Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital w Knurowie

Niepodległości 8

44-190 , Knurów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Górka Inny

  Wspaniały Pan doktor .Z wielką troską pochyla się nad pacjentem . Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy , bardzo trafnie diagnozuje ,empotyczny , mądry , serdeczny,profesjonalista . Wspaniały lekarz. Dyspozycyjny o każdej porze, dostępny dla pacjenta .


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Kaleta

  Byłem w ostatnim czasie pacjentem Pani doktor Barbary Kalety w szpitali w Knurowie. Czytając niektóre opinie zastanawiam się czy aby chodzi o tę samą panią doktor. Jak dla mnie wspaniała Pani doktor potrafiąca porozmawiać z każdym pacjentem i jego bliskimi i zobrazować im przebieg choroby jak i jej leczenia . Zawsze miła i uśmiechnięta starająca się o pacjenta. Jest tylko lekarzem a nie cudotwórcom. Powiem tak podejście Pani Barbary takie jak w " Leśnej Górze". Oby więcej takich lekarzy. Chciałbym zaznaczyć że byłem tzw. pacjentem z ulicy a nie z protekcji.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Arabski odebranie porodu

  Uratował życie mojej żony podczas komplikacji przy cesarskim cięciu. Traktuje żonę priorytetowo l, bo sytuacja tego wymaga.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Górka konsultacje internistyczne

  Trafiłem do szpitala na Ostry Dyżur z mocnym bólem brzucha. Po całej nocy badań, kroplówek i nerwów, nad ranem przyjął mnie Pan doktor. Fachowo, spokojnie i bez pośpiechu przekazał mi sporo informacji na temat dolegliwości. Przepisał dodatkowe leki, które pomogły. Chyba niewielu takich ludzi w ostatnich czasach w naszych szpitalach. Bardzo dziękuję za pomoc.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Górka atak astmy

  Trafiłem do Szpitala w Knurowie z atakiem astmy. Trafiłem na dyżurze na Pana Doktora. Fantastyczny lekarz i dobry, sympatyczny człowiek. Wszystko wytłumaczył, opisał zajął się mną bardzo profesjonalnie. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania