Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Bogusz-Gogol Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dobry lekarz, zainteresowany pacjentem, dokładnie badający,oddany dzieciom, trafiłam do pani doktor z dzieckiem wielokrotnie w szpitalu na ostry dyżur ortopedyczny zawsze pomaga i odpowiada na wszystkie pytania, wspaniały człowiek

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Krzysztof Gajowniczek Inny

  Pan doktor od małego leczył mnie i moje rodzeństwo. Teraz leczymy u niego nasze dzieci. Najskuteczniejszy pediatra, jakiego znam. Jeszcze nigdy się nie pomylił. Zawsze bada bardzo dokładnie a do tego jest bardzo sympatyczny.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Karny Inny

  Trafiliśmy do izby przyjęć z problemami z oddychaniem u syna (3mies.). Bardzo skrupulatne badanie i wywiad. Lekarz pokierowała na dalsze testy i inhalację.
  Poza profesjonalnym podejściem lekarz jest bardzo pogodna, uśmiechnięta. Pomogła mi odnaleźć się w sytuacji i podjąć decyzję.

  Serdecznie dziękuję a wszytkim polecam.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Magdalena Bartuszek Inny

  Bardzo sympatyczna pani Doktor z przyjaznym podejściem do małego pacjenta. Rzeczowa i konkretna, a jednocześnie empatyczna (starała się uspokoić płaczące dziecko, zaproponowała aby to rodzic bawił sięz dzieckiem podczas badania). Zaleciła szereg konsultacji i ćwiczenia. Wizyta była przyjemnym doświadczeniem.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Karny Inny

  Trafiliśmy pod opiekę Pani dr w szpitalu. Pani dr jest lekarzem bardzo skrupulatnym, empatycznym z podejściem do maluszków. Szczegółowo pytała o symptomy na które być może ja nie zwróciłam uwagi. Cierpliwie odpowiadała na wszelkie moje czasem banalne pytania. Interesowała się nami w ciągu pobytu. Maluch nie bał się badania które zostało przeprowadzone szczegółowo. Wyszliśmy ze szpitala z poczuciem bezpieczeństwa bez żadnych niejasności. Uważam, że to wspaniały lekarz którego chętnie odwiedzę już na wizytach kontrolnych poza szpitalem. Z całego serca polecam Panią dr rodzicom maluszków.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Sobieniecka Inny

  Robiliśmy USG przezciemiączkowe w szpitalu na Kopernika. Na USG nie byliśmy wcześniej umówieni, ponieważ zostaliśmy skierowani podczas wizyty u Pani neonatolog, która przy mnie ze swojego gabinetu zadzwoniła do pracowni RTG zapytać czy nas przyjmą bez zapisu i tak się stało, chociaż na miejscu pani doktor Sobieniecka skomentowała cytuje: „kto dzwonił? Do mnie nikt nie dzwonił”. Daje 2 gwiazdki właśnie za to, że zostaliśmy przyjęci pomimo braku zapisu, chociaż poza nami i jedna osoba nikogo nie było, wiec tez nie rozumiem, skąd aż taki problem wykonać badanie. Nie przyszliśmy z ulicy (chociaż takie były insynuacje), tylko na polecenie neonatologa z tego szpitala i za zgoda kogoś z pracowni. Samo USG trwało bardzo krótko. Całe badanie Pani doktor nic nie mówiła, tylko na koniec jak już zapytałam jak badanie to Pani doktor powiedziała, że w sumie za wiele się nie zmieniło, a porównując z wynikiem poprzedniego badania zmieniło się sporo. Może z punktu widzenia Pani doktor zmiana z symetrycznych komór na asymetryczne czy z dwóch torbielek na trzy to żadna zmiana, ale dla rodzica, który się na tym nie zna czytanie takich opisów jest stresujące. Rozumiem, że badanie było zlecone przez neonatologa i to on później konsultuje wynik, ale bez przesady. Dla porównania, mieliśmy wcześniej robione USG w innym szpitalu i tam Pani doktor na bieżąco mówiła co widzi i co to oznacza, a tutaj nic. Wiadomo, że takich badań nie zleca się bez powodu, wiec trochę zrozumienia dla zmartwionego rodzica, jakieś słowo wyjaśnienia czy opisu stanu dziecka by nie zaszkodziło. Niedługo będziemy powtarzać badanie, jeśli znowu trafie na panią doktor i coś się zmieni w podejściu, chętnie zmienię opinię na pozytywną. Na razie tylko dwie gwiazdki

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Bogusz-Gogol Inny

  Kontakt zerowy. Trafiłyśmy do tej pani na izbę przyjęć. Badając moją córkę dr omawiała z koleżanką poprzednią pacjentkę, ani razu nie nawiązała ze mną kontaktu. Wystawiła błędna diagnozę narażając moje dziecko na długotrwałe i bardzo bolesne leczenie, w tym operacyjne (na szczęście w innym szpitalu). Gdyby dr okazała choć minimalne zaangażowanie być może wszystko potoczyłoby się inaczej. Radzę omijać szerokim łukiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Huflejt - Pyzel Inny

  Pani doktor świetna i bardzo pomocna. Pomogła nam przeżyć trudny okres w życiu z naszej córki która ma zaburzenia sensoryczne. Polecam!


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Karny Inny

  Pani Doktor została pediatrą moich dzieci rok temu ( po hospitalizacji szpitalnej). Jest wspaniałym lekarzem , posiada szeroką wiedze medyczną. jest bardzo zagazowana w losy swoich pacjentów. Oby jak najwięcej takich osób!
  Dodatkowo jest cudownym pełnym empatii człowiekiem. Moje dzieci uwielbiają się z nią spotykać.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Karny Inny

  Pani dr zaprosiła nas do gabinetu, po krótkim wywiadzie wyszła z gabinetu i wróciła dopiero po ponad 2 godzinach przebadać syna, badanie trwało max 5 minut. Obsłuchała go, zajrzała w gardło, uszy, Ale nie stwierdziła nic złego. Skierowała nas do szpitala zakaźnego. W wypisie zamiast skupić się na dziecku skupiła się oczernienia mojej osoby. Pani dr nawet nie chciała ze mną rozmawiać. Zawsze dają wypis do podpisu, tu tego nie dostałam. Dlaczego,?
  W wypisie było że skierowano pacjenta do domu. A karetką przetransportowano nas do szpitala zakaźnego by w zakaźnym stwierdzono Anginę. Syn miał książkowe objawy Anginy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Katarzyna Karny

  Szanowna Pani.
  Pani Dziecko zostało przekazane do szpitala zakaźnego na wyraźne polecenie lekarza chorób zakaźnych w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną.
  Personalnie w Pani stronę nie zostało skierowane żadne negatywne określenie. Dziecko zostało zbadane zgodnie ze sztuką lekarską, a postępowanie było zgodne z panującymi procedurami.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kopernika 43, 00-328 Warszawa Pokaż w Google Maps
LUX MED, NFZ

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania