Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi

Kosynierów Gdyńskich 61

93-357 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Liliana Anna Pińkowska-Jadczyk Inny

  Badanie gastroskopii wykonane bardzo delikatnie i bez stresu. Pani doktor rozmawia z pacjentem, uspokaja i mowi co obecnie robi.Miałam już kilka razy gastroskopię ,ale u p. doktor Jadczyk przeszłam ją najspokojniej i bez strachu. Polecam każdemu kto musi przejść to badanie wizytę u p. doktor Pińkowskiej-Jadczyk.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Liliana Anna Pińkowska-Jadczyk Inny

  Podczas badania Pani doktor okazała dużo empatii , a wydawane polecenia i obsługa endoskopu delikatne i precyzyjne.
  Po badaniu pani doktor objaśniła wyniki gastroskopii.
  Sposób wykonania badania do naśladowania.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jurij Mandryka Inny

  Zgłosiłem się do Pana Doktora z bólami w podbrzuszu, które jak się okazało były spowodowane nieprawidłową pracą pęcherzyka żółciowego. Pan Doktor wyjaśnił mi na czym polega problem i zaproponował wykonanie operacji usunięcia pęcherzyka. Operacja odbyła się w zaplanowanym terminie, metodą laparoskopową. Po 3 tygodniach od operacji czuję się bardzo dobrze - wręcz jestem zaskoczony szybkością powrotu do pełnej sprawności. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza. Polecam!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Olejniczak Inny

  To nie jest zwykły chirurg, ani przeciętny człowiek. W czasie cowid19 zrobił u mnie jednocześnie dwie operacje używając najnowszych metod. Inni chirurdzy wyrażają uznanie - a ja szybko wróciłem do zdrowia.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Marczak Inny

  Wspaniały lekarz, zaangażowana, ciepła w rozmowie z bliskimi, dokładnie wyjaśnia co się dzieje z pacjentem,jakie nadania zostały wykonane,jak przebiega leczenie,tylko takich lekarzy potrzebujemy,

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Władysław Staniaszczyk Inny

  Dr. Marek Staniaszczyk dostal od Boga wielki talent, jest świetny w swoim fachu. Stworzył wspaniały zespół lekarzy i pielęgniarek. Ludzi którzy podchodzą rzeczowo do problemu i realizują go punkt po punkcie. Jeżeli ktoś chce byc glaskany po główce to nie. Jak ktoś szuka profesjonalnej kliniki to tak :)
  Pozdrawiam !

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Cabaj Inny

  Brakuje gwiazdek, żeby ocenić Pana doktora. Najlepszy ortopeda z jakim miałem do czynienie, a zwiedziłem ich trochę i każdy rozkładał ręce. Pan doktor naprawił to co inni zniszczyli. Do pacjenta podchodzi w sposób ludzki, jak człowiek, bez pośpiechu. Słowa nie wyrażą mojej wdzięczności, jeszcze raz bardzo dziękuję i bardzo polecam! Nie zawiedziecie się na pewno, daje moje słowo :)

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Włodzimierz Pawelski ECHO serca

  Dr Pawełki wspaniałe zaopiekował się moim ojcem i popisał się szybką diagnozą oraz odpowiednim przekazaniem opieki do oddziału zabiegowego. Bardzo łatwo można się było z nim skontaktować a jego wyjaśnienia były wyczerpujące i zrozumiałe. Polecam

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Cabaj operacja palucha koślawego

  23 października br poddałam się zabiegowi plastyki palucha koślawego. Doktor Cabaj wyjaśnił mi w sposób czytelny i zrozumiały na czym polega zabieg. Uprzedził mnie również o możliwych powikłaniach. Doktor ma wyjątkowy dar rozmowy z pacjentem, jest cierpliwy w tłumaczeniu i odpowiadaniu na pytania. Doktor ma jeszcze jedną cechę potrafi słowem, gestem rozładować napięcie pacjenta, szczególnie przed zabiegiem. Doświadczyłam tego na bloku operacyjnym, dziękuję doktorze. Wspaniały, empatyczny człowiek i rewelacyjny ortopeda.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tadeusz Tkaczyk operacja babci

  Jako, że babcia nie jest internetową osobą, uznałam, że napiszę sama. Pan Tkaczyk uratował babci kolano po bardzo rozległej artropatii. W zasadzie, to nie będę się rozpisywać, ale razem z babcią rękami i nogami podpisuję się pod zamieszczonymi dotychczas opiniami. Anioł, nie człowiek :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania