Titanium Dental

(15 opinii)
Zobacz lekarzy

Titanium Dental to nowoczesny gabinet stomatologiczny znajdujący się w Gdańsku na Zaspie. W ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz zabiegów dentystycznych wykonywanych przez doświadczony persone... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Titanium Dental

Stefana Drzewieckiego 9/1

80-464 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Titanium Dental to nowoczesny gabinet stomatologiczny znajdujący się w Gdańsku na Zaspie. W ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz zabiegów dentystycznych wykonywanych przez doświadczony personel. Na jego czele stoi dwóch wyspecjalizowanych lekarzy – Maciej Bonna oraz Leszek Stróżyk. Ich specjalnościami są chirurgia szczękowa, protetyka oraz implanty. Każdy stomatolog wchodzący w skład naszej drużyny cechuje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, aby zapewnić mu maksymalny komfort podczas wykonywanych zabiegów. Ponadto każdy dentysta nieustannie podnosi swoje kwalifikacje o czym świadczy liczba certyfikatów oraz zdobywane referencje.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leszek Stróżyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: usuniecie gornej osemki

   Wyrwanie zeba zajelo chwile, bez zadnych komplikacji I bolu, pelen profesjonalizm. Bardzo dobre podejscie do pacjenta, mila atmosfera.

  • Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: Leczenie zęba- plomba

   Bardzo profesjonalne podejście do tzw."trudnego pacjenta". Solidny lekarz i widać, że lubi to co robi. Bardzo dokładny i tłumaczy krok po kroku co będzie robił :) Plombowanie jest bezbolesne. Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Dodatkowym plusem jest wyposażenie gabinetu. Bardzo wygodne fotele i sprzęt wysokiej jakości :) Terminy są dogodne. Specjalista godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Maciej Bonna

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam, dodam że panicznie boję się od dziecka stomatologów więc wizyta była nie lada wyzwaniem (usuniecie korzeni) ,super lekarz, dokladnie wszystko wyjaśnił, cały zabieg trwał bardzo krótko, muzyka w gabinecie i dobre słowo zdecydowanie zmniejszyły stres. Polecam bardzo:)

  • M
   Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: stomatologia estetyczna

   Pełen profesjonalizm, 100% zaufania, przepiękne otoczenie i bardzo miła obsługa. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania