O nas

VITA PLUS Prywatna Opieka Medyczna oferuje prywatne konsultacje specjalistyczne i abonamentowe za pośrednictwem centrów medycznych. Obsługujemy centra medyczne: LUXMED, MEDICOVER, ENELMED, ALLIANZ, COMPENSA, PZU, PZU ŻYCIE, POLMED. Posiadamy laboratorium diagnostyczne, czynne codziennie od 7 do 11. Wykonujemy zabiegi ambulatoryjne m.in. ściąganie szwów, iniekcja podskórna, opatrywanie ran cukrzycowych.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (73)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Kukiełka konsultacja psychiatryczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , byłem pierwszy raz wiec dokładny wywiad w przyjaznej atmosferze oraz na bardzo wysokim poziomie. Wyszedłem spokojniejszy i gorąco polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewelina Adamus-Pinda psychoterapia indywidualna

  Pani Ewelina jest bardzo ciepłą, empatyczną i profesjonalną osobą. Wykazuje ogromne zaangażowanie w rozmowę z pacjentem i potrafi okazać zrozumienie w każdej sytuacji. Polecam wizyty u Pani Eweliny!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartłomiej Pałka Inny

  Wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze.
  Zostałam wysłuchana, lekarz wszystko szczegółowo objaśnił, dostałam szczegółowy plan leczenia.
  Serdecznie polecam wizyty u Pana Bartłomieja.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Kukiełka konsultacja psychiatryczna

  Bardzo dobrze będę wspominać wizytę. Pani Doktor jest osobą kompetentną, rzetelną, życzliwą. Nie śpieszyła się z wizytą, rozmowa przebiegała w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Z całego serca polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Pawlak konsultacja dermatologiczna

  Wizyta dotyczyła moich licznych znamion dermatologicznych i ich oceny. Niestety czas zupełnie stracony. Lekarz nawet nie posiadał dermatoskopu, kazał mi się rozebrać (w tym ściągnąć stanik) i po rzuceniu okiem na mój biust, kazał się ubrać. Byłam tak zażenowana, że aż mnie zatkało z wrażenia, co nieczęsto mi się zdarza. Odnoszę wręcz wrażenie, że pan doktor oceniał mój biust, a nie znamiona... Nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania