Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Świętego Łukasza

Bystrzańska 94B

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Brzóska Inny

  Doktor Roman Brzóska to absolutny geniusz jeśli chodzi o kompleks barkowy.
  Sam dokonuje trudnych diagnoz, których żaden inny lekarz nie rozpoznaje, wykonuje wyśmienite zabiegi, do tego zleca i czuwa nad poprawną rehabilitacją pacjenta, która jest kluczowa w kontekście wyleczenia i powrotu do sportu. Nie umywa rąk radiologami, fizjoterapeutami. Ogromna, wybitna wiedza, nie tylko ortopedyczna.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Brzóska Inny

  Wyrażam swoją wdzięczność i podziękowanie dla Pana doktora Romana Brzóski za doprowadzenie do operacji barku prawego w bardzo krótkim czasie. Bardzo przemiły człowiek i profesjonalny lekarz. Polecam każdemu kto ma problemy z barkiem. Dziękuję również całemu personelowi szpitala za opiekę w czasie opercaji i po niej.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Brzóska Inny

  Rzadko piszę opinie na znanym lekarzu ale tym razem chce się takową podzielić .Wiem że Doktor takich opinii pewnie nie potrzebuje bo trafiają do niego setki osób dla których jest ostatnią deską ratunku albo takie które chcą sie oddać w ręce najlepszego specjalisty niemniej jednak kilka słów . Jak dla mnie niesamowity lekarz który z łączy troskę o pacjenta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Konkretna i trafna diagnoza oraz przedstawienie pacjentowi pełni informacji odnośnie leczenia. W moim przypadku  sprawnie przeprowadzona operacja. Zarówno kontakt z lekarzem jak i cały pobyt w szpitalu na najwyższym poziomie. Dziękuję.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Skorek Inny

  Jestem świeżo po zabiegu korekcji przegrody nosowej u Pana dra Skorka, który specjalizuje się w tym schorzeniu. Jest niezwykle miłym i cierpliwym lekarzem, który odpowie na wszystkie pytania. Jest również bardzo delikatny co sprawiło, że sam zabieg był bezbolesny. Usuwanie teflonów z nosa i szwów odbyło się tydzień po operacji w znieczuleniu, co także nie sprawiało bólu. Na drugi dzień już czuć efekty wizyty i można spokojnie oddychać z ulgą. Należy jednak dbać o siebie i stosować się do zaleceń lekarza.Polecam szczerze wizytę i leczenie Pana doktora. Kompetencja, fachowość i cierpliwość.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Skorek usunięcie migdałków

  Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pierwszy laryngolog, który pochylił się globalnie nad problemem. Cała procedurę wytłumaczył. Odpowiedział na każde pytanie. Stanowczy ale sympatyczny, wzbudza zaufanie. Fakt, ze mógłby poświecić troszkę więcej czasu na konsultacje po operacji. Widać, ze ma wielu pacjentów ale to świadczy tylko o jego profesjonalizmie i umiejętnościach. Sam zabieg i rekonwalescencja zgodnie z planem. Polecam !


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Brzóska

  Doświadczony i dobry lekarz zapewni Ci specjalistyczną, kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną, odpowie na wszystkie dręczące Cię pytania oraz pomoże szybko i skutecznie powrócić do zdrowia – takim lekarzem jest dr n.med. Brzóska Roman. Naprawdę cudowny lekarz i człowiek o wielkim sercu. Zdrowie jest najważniejszą wartością, warto powierzyć je w dobre ręce! Dlatego polecam dr Romana Brzóskę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Skorek

  Przyszedłem do dr. Skorka ze sporym przerostem migdałów i fatalnym snem (częste bezdechy), co wiązało się z kiepskim samopoczuciem w ciągu dnia. Wydawało mi się, że samo usunięcie migdałów wystarczy, ale dr Skorek zaoferował poszerzony zabieg, uwzględniający redukcję języczka i plastykę mięśnia podniebienno-gardłowego (jeśli dobrze wyszukałem w internetach, zabieg zwie się Expansion Sphincter Pharyngoplasty i jest stosunkowo nowy). Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę - czuję się bez porównania lepiej niż wcześniej i już nie jestem największym chrapaczem w rodzinie. Sam zabieg OK, dość szybko doszedłem do siebie (oczywiście pierwszy tydzień był mało przyjemny). Podejrzewam, że inny lekarz mógłby mi po prostu tylko wyciąć migdały i na tym by się skończyło leczenie, a ja nadal bym się męczył (może trochę mniej) - i za to jestem najbardziej wdzięczny dr. Skorkowi. Sam lekarz jak najbardziej w porządku, no ewentualnie mógłby mieć ciutkę więcej czasu przy konsultacjach.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Brzóska wapniejące zapalenie ścięgna barku

  W wieku 50 lat dowiedziałam się, że jestem wapniakiem. Stwierdzono u mnie wapniejące zapalenie ścięgna m. nadgrzebieniowego barku prawego. Mija rok od zabiegu. Wielkie dzięki dla doktora Brzóski za cuda dokonane na moim barku. Do zabiegu podchodziłam sceptycznie, bez wiary w to, że może bark przestać boleć, a dodam, że każda noc była chodzona , ból nie dawał zasnąć i tak ok 2 lata. Obecnie ręka wróciła do pełnej sprawności i co najważniejsze nie boli!! Polecam doktora, na barkach zna się wyśmienicie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania