię. Nie wyczyścił rany, nie zbadał jej dokładnie. Wypisał opatrunki, których już się nie produkuje. Podjęliśmy decyzję o zmianie poradni chirurgicznej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania