Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ultramedic Centrum Medyczne

Broniewskiego 48

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Stanisław Zdunek Inny

  Dokładne badanie, Pan doktor wyjaśnił wszystko i rozwiał wątpliwości. Jak zawsze pełen profesjonalizm


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Szcześniak Inny

  Owszem pan zlecił wszystkie możliwe do wykonania w Luxmedzie badania. Niestety nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź, żebym się cieszył, że mogę zasypiać z szumem w uchu i trzeba już z tym żyć. Przecież są poradnie zajmujące się tą przypadłością, do których można mnie było skierować.

  Dodatkowo, mam też inną dolegliwość. Jeżeli wiedza laryngologa, w którymś momencie się kończy i lekarz nie ma pomysłu na dalsze leczenie, to powinien mnie przekierować do innego lekarza, innej specjalizacji medycyny np. stomatologii lub z powrotem do internisty, który przekieruje dalej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesław Piotr Janusz konsultacja ortopedyczna

  Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii, byłalem u tego Pana na konsultacji ( po upadku na śliskiej powierzchni nawet niczego nie zlecił !! Ani nie poptrzał na bolące opuchnięte miejsce ) pojechałem do innego ortopedy i po badaniu okazało się iż mam złamana miednicę) . Niestety ja wizyty u tego Pana nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Stanisław Zdunek Inny

  Odkąd pamiętam USG robiłam u doktora. Sympatyczny, rzeczowy. Dopiero po badaniach profilaktyki piersi fundowanych przez miasto zrozumiałam, jaki to mistrz. "Darmowa profilaktyka" pokazała mi, że badanie może boleć i być cholernie nieprzyjemne. Ja chodząc do doktora Zdunka byłam wcześniej przekonana, że to bułka z masłem. Nie! Moje Panie, to jest bułka z masłem tylko u doktora Zdunka :) Jest doskonały w tym co robi, w życiu już się nie połaszę na "darmowe badania" lub ofertę innego lekarza. Z wyrazami szacunku dla Pana doktora.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Stanisław Zdunek Inny

  Do Doktora trafiłam z polecenia innego lekarza. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjentki, jeśli chodzi o diagnostykę usg. Kiedy przychodzisz z guzami, boisz się. Widmo biopsji jest przerażające (zwłaszcza, gdy poprzednia była wykonana koszmarnie, powodując ogromny ból). Wtedy wchodzisz do gabinetu Doktora i wiesz, że jesteś pod dobrą opieką. Jestem Panu za to bardzo wdzięczna, dziękuję. Każdemu polecam z czystym sumieniem :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Stanisław Zdunek USG

  Pan doktor uratował mi życie. Fachowa diagnoza spowodowała szybkie działanie w postaci biopsji i wykrycie choroby. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę. Najlepszy radiolog w Polsce. Polecam każdemu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Wolny Inny

  Mimo trudnego dla wszystkich okresu koronawirusa, Pani Doktor z każdym calu wykazywała się niezwykłym profesjonalizmem i spokojem. Wizyta była merytoryczna, a Pani doktor uprzejma i wspierająca. W końcu również zostałam zdiagnozowana, jednocześnie Pani doktor nie przestraszyła mnie przekazując mi wieści, co uważam za ważną umiejętność w zawodzie lekarza (przekazywanie informacji dotyczących stanu zdrowia w adekwatny do choroby sposób)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Stanisław Zdunek USG piersi

  Jak dla mnie - prawdziwy lekarz z powołania. Otwarty, szczery i rzetelny. Nie wprowadza nerwowej atmosfery podczas wizyty tylko rozmawia, spokojnie tłumaczy. Gorąco polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Damek Inny

  Fantastyczny specjalista! Dysponuje szeroką wiedzą i potrafi ją przekazać zrozumiale dla pacjenta. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam serdecznie!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Cieślawska - Kłosińska Inny

  Do Pani Doktor mimo młodego wieku trafiłem ponad rok temu z nadciśnieniem tętniczym. Pani Doktor wykazala bardzo duże zaawansowane w unormowaniu nadciśnienia. Bardzo polecam, profesjonalna, fachową oraz bardzo miła konsultacja


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania