Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy
Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (37)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Magdalena Domagalska Inny

  Pragnę z całego serca polecić innym,a zarazem podziękować Pani Doktor za opiekę,diagnozę ,okazane serce,oraz profesjonalizm.Pani Doktor poświęciła dzień i noc aby pomóc mojemu synowi z którym pojawiłam się w gabinecie w totalnej bezsilności, wręcz nastroszona przez innych okulistów. Pani Doktor to empatyczna,cudowna kobieta z sercem na dłoni,a zarazem fenomenalny fachowiec z zadziwiającą wiedzą, oraz ekspresowym działaniem.Mimo widocznemu zmęczeniu Pani Doktor kierowała w środku nocy na dodatkowe badania,otaczając cały czas swoją troską i opieką.Wdzieczność moja nie zna granic! Każdemu ,kto szuka specjalisty okulisty całym sercem polecam wizytę u Pani Doktor i wiem z własnego doświadczenia,że będziecie Państwo w najlepszych rękach, najlepszego fachowca

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Arleta Zajączkowska-Sadlok Inny

  Serdecznie polecam panią doktor, świetna opieka na oddziale szpitalnym i wspaniałe podejście do dzieci.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Piotr Karaszewski Inny

  Byłam u Pana doktora dwukrotnie. Były to wizyty w szpitalu, gdzie jak wiadomo jest spora kolejka, trochę trzeba poczekać. Ludzie się przepychają, wpychają do gabinetu kto pierwszy, a Pan doktor spokojny i mimo, że wizyta na NFZ ( różnie bywa) jestem zadowolona. Pan doktor jest bardzo miły, opanowany, konkretny i ma poczucie humoru, co rozluźnia atmosferę.
  Jeśli zajdzie potrzeba, wiem już do kogo udać się o pomoc i kogo polecać.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Pulkowski konsultacja kardiologiczna

  Najlepszy lekarz jakiego poznałam! Nie sposób wymienić wszystkich zalet.Podczas wizyty poświęca ogrom czasu, zainteresowania problemem. Jest dokładny, rzetelny, pomocny. Potrafi spojrzeć ogólnie, a nie tylko skupia się na jednym zagadnieniu. Nie stwarza żadnego dystansu Jest poprostu super człowiekiem i lekarzem z powołania

  J
  Profil zweryfikowany
  dr Piotr Karaszewski Inny

  Wizyta była tylko kontrola, jednak pan doktor był rzeczowy, cierpliwy. Odpowiedział na moje wszystkie pytania. Polecam z całego serca.

  C
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med., prof. uczelni Maciej W. Socha Inny

  Na Pana doktora trafiłam w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Uważam, że jest to nie tylko świetny fachowiec, ale również cudowny człowiek. Przywiązuje ogromną wagę do tego, aby narodziny przeżywać wspólnie - Matka i Ojciec.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Konieczna - Brazis Inny

  Panią doktor poznałam dawno temu,bo w 2013 roku gdy moja mama trafiła do Szpitala Biziela z udarem mózgu.
  Stan mamy był bardzo ciężki. Byłam w szpitalu dzień u dnia, od rana do wieczora.
  Najpierw na intensywnej terapii,później na szczęście na sali ogólnej :)
  Mama żyje do dziś. Ma się dobrze. Udar zostawił po sobie wiele złego, ale Pani doktor jako lekarz prowadzący z ogromną wiedzą i empatią ze Szpitala Biziela przekazała mamę na całe 6 tygodni na rehabilitację co pozwoliło mamie stanąć na nogi na tyle na ile było to możliwe.
  Przecudowny lekarz. Do tej pory najlepszy z jakim miałyśmy do czynienia.
  Serdecznie dziękuję Pani doktor za wszystko co spowodowało,że mama nadal jest ze mną :)
  Pozdrawiam, Ania.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maria Maciejewska-Kaźmierczak Inny

  Jest bardzo rzeczowa, cierpliwa i konkretna. Leczyła mnie kilka lat, na każdym etapie leczenia tłumaczyła dlaczego coś zapisuje. Zlecała badania, objaśniała gdzie trzeba się udać. Z natury jestem nieśmiała, Pani dr to wyczuła i tak prowadziła wizyty, że czułam się swobodnie. Wydawało mi się, że mój przypadek jest trudny i objawy niespecyficzne, ale doszła do tego co mi dolega, dając mi nadzieję. Dzięki niej teraz mam dziecko. Dla mnie to spełnienie marzeń, do końca życia będę jej za to wdzięczna. Bardzo polecam!

  L
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Powierza Inny

  Chodź minęło ponad 6 lat skutki leczenia przez doktora odczuwam do dzisiaj. Pojechałam do szpitala po upadku z małej wysokości. Z obrzękiem stawu skokowego. Po rtg nie zauważył złamania kości piętowej. Przepisał maści i kazał 10 dni odpoczywać.Po miesiącu pojechałam na prywatną wizytę do innego lekarza i od razu na zdjęciu że szpitala zauważył złamanie kości piętowej. Niestety mimo włożeniem nogi w gips po 1- cu noga cały czas puchnie i boli po dłuższym chodzeniu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Lisewski Inny

  Serdecznie polecam. Po miesiącach odsylania z kwitkiem jako pierwszy postawił wstępną diagnozę. Załatwił szybko badania, wyjaśnił, zaproponował leczenie plus leczenie dodatkowe, gdyby pierwsze nie zadziałało. Bardzo sympatyczny i komunikatywny. Wizyta prywatną plus NFZ. Profesjonalny i życzliwy lekarz :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania