Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Vita - Med Stanisław Motyczyński Zakład Opieki Medycznej
Piłsudskiego 2/4, 05-870 Błonie
Vita - Med Stanisław Motyczyński Zakład Opieki Medycznej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Renata Bożena Gralec Inny


  Pani Doktor bardzo wnikliwie podchodzi do problemów pacjenta, udziela szczegółowych wyjaśnień i wskazówek, przy czym atmosfera wizyty była miła.

  M
  Profil zweryfikowany
  Jacek Kobek Inny

  Bardzo uważnie bada dziecko za każdym razem. Z wiekim szacunkiem do dziecka. Korzysta z szybkich testów w gabinecie, typu CRP czy wymaz z gardła. Nie wdaje się z dyskusje z rodzicem, co może zniechęcać niektóre mamy. Mam troje dzieci pod jego opieka od 8 lat i zawsze diagnozy są trafione. Ostrożny z antybiotykami, zaprasza na kolejną i kolejna kontrolę by monitorować czy infekcja się cofa, antybiotyk dopiero wtedy, gdy już jest naprawdę potrzebny. Gdy sprawa wygląda poważnie, zawsze kieruje do szpitala by tam zrobiono pełną diagnozę. Nie bagatelizuje niczego. W grodziskim szpitalu ma wśród personelu pediatrii bardzo dobra opinie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Jacek Kobek Inny

  My również po wyprowadzce przenieśliśmy papiery z powrotem do doktora, do Vitamedu i dojeżdżamy na wizyty, które przede wszystkim nie są dla córki tak stresujące jak u innych lekarzy, przeprowadzone wnikliwie, dokładnie i rzetelnie. Co również bardzo ważne - antybiotyk w konieczności, a nie przy każdym zwykłym przeziębieniu! Bardzo sympatyczny i wyrozumiały, z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Z czystym sumieniem mogę polecić!

  Profil zweryfikowany
  Jacek Kobek

  Bardzo dobry lekarz że świetnym podejściem do dzieci. Starannie i wnikliwie przeprowadza badanie podczas wizyty. Uśmiechnięty i życzliwy. Stara się pomóc, nie nadużywa przepisywania antybiotyków. Jest cierpliwy i nie daje odczuć, że rodzic panikuje. Mimo przeprowadzki nadal do niego jeżdżę że swoją córką. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania