Ter-Med

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ter-Med

Szymanowska 17

96-515 , Teresin , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Przybylska

  Ortodonta, Stomatolog, lek. dent.

  • P

   Miła i kompetentna! Trafiłam na pania doktor z polecenia od bardzo zadowolonego z leczenia znajomego. Niedawno zdjełam aparat i jestem zachwycona. Cene i przewidywany czas leczenia mialam dokladnie wyjasnione przed naklejeniem aparatu. Serdecznie polecam !


 • Elżbieta Moroz

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie polecam tej Pani. Zbagatelizowała mój problem, nie wykazała się żadnym zrozumieniem. Wizyta byla krótka, obcesowa, widać było poirytowanie, Pani doktor wzdychała gdy o cos pytałam. Na pytania odpowiadała tekstami "A jak Pani myśli?" zamiast podać odpowiedź. Popłakałam sie po wizycie, juz dawno jikt mnie tak nie potraktował.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Skorzystałam z telewizyty i niestety jakość połączenia z Panią doktor była bardzo zła, w zasadzie nie rozumiałam co drugiego zdania. Na prośbę, aby Pani doktor zadzwoniła do mnie przez telefon z uwagi na problemy z połączeniem Pani się zbulwersowała. Również prośba o szczegółowe wytyczne na piśmie zamieszczone w portalu pacjenta też nie spotkały się z aprobatą Pani doktor. Pani doktor była, delikatnie mówiąc, zdziwiona, że pytam o nazwę probiotyku dla niemowlęcia. Jest to moje pierwsze dziecko, nie jestem lekarzem więc chęć powzięcia takiej informacji wydaje mi się prawidłowa. Konkludując, nie dość, że de facto nie skorzystałam, to wizyta była nieprzyjemna. Poprosiłam allianz o umówienie kolejnej wizyty.