Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Terebelska 57-65

21-500, Biała Podlaska, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Irena Kijuk

  Internista,

  • J

   Nie polecam tej lekarki ponieważ miałam sepsę i ta uważała, że sepsę mam od czerepu zęba. Później na twarzy miałam stan zapalny i kazano mi smarować twarz gazikami nasączonymi spirytusem a później pryskano mi twarz sprejem. Później wypadały mi włosy garściami ale to zbagatelizowała. Jedna lekarka była oburzona jej leczeniem i powiedziała, że uważa się za mądrą.


 • Iwona Golanko

  Ortopeda, lek.

  • C

   Pani doktor zszywała mi palec w 2004 r plus przeszczep skóry . Po przeszczepie straszny zrost (skóra pęka do dzisiaj) a w palcu mam zastosowane nici nierozpuszczalne ,które kłują od środka w skórę (jedną sam usunąłem ) jeszcze mam kilka -nie polecam


 • Krzysztof Prządka

  Urolog, lek.

  • E

   bardzo dobry lekarz,fachowiec od prostaty ,sumienny i szczery .Polecam w imieniu męża i swoim

  • G

   Bardzo dobry - mnie w każdym razie wyleczył - a dawniej przeciętnie co 1-2 lata byłem na oddziale urologii - kamica nerkowa i wydalanie złogów. Na usg wykryli u mnie po kilka kamieni na kazdej nerce. Pan doktor Prządka przejrzał te wyniki i zapisał Ginjal. Przez 2 miesiące zazywania tych tabletek dolegliwości ustąpiły - juz 10 lat nie byłem w szpitalu i nie miałem kolki nerkowej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Cydejko

  Położna,

  • O

   Super położna :) Polecam każdej Pani. Nie ma lepszej. Fachowe podejście, pomocna, zawsze można liczyć na rzetelną odpowiedź w razie jakichkolwiek wątpliwości.
   Polecam!

  • N

   Najlepsza w tym szpitalu położna. Bardzo miła i przyjazna pacjentce, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Jak miałam jakieś pytania lub coś mnie zdenerwowało w zachowaniu personelu zawsze mogłam jej o tym powiedzieć i nigdy mnie nie spławiła, tylko od razu to załatwiała. Dziękujemy z mężem jej bardzo za pomoc i troskę.


 • Robert Wróbel

  Kardiolog, Internista, lek.

  • M

   Przemiły,niewyobrażalnie serdeczny i grzeczny człowiek,mający idealne podejście do pacjenta(osoby starszej), i w 100% fachowiec doskonały.... przy pierwszym spotkaniu z tym DOKTOREM byłam zaskoczona jak lekarz może być pogodny,uśmiechnięty,życzliwy i niezwykle wysokiej kultury....zawdzięczam mu życie mojej mamy,która w każdej sytuacji nie może nachwalić się jak serdecznie opiekował się nią Pan doktor....Życzyłabym sobie i wszystkim pacjentom abyśmy spotykali podczas choroby takich lekarzy jako fachowców i jako ludzi w obecnosci których powrót do zdrowia to czysta przyjemność...Pozdrowienia dla Pana doktora....

  • A

   Bardzo dobry lekarz,fachowiec i życiowy człowiek z którym rozmowa o wszystkim co nas trapi to sama przyjemność.Uratował mi życie.
   Serdecznie polecam.
   Andrzej


 • Riad Haidar

  Pediatra,

  • Lekarz super podejście do dziecka wspaniałe zabawie dziecko :) pierwszy raz spotkaliśmy się z takim pediatra . Wszystko tłumaczy ,słucha również uważnie . To była pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta i tego lekarza .
   Bardzo polecam !!!

  • N

   Nie wiem skąd tyle dobrych opinii? Pan dr ma zasadniczą wadę. Nie słucha.. nie ma na to czasu. Jakby spieszyło mu się.. Jednak płaci się za ten czas, a Pan dr od razu recepta i do widzenia. Słabo.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Marek Stanisław Gałecki

  Neurolog,

  • I
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

   Witam:)
   Będę do końca życia wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie życia i zdrowia, oraz za podjęcie decyzji, która pozwoliła je ocalić. Wspaniały lekarz z powołania i z takim samym wielkim sercem do każdego pacjenta. Bardzo dziękuję :)

  • Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

   Bardzo dobry lekarz , niesamowicie kompetentny, ciepły, życzliwy i słucha pacjenta . Lekarz z klasą . Dr.Gałecki to specjalista w swej dziedzinie,-pozdrawiam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grzegorz Wróbel

  Internista, Kardiolog,

  • I
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej PodlaskiejUsługa: Utrata przytomności

   Wspaniały lekarz z powołania. Będę zawsze wspominać ze wzruszeniem, jak walczył o moje życie i zdrowie, po tym jak trafiłam do szpitala z powodu licznych utrat przytomności. Najpierw ścigał się z czasem zakładając tymczasową elektrodę, a potem w sposób bardzo delikatny i bezbolesny - stymulator. Nie mam żadnych powikłań i czuję się dobrze.
   Dziękuję Panie Doktorze, jestem Pańską dłużniczką. Ale czy zdołam kiedyś spłacić taki dług? Pozdrawiam i życzę długiego życia w jak najlepszym zdrowiu.:)


 • Maciej Majos

  Neurolog, Fizjoterapeuta, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej

   Dr. Majos jest bardzo kompetentnym, konsekwentnie i profesjonalnie działającym lekarzem. Bardzo dużo uwagi poświęca również profilaktyce i tłumaczeniu przyczyn chorób kręgosłupa. Poprzez profesjonalne podejście i skoncentrowanie działań na sednie problemu terapia jest niezwykle skuteczna.
   Spędzam dużo czasu za biurkiem i w samochodzie. Powracające bóle kręgosłupa i kolan stały się dla mnie codziennością. Już po pierwszej serii zabiegów u dr. Majosa bóle minęły. Kolejne serie utrzymują mnie w takim stanie. Zapomniałem już o bólach i czuję się zdecydowanie lepiej.
   Terapię uważam za dobrze dobraną i skuteczną. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze rekomenmduję!

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej

   Jestem pacjentem dr. Majosa od 2016 r. zarówno w Przychodni przy szpitalnej jak i Gabinecie Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej. Odkąd rozpocząłem leczenie, pracuję normalnie bez żadnych dolegliwości. Nie używam żadnych środków przeciwbólowych od kręgosłupa. Systematycznie stosuję co 6 miesięcy kuracje leczenia. Polecam innym tę metodę leczenia i życzę p. dr. dużo zdrowia, oby jak najdłużej leczył.
   Pozdrawiam. Stanisław T.

  Zobacz wszystkie opinie (95) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • A

  Ostatnio miałam okazję na własnej skórze zobaczyć jak to jest być pacjentką w tym szpitalu,ale nie bedę oceniać całego szpitala tylko dwa pododdziały. Zacznę od pozytywnej strony czyli Pododdział Patologi Ciąży. Pielęgniarki i położne super kobiety,utrzymują miłą atmosferę i czuć że ktoś się nami profesjonalnie zajmuje. Na Trakcie Porodowym pani położna która pomagała przy porodzie wszystko tłumaczyła przez co byłam spokojniejsza i była bardzo cierpliwa a to najważniejsze dla mnie. Natomiast kiedy trafiłam na Pododdział Położniczy zaczął się koszmar.Leżałam z koleżanką która miała takie same uczucia. Nie da się dobrego słowa powiedzieć o nocnej zmianie położnych. Ciągłe pretensje i wyrzuty. Wszystkiego trzeba się dopominać,nawet mleka dla dziecka kiedy już pierś nie wystarcza. Kobieta po porodzie ledwo żywa i ma być okazem zdrowia i jak to ja usłyszałam nie zawracać im głowy. To był dla mnie szok że ktoś taki pracuje na tym pododdziale. Do lekarzy nie mam żadnego ale gdyż wszyscy poza dr. Chruścielem byli konkretni i odpowiadali na nasze pytania. Lekarz który odbierał moją mała nawet starał się mnie zagadać rozmową przy zszywaniu. Wystawiłabym dobrą opinię lecz niestety po wypisie wręcz ekspresowo ewakuowałam się ze szpitala.Niestety ocena neutralna

 • A

  Oddział Pulmonologiczny Wojewódzkiego Szpitala w Białej Podlaskiej jest oddziałem, który może być wzorem dla innych. Doskonała opieka, dobre warunki - czyściutko i miło. Ale przede wszystkim ludzie- kompetentni i życzliwi lekarze, miłe i uczynne pielęgniarki i salowe.Czuje się tu dobra atmosferę. Jest tutaj zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy w cierpieniu. Myślę, ze duża w tym zasługa Pani ordynator U.Świetlik-Malesy i zespołu, którym kieruje. Tutaj rzeczywiście diagnozuje się pacjenta i leczy, a standardy są wysokie. I świetna komunikacja z pacjentem i jego rodziną - wyczerpujące informacje, podane taktownie. Człowiek czuje się tu podmiotem, a nie przedmiotem i intruzem. Mam porównanie z innymi szpitalami i ten oddział szczególnie wyróżniam w imieniu swoim i mojego taty, który był tu leczony.