Vita-Med

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Vita-Med

Świtycz - Widackiej 3

10-691 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Żerańska

  U pani doktor Żerańskiej leczę się już kilkanaście lat. I choć już dawno nie ma mnie w Olsztynie, to i tak zostałem, jako pacjent p. Doroty. Bardzo miła i komunikatywna osoba z dużą wiedzą i otwartością. Polecam.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Żerańska

  Polecam! Z Vita-Med i Panią Dorotą Żerańską mam kontakt od wielu lat z racji mojego miejsca zamieszkania. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, Pani doktor dysponuje ogromną wiedzą, zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem, udzielić rad i pocieszyć. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który na pierwszym miejscu ma dobro pacjenta. Wiedza, fachowość, profesjonalizm, indywidualne i serdeczne podejście do pacjenta, to rzeczy które sprawiają, że Pani Dorota Żerańska jest jednym z najlepszych lekarzy z jakim miałem kontakt.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Żerańska

  Najlepszy lekarz jakiego miałam :) bardzo troszczy się o pacjentów, a jej rady są bezcenne. Zanim postawi diagnozę dokladnie przebada:) jest nieoceniona :) pozdrawiamy serdecznie pani doktor:)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Żerańska

  Popieram w pełni poprzednią opinię, przez tyle lat ani ja ani nikt z mojej rodziny nie miał żadnych uwag do zaproponowanych sposobów leczenia i ich rezultatów. Szybka diagnoza, dodatkowe badania trafione, konsultacje jeśli są potrzebne zlecane są bez narzekania na brak funduszu (oczywiście NFZ). Fachowiec a na dodatek sympatyczna, z "ludzkim" podejściem do pacjenta. Słysząc od znajomych o ich leczeniu przez lekarzy rodzinnych jestem szczęśliwa że mnie się udało trafić pod tak fachową i wspaniałą opiekę.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Żerańska

  Jestem z całą rodziną pod "opieką" od dawna, jeszcze przed "lekarzami rodzinnymi". Gdy można było wybrać do kogo się zarejestrować nie zastanawiałam się długo. Lekarz z powołania rzetelnie wykonujący swój zawód. Wspaniały kontakt z pacjentami, pamięta co komu dolega i co poprzednio było zlecone. Nigdy nie odmawia skierowania do specjalisty czy dodatkowych badań jeśli są takie potrzebne do prawidłowego leczenia. Każdego traktuje indywidualnie, nie pomyliła się ani razu w diagnozie i dobrała prawidłowe leczenie. Ma intuicję i nawet błahe objawy traktuje z powagą - dzięki temu jeszcze żyję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania