Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Terebelska 57-65

21-500 , Biała Podlaska , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Prządka Inny

  Nie polecam doktora ponieważ leczyłam się ok 3 lat na krwawe lub ropne zapalenie pęcherza. Nie potrafił zdiagnozować zwykłego ZUM. Kazał mi przychodzić na bardzo bolące i krępujące zabiegi ( wsadzanie rurki do cewki i leżenie) miało to niby poszerzyć cewkę. Tak tylko, że w cewce miałam rany, które nie mogły się zagoić a przez ciągle irygację było tylko gorzej. Dodatkowo co rusz dawał mi nowe antybiotyki. Zmiszyly mi układ nerwowy, jelita. Przez to muszę się leczyć z nawracająca grzybica układu pokarmowego, depresja i układem nerwowym. Następnym razem proponuje zrobić badania a poniźniej przepisywać leki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Majos czasowa utrata wzroku w prawym oku

  Lekarz przeprowadził badanie neurologiczne w szpitalnym oddziale ratunkowym. Zakwalifikował do leczenia szpitalnego. Zlecił szereg badań określających stan zdrowia. Codziennie informował o wynikach badań i podjętych decyzjach dotyczących leczenia. Interesował się stanem zdrowia i samopoczuciem pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Majos udar mózgu

  Z udarem mózgu,trafiłem na oddział szpitalny, podczas dyżuru doktora Macieja Majosa. Bardzo profesjonalnie zajął się moją chorobą. Wykazał wiele zainteresowania i cierpliwości, wytłumaczył co działo się w moim organizmie. Zastosował odpowiednią terapię i leczenie. Serdecznie dziękuję za uratowanie życia.
  Marek Kosiński


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Majos udar mózgu

  Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Odznaczył się pracowitością, empatią i zainteresowaniem wobec taty. Był człowiekiem który uratował mu życie. Jesteśmy szczęśliwi że tato trafił w tak dobre ręce.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Wróbel Utrata przytomności

  Wspaniały lekarz z powołania. Będę zawsze wspominać ze wzruszeniem, jak walczył o moje życie i zdrowie, po tym jak trafiłam do szpitala z powodu licznych utrat przytomności. Najpierw ścigał się z czasem zakładając tymczasową elektrodę, a potem w sposób bardzo delikatny i bezbolesny - stymulator. Nie mam żadnych powikłań i czuję się dobrze.
  Dziękuję Panie Doktorze, jestem Pańską dłużniczką. Ale czy zdołam kiedyś spłacić taki dług? Pozdrawiam i życzę długiego życia w jak najlepszym zdrowiu.:)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Stanisław Gałecki

  Witam:)
  Będę do końca życia wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie życia i zdrowia, oraz za podjęcie decyzji, która pozwoliła je ocalić. Wspaniały lekarz z powołania i z takim samym wielkim sercem do każdego pacjenta. Bardzo dziękuję :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Stanisław Gałecki

  Bardzo dobry lekarz , niesamowicie kompetentny, ciepły, życzliwy i słucha pacjenta . Lekarz z klasą . Dr.Gałecki to specjalista w swej dziedzinie,-pozdrawiam serdecznie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Ostatnio miałam okazję na własnej skórze zobaczyć jak to jest być pacjentką w tym szpitalu,ale nie bedę oceniać całego szpitala tylko dwa pododdziały. Zacznę od pozytywnej strony czyli Pododdział Patologi Ciąży. Pielęgniarki i położne super kobiety,utrzymują miłą atmosferę i czuć że ktoś się nami profesjonalnie zajmuje. Na Trakcie Porodowym pani położna która pomagała przy porodzie wszystko tłumaczyła przez co byłam spokojniejsza i była bardzo cierpliwa a to najważniejsze dla mnie. Natomiast kiedy trafiłam na Pododdział Położniczy zaczął się koszmar.Leżałam z koleżanką która miała takie same uczucia. Nie da się dobrego słowa powiedzieć o nocnej zmianie położnych. Ciągłe pretensje i wyrzuty. Wszystkiego trzeba się dopominać,nawet mleka dla dziecka kiedy już pierś nie wystarcza. Kobieta po porodzie ledwo żywa i ma być okazem zdrowia i jak to ja usłyszałam nie zawracać im głowy. To był dla mnie szok że ktoś taki pracuje na tym pododdziale. Do lekarzy nie mam żadnego ale gdyż wszyscy poza dr. Chruścielem byli konkretni i odpowiadali na nasze pytania. Lekarz który odbierał moją mała nawet starał się mnie zagadać rozmową przy zszywaniu. Wystawiłabym dobrą opinię lecz niestety po wypisie wręcz ekspresowo ewakuowałam się ze szpitala.Niestety ocena neutralna


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Oddział Pulmonologiczny Wojewódzkiego Szpitala w Białej Podlaskiej jest oddziałem, który może być wzorem dla innych. Doskonała opieka, dobre warunki - czyściutko i miło. Ale przede wszystkim ludzie- kompetentni i życzliwi lekarze, miłe i uczynne pielęgniarki i salowe.Czuje się tu dobra atmosferę. Jest tutaj zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy w cierpieniu. Myślę, ze duża w tym zasługa Pani ordynator U.Świetlik-Malesy i zespołu, którym kieruje. Tutaj rzeczywiście diagnozuje się pacjenta i leczy, a standardy są wysokie. I świetna komunikacja z pacjentem i jego rodziną - wyczerpujące informacje, podane taktownie. Człowiek czuje się tu podmiotem, a nie przedmiotem i intruzem. Mam porównanie z innymi szpitalami i ten oddział szczególnie wyróżniam w imieniu swoim i mojego taty, który był tu leczony.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania