Tutaj jesteś: 
Placówki
Ortopedia
Ortopedia Nowy Dwór Gdański
Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Ortopedia, Chirurgia, Okulistyka

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

  ul. Rybacka 15

  82-103, Jantar

  Dane kontaktowe

 • Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

  ul. Rybacka 15

  82-103, Jantar

  Dane kontaktowe

 • Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

  ul. Rybacka 15

  82-103, Nowy Dwór Gdański, pomorskie

  Dane kontaktowe +48 55 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Młodzianowski

  Ortopeda, lek.

  • dobry

   Lekarz trochę oschły, ale rzeczowy, nie zdiagnozował problemu aczkolwiek z dużym prawdopodobieństwem wykluczył uszkodzenie stawu. Na tej podstawie wziąłem udział w tygodniowym obozie sportowym i nie miałem problemów z pogłębieniem dolegliwości, z czego wynika, że prawidłowo wykluczył uraz stawu, który by na pewno dał o sobie znać.

  • bardzo dobry

   Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Po wysłuchaniu mnie zostałam zbadana z USG włącznie otrzymałam lekarstwa i skierowanie na dodatkowe badania a z wynikami na pewno wrócę do tego samego doktora. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu

 • Grzegorz Szreder

  Chirurg, Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Dr Szreder to świetny specjalista, zna się na swoim fachu. Do tego miły i życzliwy człowiek Operował mi stopę, wszysto się udało, jestem bardzo zadowolona. Cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufanem pacjentów. Spotkałam kilka osób, które operował wszyscy bardzo doktora chwalili i byli zadowoleni z efektów leczenia.

 • Andrzej Zieliński

  Chirurg, lek.

  • bardzo słaby

   Nawet nie wiem jak nazwać wizytę u lekarza Andrzeja Zielińskiego. Brak jakiegokolwiek profesjonalnalizmu. Zarejstrowałam tam moją babcię gdyż były szybkie terminy. Teraz już wiem dlaczego.. Od wejścia był opryskliwy i niemiły dla mojej babci. To starsza osoba, długo to jeszcze przeżywała. Co nie powiedziała to lekarz odpowiadał krytycznie. Szczerze? Zrobił z mojej babci głupią, po prostu. A co do leczenia 'Po co Pani tutaj przyszła? Wszystko jest w porządku!!' Przyszła może dlatego bo dostała skierowanie od lekarza reumatologa. W żadnym wypadku nie polecam wizyty, lepiej poczekac dłużej lub zapłacić prywatnie. Zdecydowanie nie!

  • bardzo słaby

   Jest mi strasznie przykro, że muszę napisać taką opinię i zdarza mi się to pierwszy raz w zyciu. Pan Zieliński usuwał mi żylaki metodą laserową i wykonywał skleroterapię. Po operacji pojawiły się liczne powikłania, w tym oszpecające przebarwienia. Pan Zieliński przez telefon zastrzegał, że "nie mam tego konsultować z innymi specjalistami, bo mogę trafić na jakies niekompetentne osoby", Zapaliła mi się lampka alarmu i poszukałam innego lekarza. Drugi specjalista widząc moje nogi powiedział, ze niestety nie może tego skomentować, ale przyznał, że dało się zapobiec tym powikłaniom - chociażby przez :"odbarczanie" stojącej w żyłach po zabiegu krwi. Zgłaszałam p. Zielińskiemu podczas konroli problem z "guzkami" po zabiegu, na co pan Zieliński odparł "niech to sobie będzie". Podczas badania przez innego lekarza dowiedzialam sie o wielu nieprawidlowosciach, ktorych dopuscil sie operujacy mnie Pan Zielinski. Dodam jeszcze, ze jest to człowiek narcystyczny, lekceważacy pacjenta - żałuję, że nie posłuchałam intuicji i mimo złych odczuc po kontakcie z tym Panem zdecydowałam się na zabieg. Pozostaje mi tylko ostrzegać innych i proszę - nie dajcie sobie wmawiac, że powikłania to naturalna sprawa lub co gorsza- to Wasza wina.Po kontakcie z innymi lekarzami wiem, ze wszystko moglo wygladac inaczej, a Pan Zieliński dopuścił się wielu zaniedbań. Zdaję sobie sprawę, że każdy może popełnić błąd, ale tu było ich zdecydowanie za wiele, łatwo można było im zapobiec, a wyniosłego, egocentrycznego i lekceważacego podejscia nic nie usprawiedliwia.

 • Rafał Camilleri

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo słaby

   Wizyta na NFZ. Lekarz opryskliwy, zwracający się bez szacunku, niezainteresowany przebiegiem choroby, popędzający. Zwróciłam się z problemem bólu stawów i ich wzmożoną lub utrudnioną ruchomości, chorobami tkanek miękkich - kiedyś trenowałam wyczynowo. Usłyszałam, że podczas jednej wizyty powinno się zgłaszać problem tylko z jedną częścią ciała. Na wizytę przeznaczył 3 minuty! Rozmowa w stylu: "I co ja mam Cię dziecko zoperować, w tak młodym wieku? Ile Ty masz lat? No i co Ty na to?" Wybłagałam skierowanie na rehabilitację jednego stawu. Z całego serca nie polecam!

  • bardzo dobry

   jestem po ACL w czerwcu 2014r luty smialo jezdze na nartach , gram w pilke i wszytsko ok bardzo zadowolony

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu