Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach

Rybickiego 1

96-100 , Skierniewice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zdzisław Goździk

  Internista, Nefrolog,

  • J

   Leczę się u niego od 10 lat i nie zmaieniłabym go na innego. Jest super i wiele mu zawdzięczam. Dziękuję.

  • A

   Cudowny lekarz!Z podejściem wspaniałym do pacjenta,U Pana doktora leczę się już od 12 lat jestem mu wdzięczna za wszystko co dla mnie robi,bardzo Panu dziękuję za opiekę jaką Pan mnie otacza- wiem, że zawsze mogę na Pana liczyć!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dariusz Diks

  Chirurg,

  • A

   zakładał mojej córce gips na rękę w szpitalu, to było nasze pierwsze złamanie nie mieliśmy żadnego doświadczenia, teraz już wiem że unieruchamia się dwa stawy poniżej i powyżej złamania (nawet weterynarz nam o tym powiedział jak poszliśmy szczepić kota!) pan Diks córce unieruchomił jeden staw, nastapiło przemieszczenie, dodatkowy stres, prywatne wizyty i niepotrzebne nerwy


 • Andrzej Michalski

  Ginekolog, lek.

  • W

   Wspaniały lekarz i człowiek.Komuś znaczącemu , musiał się nieźle narazić .No cóż takich mamy sędziów i sprawiedliwość!

  • M

   Pierwszy raz miałam do czynienia z dr Michalskim. Na oddział trafiłam "z marszu". Zajął się mną ordynator. Wcześniej byłam systematyczną pacjentką dr Konecznego, ale ten nawet mnie nie poznał. Dr Michalski jest rzeczowy i konkretny, a przy tym wyrozumiały. Wnikliwie zajął się moim przypadkiem. Zlecił wykonanie szczegółowych badań, nawet kardiologicznych. Zainteresowany stanem i samopoczuciem pacjentek, nie tylko podczas obchodu.
   Miły w obyciu, subtelny i delikatny podczas badania. Polecam.
   Ukłony w stronę personelu medycznego i obsługi. Pielęgniarki fachowe, obsługa uprzejma i uczynna. Ogólnie oddział utrzymany w wyjątkowej czystości. Bardzo pozytywne odczucia po 8- dniowym pobycie.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Tadeusz Bujnowski

  Pediatra,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: choroba dziecka

   Moim zdaniem świetny lekarz . Trafiłam do niego ponad 7 lat temu i niejednokrotnie wyleczył mi syna z ciężkich przypadków, a jakiś czas temu leczył moją córkę z zachłystowego zapalenia płuc (noworodek) , a kolejnym razem nie reagowała na leki i pomógł leczyć ją w domu jego włąsnym sprzetem . Często się spieszy podczas wizyt, ale to dlatego,że przyjmuje ogromne ilości pacjentów . Ma swój indywidualny charakter , ale krzywdy nie robi nikomu, a wręcz przeciwnie . Nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza .

  • I

   Na pewno dobry lekarz ale kultura i słowność pozostawia wiele do życzenia - mówi żeby dzwonić nawet w sobotę a kiedy dzwonię nie odbiera tel, nie odpowiada na smsy - rozumiem że każdy chce odpocząć ale po co obiecywać że się jest pod telefonem kiedy się nie jest? W przypadku niemowlaka ta informacja jest ważna, bo czasem liczą się godziny i po co tracić czas na telefonowanie do niego - lepiej szukać innego lekarza.. W niedzielę Pan Doktor wysyła strzałki a kiedy oddzwaniam zachowuje się jakby nigdy nic.. Dziwne zachowanie jak dla mnie.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Tomasz Marek Sobczykiewicz

  Chirurg,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Sprawdzenie pieprzyka

   Nie polecam nikomu Pana doktora! Moja wizyta trwała dosłownie 5 sekund... Pan doktor spojrzał na mojego pieprzyka powiedział, ze wszystko z nim okej i na pytanie ile płacę? Odpowiedział stówę. Czy tak maja wygladac prywatne wizyty? Chodzę od dłuższego czasu tylko prywatnie do lekarzy i nigdy nie zostałam tak potraktowana...


 • Zbigniew Topolski

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: padaczka

   Dr Topolski ma wyjątkowe doświadczenie i szeroka wiedzę z zakresu medycyny. Sumiennie bada pacjenta, po czym wszystko rzetelnie analizuje. Dał się poznać jako osoba godna zaufania z anielską cierpliwością.
   Serdecznie polecam!
   Oskar


  • I
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony w SkierniewicachUsługa: rana odleżynowa

   Nie polecam wizyt u doktora Malanowicza. Dwa razy nie przyjął pacjenta, dla którego specjalnie zamawiany był transport medyczny, ponieważ "musiał wcześniej wyjść". Dodam, że pacjent był już pod drzwiami gabinetu. Byliśmy co najmniej kwadrans przed zakończeniem pracy pana doktora. Wizyty, kiedy pan doktor przyjął pacjenta też nie zasługują na pozytywną opinię. Nie wyczyścił rany, nie zbadał jej dokładnie. Wypisał opatrunki, których już się nie produkuje. Podjęliśmy decyzję o zmianie poradni chirurgicznej.


 • Michał Zankowicz

  Ortopeda, lek.

  • A

   Lekarz dokładnie wyjaśnił sytuację, jakie trzeba podjąć działania i z czym mogę mieć problem w przyszłości. Paluch był

   prawie ucięty.
   Potrzebny był zabieg operacyjny palucha u nogi. Zabieg przez pana doktora Michała Zankowicza był przeprowadzony starannie

   i profesjonalnie. Późniejsi lekarze i rehabilitanci , wszyscy twierdzili że operacja wykonana została bardzo dobrze.

   Miałem dużo szczęścia że trafiłem na Pana doktora. Teraz paluch i stopa są w pełni sprawne i w niczym mi nie przeszkadza w

   codziennym życiu.
   Duża w tym zasługa profesjonalnie przeprowadzonej operacji.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KOLIŃSKIEGOUsługa: konsultacja ortopedyczna - kończyna dolna

   Uprzejmy i sympatyczny Lekarz. Bardzo rzeczowo określa symptomy dolegliwości. Wizje leczenia nakreśla wielozadaniowe, co pozostawia możliwość wyboru leczenia. Leczenie jednak zaczyna od najmniej inwazyjnej terapii i o to chyba chodzi. Dopiero rozpoczynam leczenie i jestem pełen optymizmu. Polecam! nie mam wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewelina Bińczyk-Wesołowska

  Okulista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Medyk Centrum

   Bardzo sympatyczna i konkretna Pani Doktor. Wizyta była związana tylko z doborem mocy szkieł do okularów, jednak uważam, że Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu i kompleksowo podeszła do wizyty. Polecam!

  • P
   Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Wizyta u pani doktor była dla mnie satysfakcynująca , przyjęta zostałam zgodnie z umówionym terminem i w umówionym czasie. Pani doktor dokładnie zbadała i wszystko dokładnie wyjaśniła, polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania