Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

(149 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Terebelska 57-65

21-500 , Biała Podlaska , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Irena Kijuk

  Internista,

  • J

   Nie polecam tej lekarki ponieważ miałam sepsę i ta uważała, że sepsę mam od czerepu zęba. Później na twarzy miałam stan zapalny i kazano mi smarować twarz gazikami nasączonymi spirytusem a później pryskano mi twarz sprejem. Później wypadały mi włosy garściami ale to zbagatelizowała. Jedna lekarka była oburzona jej leczeniem i powiedziała, że uważa się za mądrą.


 • Iwona Golanko

  Ortopeda, lek.

  • C

   Pani doktor zszywała mi palec w 2004 r plus przeszczep skóry . Po przeszczepie straszny zrost (skóra pęka do dzisiaj) a w palcu mam zastosowane nici nierozpuszczalne ,które kłują od środka w skórę (jedną sam usunąłem ) jeszcze mam kilka -nie polecam


 • Krzysztof Prządka

  Urolog, lek.

  • E

   bardzo dobry lekarz,fachowiec od prostaty ,sumienny i szczery .Polecam w imieniu męża i swoim


  • G

   Bardzo dobry - mnie w każdym razie wyleczył - a dawniej przeciętnie co 1-2 lata byłem na oddziale urologii - kamica nerkowa i wydalanie złogów. Na usg wykryli u mnie po kilka kamieni na kazdej nerce. Pan doktor Prządka przejrzał te wyniki i zapisał Ginjal. Przez 2 miesiące zazywania tych tabletek dolegliwości ustąpiły - juz 10 lat nie byłem w szpitalu i nie miałem kolki nerkowej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Cydejko

  Położna/Położny,

  • O

   Super położna :) Polecam każdej Pani. Nie ma lepszej. Fachowe podejście, pomocna, zawsze można liczyć na rzetelną odpowiedź w razie jakichkolwiek wątpliwości.
   Polecam!

  • N

   Najlepsza w tym szpitalu położna. Bardzo miła i przyjazna pacjentce, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Jak miałam jakieś pytania lub coś mnie zdenerwowało w zachowaniu personelu zawsze mogłam jej o tym powiedzieć i nigdy mnie nie spławiła, tylko od razu to załatwiała. Dziękujemy z mężem jej bardzo za pomoc i troskę.


 • Robert Wróbel

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • M

   Przemiły,niewyobrażalnie serdeczny i grzeczny człowiek,mający idealne podejście do pacjenta(osoby starszej), i w 100% fachowiec doskonały.... przy pierwszym spotkaniu z tym DOKTOREM byłam zaskoczona jak lekarz może być pogodny,uśmiechnięty,życzliwy i niezwykle wysokiej kultury....zawdzięczam mu życie mojej mamy,która w każdej sytuacji nie może nachwalić się jak serdecznie opiekował się nią Pan doktor....Życzyłabym sobie i wszystkim pacjentom abyśmy spotykali podczas choroby takich lekarzy jako fachowców i jako ludzi w obecnosci których powrót do zdrowia to czysta przyjemność...Pozdrowienia dla Pana doktora....

  • A

   Bardzo dobry lekarz,fachowiec i życiowy człowiek z którym rozmowa o wszystkim co nas trapi to sama przyjemność.Uratował mi życie.
   Serdecznie polecam.
   Andrzej


 • Riad Haidar

  Pediatra,

  • Lekarz super podejście do dziecka wspaniałe zabawie dziecko :) pierwszy raz spotkaliśmy się z takim pediatra . Wszystko tłumaczy ,słucha również uważnie . To była pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta i tego lekarza .
   Bardzo polecam !!!

  • N

   Nie wiem skąd tyle dobrych opinii? Pan dr ma zasadniczą wadę. Nie słucha.. nie ma na to czasu. Jakby spieszyło mu się.. Jednak płaci się za ten czas, a Pan dr od razu recepta i do widzenia. Słabo.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Marek Stanisław Gałecki

  Neurolog,

  • I
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

   Witam:)
   Będę do końca życia wdzięczna Panu Doktorowi za uratowanie życia i zdrowia, oraz za podjęcie decyzji, która pozwoliła je ocalić. Wspaniały lekarz z powołania i z takim samym wielkim sercem do każdego pacjenta. Bardzo dziękuję :)

  • Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

   Bardzo dobry lekarz , niesamowicie kompetentny, ciepły, życzliwy i słucha pacjenta . Lekarz z klasą . Dr.Gałecki to specjalista w swej dziedzinie,-pozdrawiam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grzegorz Wróbel

  Internista, Kardiolog,

  • I
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej PodlaskiejUsługa: Utrata przytomności

   Wspaniały lekarz z powołania. Będę zawsze wspominać ze wzruszeniem, jak walczył o moje życie i zdrowie, po tym jak trafiłam do szpitala z powodu licznych utrat przytomności. Najpierw ścigał się z czasem zakładając tymczasową elektrodę, a potem w sposób bardzo delikatny i bezbolesny - stymulator. Nie mam żadnych powikłań i czuję się dobrze.
   Dziękuję Panie Doktorze, jestem Pańską dłużniczką. Ale czy zdołam kiedyś spłacić taki dług? Pozdrawiam i życzę długiego życia w jak najlepszym zdrowiu.:)


 • Maciej Majos

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, Neurolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii ManualnejUsługa: badania kręgosłupa

   Jestem pacjentką Pana Doktora Majosa od kilku lat, Pan Doktor jest lekarzem o rozległej wiedzy medycznej. Na pierwszej ponad półtoragodzinnej wizycie Pan Doktor opowiedział o przyczynach bólu kręgosłupa, w sposób obrazowy wytłumaczył mi na czym polega terapia, że zależy ona przede wszystkim od mojego podejścia i zaangażowania w proces „zdrowienia” kręgosłupa. Zanim dotarłam na pierwszą wizytę u Pana Doktora – odczuwałam częsty ból w odcinku lędźwiowym i szyjnym kręgosłupa, miałam problemy ze skręcaniem szyi w lewo, nie mogłam spać na lewym boku – odczuwałam silny ból, nie mogłam również podnieść lewej ręki do góry i nie byłam w stanie przełożyć tej ręki do tyłu za plecy i zapiąć z tyłu biustonosza. Dzięki leczeniu Pana Doktora uniknęłam brania sterydów i ewentualnej operacji. Na dzień dzisiejszy moja lewa ręka jest sprawna – dawne dolegliwości ustąpiły. Na co dzień stosuję się do zasad, które zalecił Pan Doktor. Czuję ogromną wdzięczność za cały proces leczenia. Pacjentka z Warszawy.

  • R
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii ManualnejUsługa: terapia manualna

   Bardzo pomogła mi ta terapia u Pana doktora.
   Po zabiegach byłem jak nowo narodzony.
   Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów.
   Tylko trzeba się stosować do Jego zaleceń i będzie dobrze.
   Bardzo polecam każdemu te zabiegi kto ma problemy z kręgosłupem bo to na prawdę pomaga.

  Zobacz wszystkie opinie (112) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania