Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

(55 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Czerwona Góra 10

26-060 , Chęciny , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Majewski

  Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Zdrowie ArtimedUsługa: Inny

   Bardzo polecam Pana doktora, rzetelne i profesjonalne podejście do pacjenta i problemu. Wizyty odbywają się o umówionej godzinie, bez opóźnien,co też jest oczywiście zaletą.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PZU Zdrowie Artimed

   Doktor Majewski jest lekarzem, któremu wiele zawdzięczam.
   Lekarzem z prawdziwą pasją i ogromną wiedzą! Zaangażowany i skoncentrowany na pacjencie. Robiąc wywiad "drąży temat" po to, aby uzyskać jak najwięcej informacji koniecznych do postawienia trafnej diagnozy. Kompetentny. Przedstawia najskuteczniejsze opcje leczenia oraz dokładnie tłumaczy jego przebieg.
   Z całego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Dorota Białek

  Pulmonolog,

  • W

   Specjalistka w każdym calu.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Jacek Lech

  Anestezjolog, lek.

  • G

   Zgadzam się z 0pinią moich Przedmówców i podpisuję się obiema rękami.Byłam leczona przez tego lekarza i nadal pozostaję pod jego opieką.Tutaj zacytuj mojego przedmówcę:" NIKOMU NIE ŻYCZĘ CHOROBY ALE KAŻDEMU CHOREMU ŻYCZĘ TAKIEGO LEKARZA"

  • R

   Niesamowity ambitny lekarz, nie posiadam wiedzy i kompetencji aby oceniać umiejętności lekarskie oraz sposobu leczenia, ale napewno są bardzo wysokie w beznadziejnym przypadku mojej mamy (liczyliśmy się ze śmiercią bo naprawdę było źle) odnalazł trafną diagnozę uratował jej życie poświęcił mamie i nam (rodzinie) dużo czasu i uwagi.
   Po leczeniu wykazał się pomocą w kierunkowaniu leczenia u innych specjalstów, dzięki temu wiedzieliśmy co robić dalej, nadal utrzymujemy kontakt ma zainteresowanie dalszymi losami pacjenta, prawdziwy lekarz, dobry człowiek.

   NIKOMU NIE ŻYCZĘ CHOROBY ALE KAŻDEMU CHOREMU ŻYCZĘ TAKIEGO LEKARZA


 • Iwona Brzozowska

  Pulmonolog, lek.

  • G

   No cóż, ludzie są rozżaleni po utracie bliskich, ale prawda jest taka że 80% przypadków operowanych to stany agonalne. Jestem młodym człowiekiem i przebywałem na tym oddziale torakochirurgii w 2002 roku, prowadziłam mnie Iwona Brzozowska, zawdzięczam jej życie i uważam że jest wspaniałym chirurgiem. Jeżeli chodzi o uprzejmość to prawda, że nie grzeszy pod tym względem, ale sposób bycia nie może decydować o profesjonalizmie, którego Jej nie brakuje. Raz jeszcze dziękuje za udaną operację.

  • K

   Pani dr Brzozowska to nie tylko lekarz z wiedzą i praktyką, ale lekarz z powołania.Gdybym miała jeszcze raz być diagnozowana i "iść" pod nóż to nie poszłabym do nikogo innego tylko do niej. A wiem co mówię.Przez rok w Otwocku lekarze nie byli w stanie postawić diagnozy, a pani doktor postawiła ją w czasie pierwszej wizyty w szpitalu.Szybko i fachowo przeprowadzony zabieg operacyjny uratował mi życie-nowotwór złośliwy. Bardzo polecam Panią doktor.To wspaniały człowiek i lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mirosława Paździerz

  Pulmonolog,

  • Wyrazy podziękowania za profesjonalną opiekę uśmiech i wsechstronną pomoc składa Marian Wójcik wdzięczny pacjent

  • E

   Bardzo dobra, fachowa i konkretna jako lekarz i jako czlowiek. Zawsze usmiechnieta i znajdzie czas nie tylko dla pacjeta, ale i dla rodziny. Widzialam ja tylko raz, poniewaz mieszkam bardzo daleko, ale wiem o niej wszystko, to znaczy o sposobie leczenia i odniesienia sie do pacjetow bo leczyla moja mamusie. Poniewaz nie moglam byc blisko mamy wiec o informacje dzwonilam do szpitala i pani doktor zawsze bardzo milo mnie o wszystkim informowala. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialam tak barzo dobrego i sympatycznego lekarza.
   DZIEKUJE JEJ ZA WSZYSTKO I POLECAM INNYM


 • Grzegorz Knapiński

  Internista, Pulmonolog,

  • A

   Jestem pod opieką pana doktora z powodu chrapania (bezdechy).Przesympatyczny facet,profesionalista w swoim fachu.Ufam panu doktorowi w 100%.Serdecznie polecam Andrzej.


 • Krzysztof Waldemar Lis

  Internista, Pulmonolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kłopoty z płucami

   Pan Doktor pomógł mi gdy inni lekarze bezradnie rozkładali ręce. Skierował do szpitala, gdzie osobiście wykonywał wszelkie zabiegi, interesował się moim stanem. Zlecił przeprowadzenie wszystkich badań,doprowadził do stanu gdzie mogłem normalnie funkcjonować. Kolejne wizyty umawiane w celach kontrolnych. Nie naciąga na płacenie, zawsze kompetentny i rzeczowy.

  • A

   Bardzo dobry lekarz.Profesjonalista,pełen empatii.Nie ogranicza się jedynie do swojej specjalizacji,ale patrzy na pacjenta ,całościowo.Zyczę Państwu ,abyście na swej drodze spotykali tylko takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Antoni Chodkowski

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.Usługa: zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym

   Dawno nie spotkałam tak miłego, rzeczowego i kompetentnego lekarza. Pan doktor z niezwykłą cierpliwością wytłumaczył wszystkie możliwe konsekwencje, przebieg i prawdopodobne przyczyny. Do tego niezwykle zabawny i uroczy z Pana doktora człowiek. Życzyłabym sobie, żeby na świecie byli tylko tacy lekarze.

  • P
   Lokalizacja: ARTIMED NZOZ Sp z o.o.Usługa: operacja przepukliny

   Może jest i dobrym lekarzem, ale podejście do pacjentów zerowe. Wizyta planowana na godzinę 17:00. Wejście do gabinetu 19:00. Wizyta 5 minut: lekarz po szybkim badaniu stwierdził przepuklinę i zadał pytania czy chcę skierowanie na operację, zapytałem czy może mi coś więcej powiedzieć nt. zabiegu, czy jest wymagany natychmiast czy nie etc, stwierdził że nie ma czasu i jak nie biorę skierowania to on nie będzie nic więcej mówił, bo pacjenci czekają po 2 godziny. JA TEŻ CZEKAŁEM 2 GODZINY I LICZYŁEM NA KRÓTKĄ INFORMACJĘ DOT. DIAGNOZY PAN DOKTOR ZAPOMINA, ŻE NFZ PŁACI Z MOICH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY! Dziwnie, że inny chirurg w 10 minut łącznie z badaniem wyjaśnił na czym polega zabieg kiedy go muszę zrobić. Dało się? Tak, ale trzeba chcieć i w pacjencie widzieć człowieka a nie przedmiot.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Karcz

  Chirurg,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Profesjonalizm na wysokim poziomie, spokoj, opanowanie, a przede wszystkim wysoka wiedza medczyna
   Polecam

  • P

   Pełen profesjonalizm, indywidualne i rzeczowe podejście do pacjenta, spokój , opanowanie a przy tym kunszt medyczny na najwyższym poziomie.


 • Tomasz Suchojad

  Urolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: Zwykła wizyta

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jasne przedstawienie sposobu i czasu leczenia. Jeśli ktoś ma problemy urologiczne to polecam.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DARIMED - Centrum ZdrowiaUsługa: Zwykła wizyta

   Lekarz z szacunkiem do pacjenta. Badanie profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzone. Rzeczowy konkretny fachowiec. Super kontak lekarz-pacjent. Zdecydowanie polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu