Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Zenona Mielnikiewicz Inny

  Znamy panią doktor od kilku ładnych lat, leczyła syna, dziś mąż wrócił z wizyty z córką, zaznaczę, że mieliśmy kilka lat przerwy w kontaktach z panią doktor,bo nie było takiej potrzeby. Jak byliśmy zadowoleni wcześniej tak teraz również i polecam. Bardzo miła dla pacjenta, konkretna w leczeniu, zaangażowana,odpowiada na wszystkie pytania. Polecamy.

  M
  Profil zweryfikowany
  Zenona Mielnikiewicz Inny

  Polecam z całego serca! Przemiła Pani doktor, zna się na rzeczy. Od zabiegu minęły 3 lata i do tej pory wszystko jest w jak najlepszym porządku :)

  S
  Profil zweryfikowany
  Usługi Stomatologiczne Róża

  Chciałbym podziękować Panu dr Markowi Staszykowi, za profesjonalną pomoc. Doświadczenie oraz potężna wiedza Pana doktora sprawiła, że kryzysowa wizyta w ramach pogotowia stomatologicznego była, "spacerkiem po parku". Do żadnego stomatologa nie miałem w życiu takiego zaufania. Polecam, wspaniały człowiek z pasją, idealista z misją pomocy drugiemu człowiekowi. Pan Doktor jest dla mnie wzorem podejścia do pacjenta. Serdecznie dziękuję.


  M
  Profil zweryfikowany
  Usługi Stomatologiczne Róża

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Markowi Staszyk za fachową i miłą obsługę. Człowiek o wielkim sercu, potrafi ze zrozumieniem wysłuchać pacjenta, a co najważniejsze stawiać trafne diagnozy i zalecać odpowiednie leczenie. Doktor przyjął mnie w gabinecie Róża na ulicy Sokolej. Bardzo dziękuję Magdalena Wójcik


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Sokola 33b, 59-300 Lubin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania