Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu

(215 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu

Lubańska 11/12

59-900 , Zgorzelec , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Rojek Inny

  Panie Doktorze, 26 października 2021 operował Pan moje biodro. Chciałam bardzo serdecznie podziękować za Pana zaangażowanie i wykonaną pracę. Pełen profesjonalizm! Bardzo rzadko spotyka się lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam do Pana. Powoli wracam do zdrowia i to dzięki Panu. Życzę Panu wszystkiego dobrego i dużo cierpliwości do pacjentów. Polecam każdemu kto jest w potrzebie, nie ma lepszego specjalisty


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Rojek Inny

  Super lekarz, cudowny i kochany człowiek, profesjonalista. Jestem zachwycona i dziękuję z całego serca za przeprowadzone zabiegi na moich dłoniach. Polecam wszystkim tego wspaniałego doktora.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Czesław Pawełkiewicz Inny

  Doktor Pawełkiewicz jest świetnym lekarzem, bardzo kompetentny.
  W jasny i rzeczowy sposób wyjaśnia cały przebieg leczenia/ zabiegu.
  Dba o pacjentki i pamięta ich historię choroby co bardzo sobie cenię.
  Nie mam zastrzeżeń.
  Jeżeli ktoś szuka konkretnego lekarza polecam z całego serca.
  Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii....


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Szpak Inny

  Wspaniały, doświadczony, kompetentny i niezwykle empatyczny lekarz. Pan Doktor prowadził moją ciąże oraz poród, który odbył się w szpitalu w Zgorzelcu. Zostałam otoczona opieką, na najwyższym poziomie, dzięki temu narodziny córki, pozostały dla mnie cudownym przeżyciem, pozbawionym jakiejkolwiek traumy. Fantastyczny lekarz/ specjalista i cudowny człowiek.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Szpak Inny

  Badanie prenatalne na najwyższym poziomie - Pan Doktor wszystko dokładnie ale i przystępnie wytłumaczył. Bardzo miła atmosfera - naprawdę polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Hanula Inny

  Bardzo sympatyczna Pani doktor ma bardzo dużą wiedzę w dziedzinie Hematologii chodzę pani doktor z powodu częstej Anemii teraz kolejną wizytę mam za tydzień jadę na rozszenienie diagnostyki pod kątem Anemii. Profesjonalne podejście do pacjenta umieć dodać otuchy, motywuje, wspiera tłumaczy zwiążle, treściwie i bardzo rzeczowo. Nie marnuje czasu przy tym jest miła i zawsze daje dobre słowo Lekarz godny zaufania. Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Bilat-Światowiec Inny

  Wspaniała osoba pełna opanowania wyrozumiałości i cierpliwości, która udziela się zarówno dla pacjenta jak i rodzica. Badanie dziecka zostało przeprowadzone skrupulatnie i dokładnie. Wydanie diagnozy, chodź bardzo trudne, to celne, co potwierdziły dalsze badania. Po dokonaniu diagnozy natychmiastowa reakcja włącznie z przewiezieniem dziecka karetką pod opiekę najlepszego specjalisty celem dalszego leczenia. Dzięki wielu przeprowadzonych kilkudniowych, szczegółowych i skrupulatnych badań na zlecenie Pani doktor sprawa nie została zbagatelizowana.
  Dziękujemy z całego serca.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Maszczak Inny

  Który lekarz po rozpoznaniu niestabilności kolana po urazie. Powie, że akurat zwolniło się miejsce na artroskopię i jutro mogę mieć zabieg. Na który musiałbym czekać 3 lata z refundacji. Właśnie Pan doktor Maszczak. Sam w mojej sprawie bezinteresownie zadzwonił na oddział do ordynatora. Naprawdę przesympatyczna osoba. Przywraca wiarę w naszą kulejącą służbę zdrowia. Polecam, naprawdę warto poczekać w długiej kolejce na wizytę.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Cwynar diagnoza i operacja

  Lekarz z powołania, jakich w tych czasach brakuje. Dokładny, rzeczowy i dociekliwy. Poświęca swój ,,prywatny,, czas na poszukiwaniu jak najlepszego rozwiązania. Każda wizyta z dokładnym wywiadem, co i jak. Po operacji daje poczucie bezpieczeństwa i odpowiada bardzo dokładnie na jazdę nawet blachę pytanie. Polecam z czystym sumieniem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Cwynar uszkodzona łąkotka

  Punktualnosz. Doświadczenie. Obsługa. Zaangażowanie. Miła osoba. Po pierwszej rozmowie poczułem, że jest dobrym specjalistą. Tak i jest. Po operacji wszystko w porządku.
  Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania