Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Wojewódzki
Wieniecka 49, 87-800 Włocławek
Szpital Wojewódzki logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (24)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Białeta Inny

  Najlepszy urolog z jakim miałam doczynienia. Pan Artur to profesjonalista. Dziękuję za zabieg PCNL.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Grzegorowski Inny

  Super lekarz, a przede wszystkim człowiek który rozumie swojego pacjenta, dzisiejsza wizyta i podejście pana doktora w szpitalu była dla mnie zaskoczeniem, empatyczny, wyrozumiały, nie uciekający od pytań które zadaje pacjent tylko tłumaczy i zrozumiale odpowiada na pytania. Oby więcej takich lekarzy.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Białeta Inny

  Z całego serca wraz z mężem Markiem dziękujemy za daną szansę na normalne życie.
  Mąż uległ ciężkiemu wypadkowi w pracy ,Wrocław odmówił dalszego leczenia ,a dr.Białeta podjął się leczenia i wykonał mężowi rekonstrukcje cewki moczowej .
  Dzięki Panu doktorowi mąż dostał szanse na powrót do normalnego życia ,warto było pojechać na drugi koniec Polski, słowo dziękuje to za mało .
  Z całego serca polecamy pana doktora Białeta to lekarz, który potrafi przywrócić człowiekowi wiarę do życia.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Kuliński Inny

  Jak lekarz z tak wieloletnim doświadczeniem nie był w stanie wykryć na dwukrotnym usg dopochwowym mięśniaka o wielkości 4cm? Po miesiącu od pańskich wizyt, trafiłam do szpitala, w którym mój przypadek, a pański opis badania usg, konsultowało trzech lekarzy. I to nie dlatego, ze ktoś z nich miał wątpliwości, co do diagnozy. Po prostu każdy z nich nie dowierzał, ze przeoczona została zmiana i to tak duża o mocnym unaczynieniu.. W miesiąc nie mogła nagle wyrosnąć, bo tez o to pytałam. Jest mi po prostu przykro, że trafiłam do kogoś takiego. Poziom stresu jaki mi pan doktor doprawił jest poniżej jakiejkolwiek normy. Nie polecam żadnej z pań wizyt u tego ginekologa, chociażby w trosce o własne zdrowie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Kuliński Inny

  Pan Doktor od początku prowadzi moja ciąże. Za każdym razem wykonuje badanie USG oraz zleca komplet badań, jeżeli zauważy coś niepokojącego kieruje szybko do specjalisty w celu zbadania. Pan Doktor jest uprzejmy, opanowany i rzetelnie odpowiada na zadane pytania. Nie ma różnicy w traktowaniu przez Pana Doktora pacjentki na NFZ czy na prywatnej wizycie. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Mariusza Kulińskiego.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Kuliński Inny

  Nie polecam Pana doktora. Trafiłam do szpitala z problemami z ciążą. Pan doktor wykonywał USG. Nie dość że nie mogłam dowiedzieć się nic na temat stanu mojego dziecka, bo Pan doktor milczał to jeszcze miał wiele pretensji do mnie o wszystko: bo dziecko się rusza, napewno źle się odżywiam itd. Kiedy wyszły nie prawidłowości nic nie wyjaśnił tylko cała wina została zrzucona na mnie. Cały dzień przepłakałam. Już nigdy więcej nie pozwolę aby ten lekarz wykonywał USG mojej ciąży.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Białeta Inny

  Jest to wspaniały lekarz, który pomógł w leczeniu naszego syna Jakuba. Bardzo dobrze wyjaśnił nam przebieg leczenia i cieszę się, że akurat trafiliśmy na takiego lekarza. Dziękujemy za pomoc :)

  N
  Profil zweryfikowany
  Bartosz Nowakowski Inny

  Bardzo konkretny lekarz, bardzo duże zaangażowanie dla pacjenta, wszystko dobrze wytłumaczone, nie mam żadnych zarzutów. Polecam!

  B
  Profil zweryfikowany
  Kazimierz Wrzesiński Inny

  17 Lipca 2020 wszczepiono mi rozrusznik serca. Dziękuję za bardzo dobrą i fachową opiekę Panu doktorowi i całemu zespołowi który się mną zajął. Bardzo dobry specjalista, przyjazny i miły dla pacjentów.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Kuliński Inny

  Znakomity fachowiec.Opanowany, dokładny,serdeczny.Wizyta przebiega w sposób zrozumiały dla pacjentki.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania