Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach

Markiefki 87

40-211, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Keyha

  Internista,

  • G

   Pani Doktor przyjmuje w poradni "Luks Med" w Katowicach. Leczy się u niej cała moja rodzina i nikt nigdy nie miał do niej zastrzeżeń. Miła i rzeczowa. Jak trzeba doradzi, zawsze wybiera tanie leki i na nie wypisuje recepty.


  • K

   Miałam okazję po porodzie przebywać dłużej w szpitalu ze względu na stan zdrowia dzidziusia. Moje dziecko otoczone zostało wspaniałą opieką ze strony wszystkich pediatrów z pośród których najbardziej zapadła mi w pamięć Pani Doktor Rokicka- Bulandra. Jest to niesamowicie ciepła osoba, rewelacyjny neonatolog z powołaniem i wyjątkowym podejściem do tak młodego człowieka jakim jest noworodek. Pani Doktor z wyjątkową starannością dbała o wszystkie maluchy i zawsze służyła radą, fachową opinią i ciepłym słowem. Mimo ogromu pracy z jakim stykają się lekarze w szpitalu, Pani Doktor zawsze odpowiadała cierpliwie na wszystkie pytania i miała czas dla mam, których dzieci niestety nie mogły wyjść ze szpitala kilka dni po porodzie. Życzę każdej mamie takiej opieki nad dzidziusiem jaką zostało otoczone moje dziecko przez Panią Doktor.


 • Katarzyna Herman

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Silesia ClinicUsługa: ból nadgarstka

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
   Rzeczowa i przesympatyczna pani doktor która trafnie podaje przyczuny dolegliwości i leczy nie tylko farmakologicznie ale również podaje informacje o możliwej rehabilitacji o której większość lekarzy nie wspomina.
   Polecam

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Silesia Clinic

   Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Ale jeszcze ważniejsze jest to,że profesjonalnie podchodzi do swojego pacjenta. Badanie usg przeprowadzone przez Panią Doktor pozwoliło zdiagnozować uraz oraz dobrać odpowiednią fizjoterapię. Polecam!


 • Anna Ewa Wszędyrówny

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: Szpital Zakonu Bonifratrów w KatowicachUsługa: złamanie, jątrząca się rana

   Pani doktor mi.po prostu pomogła.Nareszcie,po wielu nie udanych próbach -jedyna przepisała mi leki,które działają .
   Bardzo.Jej dziękuję.
   Jerzy B.22.04.58r.

  • S
   Lokalizacja: Elvita Altermed PlusUsługa: ból kolana, uraz

   Zdecydowanie nie polecam, pójście na tę wizytę to była tylko strata czasu. Pani doktor na start powiedziała mi, że nie ma czasu. Kiedy próbowałem wyjaśnić, z jakim problemem przyszedłem, przerwała i ponownie powiedziała, że nie będzie tego słuchać. Kazała tylko szybko podać miejsce dolegliwości, pobieżnie je obejrzała, po czym stwierdziła, że jestem młody, więc nie może mi nic dolegac (mimo że nie znała do końca powodu mojej wizyty ani okoliczności zdarzenia czy moich objawów, bo nie pozwolila mi dojsc do slowa; stwierdziła również po pobieżnym spojrzeniu, że mam zdrowie więzadła, mimo ze przyszedłem ze stwierdzonym zerwanym więzadłem pobocznym) i odeslala do domu z kwitkiem. Tak źle nie czułem się jeszcze po wizycie u żadnego lekarza.


 • Alicja Bogusława Kokorudza

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach

   Wspaniała Pani Doktor, która zawsze wysłucha i doradzi. Podczas wizyty czułam się w pełni zaopiekowania. Polecam z całego serca.
   Anna S.


 • Marcin Sadłocha

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Zakonu Bonifratrów w KatowicachUsługa: silny ból brzucha

   Coz, nie musial pan mnie tak ochrzaniac, że leczę się doraźnie na SORach, gdy zwijalam się z bólu trafiając do Was o 2h w nocy, ten trzeci atak dopiero ujawnił jakąś cykliczność. Jednak podejrzenia były sluszne. Dziś jestem po laparoskopii w swoim miejscu zamieszkania. Jest to endometrioza. Pozdrawiam

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Jest bardzo miły i ma dobre podejscie do packentki. Usg i pomoary dziecka przeprowadza na każdej wizycie. Polecam. Teraz będę prowadzić drugą ciążę również u Pana dr Sadłochy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Drosdzol-Cop

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dzięki dzisiejszej wizycie u Pani doktor spadł nam kamień z serca, który tkwił tam od kilku miesięcy. Specjaliści, u których byliśmy wcześniej odsyłali nas przez ostatnie miesiące od przysłowiowego Annasza do Kajfasza. Dopiero Pani Profesor z pełną stanowczością zapewniła nas, iż możemy spać spokojnie zdejmując z naszych barków wielomiesięczny stres. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Profesor za profesjonalne i empatyczne podejście do córeczki. Dziękujemy i polecamy.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie guza jajnika córeczki

   Dzięki dzisiejszej wizycie u Pani doktor spadł nam kamień z serca, który tkwił tam od kilku miesięcy. Specjaliści, u których byliśmy wcześniej odsyłali nas przez ostatnie miesiące od przysłowiowego Annasza do Kajfasza. Dopiero Pani Profesor z pełną stanowczością zapewniła nas, iż możemy spać spokojnie zdejmując z naszych barków wielomiesięczny stres. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Profesor za profesjonalne i empatyczne podejście do córeczki. Dziękujemy i polecamy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Hajduk

  Endokrynolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: Inny

   Pani Doktor profesjonalnie podchodzi do przypadku, przepisane lekarstwa świetnie działają, atmosfera jest bardzo przyjemna, rzetelna obsługa, dokładne wyjaśnienie przyczyny choroby oraz jej leczenia. Polecam z całego serca.


Powiązane wyszukiwania