Titanium Dental

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Titanium Dental to nowoczesny gabinet stomatologiczny znajdujący się w Gdańsku na Zaspie. W ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz zabiegów dentystycznych wykonywanych przez doświadczony persone... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Titanium Dental

Stefana Drzewieckiego 9/1

80-464, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Titanium Dental to nowoczesny gabinet stomatologiczny znajdujący się w Gdańsku na Zaspie. W ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz zabiegów dentystycznych wykonywanych przez doświadczony personel. Na jego czele stoi dwóch wyspecjalizowanych lekarzy – Maciej Bonna oraz Leszek Stróżyk. Ich specjalnościami są chirurgia szczękowa, protetyka oraz implanty. Każdy stomatolog wchodzący w skład naszej drużyny cechuje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, aby zapewnić mu maksymalny komfort podczas wykonywanych zabiegów. Ponadto każdy dentysta nieustannie podnosi swoje kwalifikacje o czym świadczy liczba certyfikatów oraz zdobywane referencje.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leszek Stróżyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: usuniecie gornej osemki

   Wyrwanie zeba zajelo chwile, bez zadnych komplikacji I bolu, pelen profesjonalizm. Bardzo dobre podejscie do pacjenta, mila atmosfera.

  • Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: Leczenie zęba- plomba

   Bardzo profesjonalne podejście do tzw."trudnego pacjenta". Solidny lekarz i widać, że lubi to co robi. Bardzo dokładny i tłumaczy krok po kroku co będzie robił :) Plombowanie jest bezbolesne. Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Dodatkowym plusem jest wyposażenie gabinetu. Bardzo wygodne fotele i sprzęt wysokiej jakości :) Terminy są dogodne. Specjalista godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Maciej Bonna

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: leczenie

   O.dr.Maciej Bonna to przesympatyczny, bardzo otwarty lekarz. Ma znakomite podejście do pacjenta. Jest bardzo delikatny i z pełną precyzją wykonuje swoja pracę. Szczerze polecam

  • A
   Lokalizacja: Titanium DentalUsługa: Ekstrakcja "ósemki"

   Dr Maciej Bonna to zdecydowanie najlepszy chirurg szczękowy w Trójmieście. Ekstrakcja dolnej "ósemki" zajęła doktorowi dosłownie minutę. Ząb został usunięty perfekcyjnie, po ustąpieniu znieczulenia nie odczuwałam żadnych dolegliwości bólowych, ani śladu opuchlizny. Sam gabinet jest przecudowny, bardzo nowoczesny, czysty. Personel też bardzo sympatyczny i pomocny. Bardzo polecam!!!