Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital w Knurowie

Niepodległości 8

44-190 , Knurów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Arabski Inny

  Kiedyś byłam bardzo zadowolona z wizyt u doktora. Interesował się przebiegiem mojej ciąży i czułam że jestem pod dobrą opieką. Od prawie 4 lat wszystkim znajomym odradzam po tym jak zostałam potraktowana w drugiej ciąży . Zupełny brak empatii ze strony p. doktora . Przeżyłam traumę będąc w drugiej ciąży i podczas porodu pod jego opieką oraz pod opieką szpitala w którym rodziłam ( Knurów ) .
  Z czystym sercem nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Franciszek Nocoń Inny

  Chciałabym z całego serca podziękować dr Noconiowi i jego załodze za fachową opiekę, zaangażowanie, niesamowite serce i empatię, która dziś jest mało spotykana. Pan doktor przyjął mnie na swój oddział z ostrym zapaleniem trzustki w 5. tyg ciąży i kamieniami w woreczku żółciowym. Pomimo tego, że był to ciężki okres dla mnie, Pan doktor walczył o moje zdrowie z całych sił. Dzięki niemu zniosłam wszystko, dziś jestem zdrowa i mam wspaniałego syna. Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze. Izabela Kopiec

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Arabski Inny

  Cóż mogę powiedzieć drugi poród po 10 letniej przerwie i Pan doktor nadal profesjonalny nie znam bardziej sympatyczniej osoby z tak ogromna wiedzą oraz podejściem do pacjentki.Zawsze polecałam i po drugim porodzie utwierdziłam się w swoim przekonani.Ogrom wiedzy !

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Górka Inny

  Cudowny lekarz, moja mama trafiła do szpitala w Knurowie, Pan doktor zajął się nią troskliwie i profesjonalnie. Mało tego... Dzwonil do nas aby dopytać o szczegóły ponieważ mama ma problemy z pamięcią. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca.
  Jolanta

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Górka Inny

  Wspaniały Pan doktor .Z wielką troską pochyla się nad pacjentem . Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy , bardzo trafnie diagnozuje ,empotyczny , mądry , serdeczny,profesjonalista . Wspaniały lekarz. Dyspozycyjny o każdej porze, dostępny dla pacjenta .

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Kaleta

  Byłem w ostatnim czasie pacjentem Pani doktor Barbary Kalety w szpitali w Knurowie. Czytając niektóre opinie zastanawiam się czy aby chodzi o tę samą panią doktor. Jak dla mnie wspaniała Pani doktor potrafiąca porozmawiać z każdym pacjentem i jego bliskimi i zobrazować im przebieg choroby jak i jej leczenia . Zawsze miła i uśmiechnięta starająca się o pacjenta. Jest tylko lekarzem a nie cudotwórcom. Powiem tak podejście Pani Barbary takie jak w " Leśnej Górze". Oby więcej takich lekarzy. Chciałbym zaznaczyć że byłem tzw. pacjentem z ulicy a nie z protekcji.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Arabski odebranie porodu

  Uratował życie mojej żony podczas komplikacji przy cesarskim cięciu. Traktuje żonę priorytetowo l, bo sytuacja tego wymaga.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Górka konsultacje internistyczne

  Trafiłem do szpitala na Ostry Dyżur z mocnym bólem brzucha. Po całej nocy badań, kroplówek i nerwów, nad ranem przyjął mnie Pan doktor. Fachowo, spokojnie i bez pośpiechu przekazał mi sporo informacji na temat dolegliwości. Przepisał dodatkowe leki, które pomogły. Chyba niewielu takich ludzi w ostatnich czasach w naszych szpitalach. Bardzo dziękuję za pomoc.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Górka atak astmy

  Trafiłem do Szpitala w Knurowie z atakiem astmy. Trafiłem na dyżurze na Pana Doktora. Fantastyczny lekarz i dobry, sympatyczny człowiek. Wszystko wytłumaczył, opisał zajął się mną bardzo profesjonalnie. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania