Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju

Jana Pawła II 7

44-330 , Jastrzębie-Zdrój , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Kiwic

  Neurochirurg, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Oddział NeurochirurgiiUsługa: operacja kręgosłupa

   Zgadzając się w pełni z poprzednimi wspaniałymi opiniami dla Pana Doktora Grzegorza Kiwica, składam serdeczne podziękowanie za przeprowadzenie mojej operacji w dniu 17.01.2018. Dodam, iż Pan Doktor reprezentuje najwyższy poziom wiedzy i kompetencji. Prawdziwy specjalista i profesjonalista w swej dziedzinie!Człowiek konkretny i rzetelny, niezwykle uprzejmy, życzliwy, zawsze pomocny, znajdujący czas dla pacjenta,budzący jego zaufanie i szacunek!
   Panie Doktorze, przywraca Pan człowiekowi wiarę w ludzi! Niech Pana osoba będzie przykładem dla innych lekarzy, czego z całego serca życzę dla dobra ogółu. Wdzięczny pacjent, Krzysztof Czaderna z Kóz.

  • Pan Dr Grzegorz Kiwic (pisane przez wielkie D) to wyjątkowy lekarz, skromny, pokorny, co raczej jest dzisiaj rzadkością, a jednocześnie doskonały specjalista. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi rozmawiać i słuchać. Wszystkim, którzy mają problemy zdrowotne szczerze polecam Doktora Kiwica.
   Panie Doktorze bardzo dziękuję jeszcze raz za udaną operację (bardzo duży kręgozmyk), opiekę i ogromną cierpliwość. Jest Pan wspaniałym, wielkim lekarzem i człowiekiem. Wdzięczna pacjentka. Z.Jaroch

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Adrian Kotas

  Neurochirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr2Usługa: ból

   Mega super specjalista.Uwolnił od bólu. Konkretny i z dużym poczuciem humoru i wielkim sercem. Polecam tego lekarza.!!!

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pełen szacunek dla lek. Adrian Kotas i całego zespołu. walczyłem z bólem 10 lat, aż w końcu dałem się namówić Panu Adrianowi na operację i to była najlepsza decyzja. Już 3 rok po operacji i żadnych dolegliwości. Polecaj tego gościa i cały personel tego szpitala.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Jerzy Wróbel

  Radiolog,

  • G

   Bardzo miły, uczynny człowiek, wręcz niespotykany charakter w obecnych czasach..
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Robert Jarosz

  Internista, lek.

  • D

   Dla mnie skala ocen jest za mała, bo wystawiam ocenę wzorową. Przypadek sprawił, że znalazłam się w szpitalnej Izbie Przyjęć, byłam pełna lęku i niepokoju o swoje zdrowie. Do tego szpitalna, wiejąca chłodem atmosfera, to wszystko nie nastrajało optymizmem i kiedy usłyszałam: " zaraz przyjdzie do pani lekarz" różne myśli krążyły w mojej głowie. Jakby na przekór moim wyobrażeniom przyszedł lekarz, który od samego początku wzbudził moje zaufanie. Gdy usłyszałam ciepły, łagodny głos, pomyślałam, że wszystko będzie dobrze, a kiedy na twarzy doktora zobaczyłam uśmiech, wtedy byłam już pewna, że jestem "w dobrych rękach". Doktor z wielką starannością i cierpliwością przeprowadzał badanie, udzielił niezbędnej pomocy medycznej ale także bardzo podniósł mnie na duchu. To lekarz o dużych pokładach życzliwości, a to dla chorego ma duże znaczenie, bo działa jak balsam łagodzący każdy ból i niemoc. Wszystkie ciepłe, małe gesty spowodowały, że poczułam się lepiej. Taka opieka to spełnienie moich oczekiwań, niesienie pomocy w trudnych chwilach , dając przede wszystkim poczucie uspokojenia i bezpieczeństwa, tak jakby czuwał nade mną "Anioł Stróż". Krótko podsumowując dodam, że Doktor Robert Jarosz swoją postawą wobec pacjenta wykazuje dużo szacunku, troski i zaangażowania - czy można chcieć czegoś więcej ?


 • Izabela Elżbieta Szczyrba

  Radiolog, lek.

  • P

   Złego słowa nie mozna powiedzieć - lekarz z powołania. Konkretna i rzeczowa wizyta, bez owijania w bawełnę.


 • Andrzej Ryszczyk

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • J

   Najlepszy lekarz z jakim się spotkałem w zyciu. Nadzwyczaj profesjonalne ale i ludzkie podejście do pacjenta niezależnie od pory dnia . Lekarz z powołania ; profesjonalista dobry i życzliwy człowiek tak mogę scharakteryzować dr. Andrzeja Ryszczyka. Gorąco polecam tego specjalistę.


 • Marian Antoni Jaworski

  Chirurg, Neurochirurg,

  • Lekarz, który kilka lat temu operował moją żonę. Wspaniały człowiek i wybitny specjalista, bardzo doświadczony przez życie . Szkoda że już nie pracuje w Szpitalu Górniczym w Jastrzębiu.

  • E

   wspaniały lekarz "anioł " bardzo pomógł mnie i mojemu mężowi w trudnych chwilach przed operacją .


 • Danuta Romana Taratucka-Papiorek

  Pulmonolog,

  • E

   O pani doktor mam jak najbardziej pozytywne zdanie. Przyjęła mnie nastepnego dnia poza kolejką, po tym jak zobaczyła moje skierowanie. W innej poradni pulmonologicznej kazano mi przyjść za tydzień, mimo gorączki 38C... Diagnoza zapalenia płuc - trafna, zlecone zdjęcie RTG, antybiotykoterapia dobrana prawidłowo. Całkowity powrót do zdrowia po ok miesiącu leczenia. Pani doktor zrobiła na mnie wrażenie osoby doświadczonej, rzetelnie podchodzącej do leczenia mnie, miłej w kontakcie. Nie mam zastrzeżeń i polecam.

  • M

   potwierdzam w całej rozciągłości...nie słucha tego co mówi pacjent...pacjent ma raka z przerzutami,ona nic nie widziała, pacjent umiera...kolejny błąd w sztuce lekarskiej???
   jeśli ktoś jeszcze z Was Drodzy leczy się u tej pani-to albo się zastanówcie dwa razy,albo chodźcie do niej w asyście drugiej osoby-by był po prostu świadek.
   mój tata umarł...przez grzeczność.
   Ta Pani nie powinna być lekarzem,i mam nadzieję,że kiedyś za to co zrobiła-a może inaczej-że nie wywiązała się z przysięgi którą składała-odpokutuje.Prędzej czy później wszystkie krzywdy do niej powrócą.


 • Marzena Żelaźnicka

  Nefrolog, lek.

  • P

   Wspaniały lekarz z sercem dla pacjenta i skuteczny w leczeniu. Diagnozy bardzo trafne. Gorąco polecam.

  • D

   Do Pani doktor trafiłem w 2010 z proteus mirabilis i małym kamyczkiem lewej nerki.
   Po leczeniu antybiotykiem Pani doktor stwierdziła że już będę nosicielem tej bakterii. Dziś jest styczeń 2013 bakterie mam nadal tylko kamień zajmuje cała nerkę.
   Po drodze jeszcze pani doktor stwierdziła u mnie cukrzycę którą obalił lekarz pierwszego kontaktu badaniem próby cukrzycowej. Tak więc wszystkie diagnozy Pani doktor były błędne.
   Nie polecam.


 • Jolanta Ożóg

  Laryngolog,

  • Spotkałam Panią Doktor w trudnym i dramatycznym momencie mojego życia.Pani Doktor udzieliła mi profesjonalnej pierwszej pomocy w szpitalu.Później w czasie leczenia wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu połączonego ze zwykłym a tak rzadko spotykanym człowieczeństwem.Jestem Jej bardzo wdzięczna i mogę polecić wszystkim jej praktykę.Profesjonalizm i kompetencja połączone z ludzkim podejściem do pacjenta ze zrozumieniem dla jego problemów.Dziękuję Pani Doktor !

  • I

   Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami,bardzo rzetelna lekarka.Sumienna i starająca się pomóc pacjentowi.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania