Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi

Kosynierów Gdyńskich 61

93-357 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Olejniczak Inny

  Pan doktor Olejniczak to genialny fachowiec! Stworzył zespół chirurgów o rzadko spotykanych kompetencjach. Bardzo dziękuję za super opiekę po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego całemu personelowi! Bardzo polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jurij Mandryka Inny

  W dniu 29.12.22r miałam przeprowadzoną operację laparoskopową wycięcia pęcherzyka żółciowego. Serdecznie dziękuję panu doktorowi za profesjonalizm lekarski oraz wysoką kulturę osobistą. Przed operacją lekarz dokładnie wszystko wytłumaczył jak przebiegnie operacja, jak postępować po operacji np. dieta. Bardzo polecam Pana doktora jako chirurga z ogromną wiedzą i jako człowieka z wielką empatią.
  Anita J.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Jankowski Inny

  Z całego serca bardzo dziękuję Panu Doktorowi za skutecznie przeprowadzenie operacji- laparoskopowe wycięcie woreczka żółciowego.Zaangazowany,rzeczowy i konkretny lekarz podchodzący z dużą empatia do pacjenta.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Władysław Staniaszczyk Inny

  Jako ordynator oddziału w Szpitalu Bonifratów stworzyl wspaniały zespół, oddział przyjazny pacjentom u lekarzy solidna praca a z Nimi Pan Ordynator w pełni zaangazowany z dużą wiedzą. Po raz pierwszy spotkałam sie , że Ordynator ma dyżury na Izbie Przyjęć, składam gorące z serca płynące podziękowania

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Olejniczak Inny

  Aktualnie jest pod opieką poradni chirurgicznej Szpitala Jana Bożego, więc mam szansę poznać chyba wszystkich pracujących tam chirurgów. Pan Doktor Olejniczak to bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Miły, otwarty i pomocny. Choć wizyty i kontrole w poradni trwają krótko, nie mam poczucia, by mi czegoś w tej wizycie zabrakło. Jest sama esencja, ani ja ani Pan Doktor nie tracimy czasu, a wszystko jest zrobione jak należy. W sympatycznej i miłej atmosferze :) Dodatkowo miałam z Panem Doktorem również do czynienia podczas mojego pobytu na oddziale chirurgii tego szpitala. Zawsze serdeczny i pomocny. Cenię go za wiedzę, fachowość i umiejętność wytłumaczenia pacjentowi, o co chodzi w danej chorobie :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Liliana Anna Pińkowska-Jadczyk Inny

  Chciałam podziękować tak wspaniałej obsługi przy gastroskopii, pani Pielęgniarce i pani Doktor. Ponieważ gastroskopie miałam wykonaną kilkanaście razy w życiu, to tak profesjonalnie jeszcze nie była przeprowadzona, wykonywałam polecenia (oddychanie)w spokojnej atmosferze stworzonej przez w/w Panie. Super. Dziękuję, pozdrawiam. Maria S

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Cabaj Inny

  Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za przeprowadzoną operację ( rewizja endoprotezy biodra ). Zgadzam się z opinią, że brakuje gwiazdek aby ocenić profesjonalizm i zaangażowanie. Pan doktor zainteresował się gdy inni lekarze rozkładali ręce. Dzięki Panu doktorowi nie skończyłem na wózku. Serdeczne podejście i empatia z jaką doktor podchodzi do każdego pacjenta pozwala na optymistyczne spojrzenie na swoją chorobę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam Pana doktora jako doskonałego specjalistę.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Piskorz Inny

  Długo szukałam w internecie jak się nazywa dr. Nie mogłam sobie odpuścić napisania opinii o tym lekarzu. W końcu znalazłam. A więc chciałabym bardzo podziękować za opiekę ,informacje o moim zdrowiu-operacji. Pogody ducha, przesympatyczny dr. Piskorz , uśmiechnięty zainteresowany stanem pacjenta. Naprawdę zapadł mi w pamięć ten lekarz to złoto. Tak jak i dr.Witold Olejniczak. Najlepsi fachowcy z b.dobrym podejściem do człowieka. Nie wiem co mogłabym dodać, jestem bardzo zadowolona z opieki dr.Piskorza i z jego osobowości, przy wyjściu ze szpitala sam mnie zaczepił i wytłumaczył co i jak mimo że miałam z nim styczność w ciągu pobytu w szpitalu 3 razy. Przed operacją i w trakcie oraz po. Zapadnie mi w pamięć jest wykwalifikowanym lekarzem z powołania i dobrym człowiekiem :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Olejniczak Inny

  Pan dr.Olejniczak to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, przesympatyczny człowiek lekarz z powołania, zawsze jak mam problem chcę trafić w jego ręce, mam duże zaufanie do doktora. Poszłam na wizytę prywatną na którą umówiłam się już na kolejny dzień, dr. stwierdził że muszę być zoperowana, w ogóle się nie bałam bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach, przy operacji zero stresu czy jakichkolwiek nerwów, cieszyłam się że będzie mnie operował lekarz którego znam i bardzo lubię. Jest bardzo profesjonalny, przyjął mnie na oddział odrazu. Nie zbagatelizował moich objawów ,na kolejny dzień juz przeprowadził operację. Polecam z całego serca dr. Olejniczaka

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Piskorz Inny

  Chciałbym bardzo podziękować za fachową opiekę medyczną i wzorowo przeprowadzoną operację. Polecam serdecznie tego lekarza oraz pozdrawiam cały zespół lekarzy na oddziale chirurgii ogólnej w Szpitalu im. Jana Bożego w Łodzi

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania