Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Usługi Stomatologiczne Róża

Sokola 33b

59-300 , Lubin , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zenona Mielnikiewicz Inny

  Polecam z całego serca! Przemiła Pani doktor, zna się na rzeczy. Od zabiegu minęły 3 lata i do tej pory wszystko jest w jak najlepszym porządku :)


  S
  Użytkownik zweryfikowany

  Chciałbym podziękować Panu dr Markowi Staszykowi, za profesjonalną pomoc. Doświadczenie oraz potężna wiedza Pana doktora sprawiła, że kryzysowa wizyta w ramach pogotowia stomatologicznego była, "spacerkiem po parku". Do żadnego stomatologa nie miałem w życiu takiego zaufania. Polecam, wspaniały człowiek z pasją, idealista z misją pomocy drugiemu człowiekowi. Pan Doktor jest dla mnie wzorem podejścia do pacjenta. Serdecznie dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Markowi Staszyk za fachową i miłą obsługę. Człowiek o wielkim sercu, potrafi ze zrozumieniem wysłuchać pacjenta, a co najważniejsze stawiać trafne diagnozy i zalecać odpowiednie leczenie. Doktor przyjął mnie w gabinecie Róża na ulicy Sokolej. Bardzo dziękuję Magdalena Wójcik


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania