Wojewódzki Szpital Chorób Płuc im. dr. Alojzego Pawelca

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Chorób Płuc im. dr. Alojzego Pawelca

Bracka 13

44-300 , Wodzisław Śląski , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Barbara Wątroba-Sember

  Pulmonolog,

  • E

   Pani doktor odesłała mnie z kwitkiem z poradni pulmonologicznej mimo pilnego skierowania uzasadnionym 38C gorączką i stwierdzonym przez innego lekarza zapaleniem płuc. Jako lekarz zrobiła na mnie bardzo negatywne wrażenie, przede wszystkim mam zastrzeżenia co do jej bezdusznego podejścia do chorej osoby. Nie polecam.


 • Jacek Gabryś

  Pulmonolog, dr n. med.

  • E

   Konsultacja przebiegła bez zastrzeżeń. Pan doktor podszedł rzetelnie do zbadania mojej osoby. Polecam.

  • I

   Jestem zaskoczona złymi opiniami na temat podejścia w/w lekarzy do pacjentów .Byłam w szpitalu tylko w celu potwierdzenia choroby , w sumie 4 dni,ale to wystarczyło i nie mogę powiedzieć złego słowa o personelu.Przez cały ten czas nie spotkały mnie żadne przykrości, a wręcz przeciwnie .Pan ordynator dr.Jacek Gabryś, to przemiły człowiek i z sercem podchodzący do pacjentów .Jeśli krzyknie ,to ma powód ! Jestem ogromnie ,pozytywnie zaskoczona wyjątkowa opieką :)) Serdecznie pozdrawiam cały personel.Iwona L.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Szczepański

  Neurolog, lek.

  • P

   Karygodnie się zachował wobec mnie.Cztery lata temu zrobił niedokładne,niepełne badania w szpitalu i postawił złą diagnozę,stwierdzając,że moje dolegliwości to nerwy i same przejdą.Teraz nie chciał nawet przyznać się do błędu,jak okazało się,że to poważne powikłania.Nic samo nie przeszło,zostałam kaleką przez jego zaniedbanie.

  • Z

   lekarz jako człowiek ok , bez żadnych rewelacji bo przecież podejście powinno być ludzkie do pacjenta , każdego ... natomiast sposób przykazania diagnozy czas oczekiwania ! KARYGODNE, znieczulica kompletna, w konsekwencji podjęta dyskusja o sposobie w jaki Pan dr zajął się moim tatą z braku merytorycznych argumentów skończyła się wyproszeniem mnie z rozmowy , więc podsumowując może lekarz ok może mój tata był nie do "uratowania" wyleczenia ale oceniam prace na bardzo słabą i generalnie bardzo nie polecam właśnie z braku merytorycznej i moim zdaniem kompetentnej opieki!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania