Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Świętego Łukasza

Żółkiewskiego 40

43-300, Bielsko-Biała, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Porebska - Sulimierska

  Chirurg, lek.

  • K

   Pani Doktor uratowała mi życie...kiedy 2 lata temu wylądowałam w szpitalu z bardzo rzadką chorobą, pani doktor od razu dobrze ją zdiagnozowała i zaczęła leczenie.Dziękuje z całego serca!!!

  • T

   A ja myślałem, że Pani Doktor była tylko dla mnie taka miła, jestem zazdrosny! :-)
   Tak na poważnie, to co mogę napisać o kimś kto sprawił że stoję na nogach, a nie
   pełzam po podłodze? Poprzednicy już dokładnie opisali Panią Doktor.
   Dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję,...............................

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Roman Brzóska

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: Klinika Świętego Łukasza

   Doświadczony i dobry lekarz zapewni Ci specjalistyczną, kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną, odpowie na wszystkie dręczące Cię pytania oraz pomoże szybko i skutecznie powrócić do zdrowia – takim lekarzem jest dr n.med. Brzóska Roman. Naprawdę cudowny lekarz i człowiek o wielkim sercu. Zdrowie jest najważniejszą wartością, warto powierzyć je w dobre ręce! Dlatego polecam dr Romana Brzóskę.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Świętego ŁukaszaUsługa: wapniejące zapalenie ścięgna barku

   W wieku 50 lat dowiedziałam się, że jestem wapniakiem. Stwierdzono u mnie wapniejące zapalenie ścięgna m. nadgrzebieniowego barku prawego. Mija rok od zabiegu. Wielkie dzięki dla doktora Brzóski za cuda dokonane na moim barku. Do zabiegu podchodziłam sceptycznie, bez wiary w to, że może bark przestać boleć, a dodam, że każda noc była chodzona , ból nie dawał zasnąć i tak ok 2 lata. Obecnie ręka wróciła do pełnej sprawności i co najważniejsze nie boli!! Polecam doktora, na barkach zna się wyśmienicie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Kozik

  Chirurg,

  • L
   Lokalizacja: EUROKLINIKA Sp. z o.o.Usługa: skleroterapia

   Bardzo sprawnie przeprowadzony zabieg. Bardzo przystępnie podane informacje przed zabiegiem i zalecenia po nim.

  • K
   Lokalizacja: EUROKLINIKA Sp. z o.o.Usługa: laserowe usuwanie zmian naczyniowych

   pełny profesjonalizm i pewna satysfakcja pacjenta,lekarz z powołania, z pasją.polecam wybór tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Skorek

  Laryngolog,

  • Lokalizacja: Klinika Św. ŁukaszaUsługa: usunięcie migdałków

   Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pierwszy laryngolog, który pochylił się globalnie nad problemem. Cała procedurę wytłumaczył. Odpowiedział na każde pytanie. Stanowczy ale sympatyczny, wzbudza zaufanie. Fakt, ze mógłby poświecić troszkę więcej czasu na konsultacje po operacji. Widać, ze ma wielu pacjentów ale to świadczy tylko o jego profesjonalizmie i umiejętnościach. Sam zabieg i rekonwalescencja zgodnie z planem. Polecam !

  • A
   Lokalizacja: Klinika Św. Łukasza

   Przyszedłem do dr. Skorka ze sporym przerostem migdałów i fatalnym snem (częste bezdechy), co wiązało się z kiepskim samopoczuciem w ciągu dnia. Wydawało mi się, że samo usunięcie migdałów wystarczy, ale dr Skorek zaoferował poszerzony zabieg, uwzględniający redukcję języczka i plastykę mięśnia podniebienno-gardłowego (jeśli dobrze wyszukałem w internetach, zabieg zwie się Expansion Sphincter Pharyngoplasty i jest stosunkowo nowy). Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę - czuję się bez porównania lepiej niż wcześniej i już nie jestem największym chrapaczem w rodzinie. Sam zabieg OK, dość szybko doszedłem do siebie (oczywiście pierwszy tydzień był mało przyjemny). Podejrzewam, że inny lekarz mógłby mi po prostu tylko wyciąć migdały i na tym by się skończyło leczenie, a ja nadal bym się męczył (może trochę mniej) - i za to jestem najbardziej wdzięczny dr. Skorkowi. Sam lekarz jak najbardziej w porządku, no ewentualnie mógłby mieć ciutkę więcej czasu przy konsultacjach.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu