Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego

(64 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego

Sułkowskiego 58a

85-634 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Daria Jaworska

  Psycholog, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • A

   Polecamy, byliśmy na wizycie razem z mężem i nawet on poczuł się swobodnie. Nie liczy czasu i uważnie słucha, poradziła kilka ciekawych rozwiązań. I nawet roześmiać się potrafi a to ważne. Następna wizyta z synkiem:)

  • I

   Bardzo dobry psycholog. Miałam bardzo duży problem z opanowaniem mojego malucha, a ona wykazała się nie tylko wiedzą, ale przede wszystkim odpowiednim podejściem i cierpliwością. A mnie pomogły konkretne wskazówki i nie myślę już, że nie daję sobie rady z własnym dzieckiem. Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcin Jakóbczyk

  Psychiatra, lek.

  • H

   Jest bardzo dobrym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem, który dzięki swojemu podejściu do pacjenta pozwala zrozumieć swoją chorobę i zaakceptować leczenie. Jest lekarzem z powołania, a nie tylko wykonującym swój zawód. Ten , kto zacznie leczyć się u Pana Doktora, na pewno dojdzie do końca swojej choroby, uwieńczonej sukcesem w leczeniu. Jest to wspaniały człowiek, lekarz i specjalista. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do mojej choroby i wyników leczenia. Nie u każdego lekarza można tak skutecznie się leczyć. Takich ludzi już coraz mniej. Jestem pełna podziwu, uznania i wdzięczności.


 • Małgorzata Zasępa

  Lekarz Rodzinny,

  • P

   Pani Zasępa jest miła, gdy pacjent dobrze reaguje na przepisane leki i widać u niego szybką poprawę. Jeśli z doborem leków jest trudniej - miła być przestaje. Potrafi krzyczeć na pacjenta, traktować go z wyższością, być złośliwa. Zdecydowanie odradzam.

  • G

   moim zdaniem, nie nadaje się na lekarza (a już na pewno nie na psychiatrę), lekceważy problemy pacjenta, bywa złośliwa, uważa że wszystko wie najlepiej, trudno się z nią dogadać odnośnie leków, dawkowania,itp. Odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Agata Przybylska

  Psycholog,

  • Postanowiłem napisać opinię, ponieważ sam na ich podstawie zdecydowałem się na tę osobę. To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Pani Agata (Kowalczyk) zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Kompetentna, konkretna, słucha, zadaje celne pytania, dobrze prowadzi rozmowę. Nie czułem skrępowania, sam byłem zaskoczony tym, że tak całkiem swobodnie z Nią rozmawiam. Oczywiście nie ma rewolucji/przemiany po jednej wizycie, ale wierzę, że praca z tym właśnie psychologiem będzie skuteczna.

  • A

   Pani Agata jest pierwszą OSOBA w moim życiu, dzięki której uwierzyłam, ze mogę i chcę być sobą. Dzieki Pani agacie odnalazłam swoją tożsamość.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kulczyńska

  Psycholog,

  • K

   Świetny psycholog, czułam się bardzo dobrze w kontakcie, mimo, ze to nie była moja pierwsza wizyta u psychologa. Ma się wrażenie, że rozmawia się z dobrym fachowcem, na spotkaniu dowiedziałam się wielu konkretów, a nie jak u poprzedniego psychologa było takie gadanie o wszystkim i o niczym. Bardzo polecam.

  • W

   Problemu z naszą córką pojawiły się kiedy była ona w gimnazjum.
   Pani psycholog potrafiła dobrze nam wytłumaczyć co przeżywa Nasze dziecko . Cała Nasza rodzina przeszła przez terapię, a efekt jej jest niesamowity. Pani do psycholog pracowała indywidualnie z naszym dzieckiem jaki i z nami. Dzięki Niej zrozumieliśmy jakie błędy nieumyślnie popełnialiśmy w wychowaniu. Polecam tego psychologa każdemu rodzicowi.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Longina Razum - Małkowska

  Lekarz Rodzinny,

  • L

   Najgorszy lekarz z jakim miałem w życiu do czynienia. Osoba apatyczna, bez większego zainteresowania podchodzi do pacjenta, oferując sztampowe wyjścia. Szczerze odradzam, zwłaszcza gdy ma się dziecko z ADHD; cytując Panią doktor "jak się dziecko zbije, to się uspokoi"

  • P

   Świetny Pani Doktor, pomogła mi wyjść z wielkiego dołka, nie bagatelizuje pacjentów, podchodzi całkowicie indywidualnie, w przeciwieństwie do innych psychiatrów czuć, że to powołanie i prawdziwą troskę o stan psychiczny pacjenta.


 • Marlena Moskal-Steglińska

  Psycholog,

  • A

   Najgorszy psycholog z jakim się w życiu spotkałam. Stanowc, adzam wszystkim wizyty. Po poczekaniu 40 minut od planowanej godziny wizyty zostałam skrzyczana że nie mam przy sobie wypisu ze szpitala. Zamiast powiedzieć żebym go doniosla. Zero kontaktu wzrokowego z pacjentem. Gdy poinformowałam że ciężko mi jest poruszać tematy moich problemow i nie wiem od czego zacząć, Szanowna Pani zaczęła wykrzykiwac że chyba wiem w jakiej przychodni jestem. Ogolem atmosfera fatalna, wyszłam z placzem. Nie polecam nikomu kto szuka pomocy, empatii i zrozumienia.

  • F

   Odkąd chodzę do Pani Marleny, zaczęłam myśleć i zachowywać inaczej. Nad wieloma rzeczami muszę nieustannie pracować, jednak wizyty u Pani M. zawsze dodają mi sporo otuchy oraz energii do działania. A co najważniejsze nadzieję na przyszłość. To chyba najcudowniejsza osoba [nie tylko specjalista] z jaką przyszło mi mieć do czynienia. Polecam w 100% i w razie ewentualnych dwóch miesięcy oczekiwania na pierwszą wizytę - warto być cierpliwym. Oby więcej takich lekarzy!!


 • Monika Lutostańska

  Psycholog,

  • K

   Serdecznie nie polecam wszystkim, terapia wstrząsowa, ma swoje racje, które nie zawsze są prawdziwe, nie słucha pacjentów z wyjątkiem pojedynczych słów wyjętych z kontekstu, a potrafi zmienić człowieka postępowanie na gorsze. Niemiła i niesympatyczna, szorstka, atakuje, jednym może to pomóc, innym zaszkodzić, istnieje to ryzyko.

  • A

   Ta pani postawiła mnie na nogi. Terapia - co ważne - nie przeciągała się w nieskończoność. Pani jest konkretna, rzeczowa. Nie jest to osoba w typie ciepłych kluch, nie zachowuje się nadmiernie współczująco, nie miauczy przymilnie ani neurotycznie, nie zagłaskuje na śmierć. Takich psychologów powinno być więcej, niestety - są w mniejszości.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Rafał Kuźniewski

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kryzys życiowy

   Dzięki Panu Rafałowi mocno ruszyłam z miejsca, wsparł mnie w jednym z najtrudniejszych momentów mojego życia, za co będę mu zawsze dozgonnie wdzięczna. Wspaniały specjalista, ale przede wszystkim człowiek. Każdemu polecam Pana Rafała. Raz jeszcze dziękuję.

  • A
   Lokalizacja: TERAPEUTICA Ośrodek Terapeutyczno-SzkoleniowyUsługa: psychosomatyka

   Zgłosiłem się do pana Rafał z problemem niskiej samooceny wynikającej z choroby dermatologicznej, która towarzyszy mi od wielu lat ale psychicznie sobie z nią nie radzę. Wyszukałem w internecie informacji, że stres związany z chorobą przewlekł nasila objawy chorobowe i u mnie rzeczywiście tak jest. Polecono mi pana doktora i nie żałuję podjętej decyzji. Na spotkaniach dowiaduje się wiele o sobie, o swoich reakcjach i spostrzeganiu siebie i swojej choroby i nie miałem pojęcia, jak bardzo się nie akceptuję. Mimo tego, że z gabinetu wychodzę w totalnym chaosie to po tygodniu refleksji czekam na kolejną wizytę. Polecam każdemu cierpiącemu psychicznie z powodu swojej choroby, polecam pana doktora za jego postawę, profesjonalizm i podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Hanna Banach-Wawrzyniak

  Psychiatra, lek.

  • M

   Pani Doktor to świetna specjalistka potrafi wysłuchać pacjenta ,trafnie postawiła diagnozę, bardzo dobrze dobrała leki. Moje samopoczucie jest teraz dobre ,robi więcej niż musi. Bardzo polecam ????

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: ogólne źle samopoczucie

   Pani doktor to chodzący anioł. Postawiła mnie na nogi zarówno duchowo jak i zdrowotnie. To dzięki jej bacznej obserwacji i pokierowaniu na badania dowiedziałam się że od wielu lat choruje na chorobę tarczycy zwaną hashimoto,przez którą moje ciało nie miało siły i chęci na normalne funkcjonowanie. Dzięki niej mój stan wrócił do normy, a ja mogę w pełni spełniać się w pracy być szczęśliwa mamą i żoną. Z całego serca dziękuję Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania