Szpital św. Wojciecha zbudowaliśmy analizując potrzeby zdrowotne mieszkańców aglomeracji poznańskiej. Z myślą o ich zaspokojeniu stworzyliśmy miejsce, w którym specjaliści z wielu dziedzin medycyny,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Bolesława Krzywoustego 114

61-144 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szpital św. Wojciecha zbudowaliśmy analizując potrzeby zdrowotne mieszkańców aglomeracji poznańskiej.
Z myślą o ich zaspokojeniu stworzyliśmy miejsce, w którym specjaliści z wielu dziedzin medycyny, wyposażeni w nowoczesny sprzęt, mają możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności w leczeniu Pacjentów.

Misja Szpitala

Misją naszego szpitala jest skuteczne i bezpieczne leczenie w sposób zapewniający Pacjentom możliwie szybki powrót do sprawności i pełnego zadowolenia z życia. Misję tę realizujemy poprzez połączenie wiedzy, umiejętności i zaangażowania personelu medycznego z nowoczesną technologią oraz najwyższą troską o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.


https://www.youtube.com/watch?v=fM0C5W38SZY

Nasza oferta

Wybierając Szpital św. Wojciecha powierzacie Państwo swoje zdrowie w ręce doświadczonych specjalistów. Lekarze pracujący w Szpitalu św. Wojciecha posiadają bogaty dorobek naukowy oraz duże doświadczenie operacyjne. W trosce o Pacjenta stale poszerzają i doskonalą swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach i konferencjach. Nasz personel z pasją oraz wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem zatroszczy się o Państwa zdrowie.


Wyposażenie szpitala

Szpital wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt medyczny, wiodących światowych producentów. Proces diagnostyczny opieramy na aparatach USG, cyfrowym RTG oraz 16-rzędowym tomografie komputerowym. Badania laboratoryjne wykonujemy na miejscu w laboratorium analitycznym. Do dyspozycji Pacjentów oddaliśmy pracownię endoskopową, w której wykorzystywane są nowoczesne urządzenia do diagnostyki oraz leczenia chorób przewodu pokarmowego. Sercem szpitala jest blok operacyjny. Dwie sale operacyjne wyposażone są m.in. w zaawansowane urządzenia laparoskopowe, cyfrowy aparat RTG, aparat USG oraz nowoczesne urządzenia do monitorowania stanu Pacjenta w trakcie wykonywania zabiegu. Pacjent po operacji monitorowany jest w sali intensywnego nadzoru. Bezpieczeństwo i jakość wykonywanych w naszym Szpitalu zabiegów zapewniają profesjonalnie przeprowadzane procesy dezynfekcji i sterylizacji narzędzi medycznych w nowocześnie wyposażonej Sterylizatorni.


Opiekun Pacjenta

Nasz Pacjent nie musi się martwić o sprawy formalne i organizacyjne. We wszystkim pomoże Państwu Opiekun Pacjenta, który przygotuje indywidualną i kompleksową ofertę określonej usługi medycznej, zawierającą plan hospitalizacji, kalkulację kosztów oraz listę badań i konsultacji niezbędnych przed zabiegiem operacyjnym. Pomoże także ustalić dogodny termin zabiegu oraz przygotować się do pobytu w naszym Szpitalu.

Nasz sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Tomograf

Zabiegi

 • operacje z zakresu laryngologii
 • operacje zaćmy
 • zabiegi korekcji wad refrakcji
 • operacje przepukliny
 • operacje tarczycy
 • operacje z zakresu proktologii
 • operacje z zakresu neurochirurgii
 • operacje z zakreu ortopedii
 • artoskopia stawów
 • usunięcie haluksów
 • zespół cieśni kanału nadgarstka
 • operacje z zakresu urologii
 • operacje kręgosłupa
 • gastroskopia
 • kolonoskopia
więcej

Typ placówki

 • Szpital

Zdjęcia

Filmy

Szpital św. Wojciecha - Poznajcie nas!
LASEROWA KOREKCJA WZROKU
Endoskopowe operacje kręgosłupa

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet

  B

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Łukasz Gmerek konsultacja proktologiczna

  Super, problem szybko rozwiązany. Leczenie skuteczne, wizyta kontrolna szybka i na temat. Polecam gorąco.


  I

  Iwona

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Jacek Lipiński konsultacja ortopedyczna

  Dzień dobry!! Lekarz profesjonalny , zdiagnozował problem i wdrożył leczenie Jestem bardzo zadowolona . Dziękuję


  M

  Mama Antosia

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht konsultacja neurologiczna

  Witam dziś pierwszy raz byliśmy u Pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowoleni podejściem do nas rodziców jak i do dziecka zostaliśmy wysłuchani we wszystkim i bardzo dobrze pokierowani. Polecam


  J

  J.K.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Bręborowicz konsultacja ortopedyczna

  Wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, dr Maciej z zaangażowaniem wyjaśnił i doradził jak radzić sobie z bólem.


  R

  Ryszard

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Ratajczak konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor uprzejmie wytłumaczył wszystko ze zrozumieniem wszystko było jasne po wizycie polecam dr.Ratajczaka


  R

  Robert

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht konsultacja neurologiczna

  Wspaniała Pani Doktor, perfekcja w każdym calu. Szczegółowe wyjaśnienia. Czas poświęcony pacjentowi, tyle ile potrzeba.
  Polecam z całego serca i oby więcej takich lekarzy.


  A

  Arnold J.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Winkler endoskopowa operacja kręgosłupa

  Niestety po operacji kręgosłupa przez tego lekarza sytuacja bólowa uległa znacznemu pogorszeniu. Miesiąc po operacji ten oświadczył-"nic się nie da zrobić". Szkoda, że tego nie powiedział przed operacją!!! Odczuwając skutki tej laparoskopowej operacji nikogo nie zachęcam do poddania się temu zabiegowi, przez tego lekarza w tym szpitalu. Moja żona twierdzi, , że doktor chciał dobrze, ale jak wyszło odczuwam to codziennie!

  Piotr Winkler

  Szanowny Panie Arnoldzie, operowałem Pana dwa lata temu z powodu stenozy kanału kręgowego . Miał Pan wtedy 83 lata bardzo schorowany kręgosłup . Był Pan u mnie 9 dni po operacji i potem zniknął na rok.Udało się uzyskać poprawę Pana stanu na ten rok, nie minęły wszystkie bóle ale lepiej Pan chodził i funkcjonował. Po roku kiedy zjawił się Pan na drugą i ostatnią wizytę w styczniu 2021 r doszło do pojawienia się nowych objawów bólowych i osłabienia kończyn. Wymagał Pan operacji w innym miejscu kręgosłupa niż operowany rok wcześniej ale był już Pan tak schorowany kardiologiczne ,że nie ma możliwości jej przeprowadzenia Wtedy padły słowa " nic się nie da zrobić" . Bo się nie da. Ma Pan 85 lat , choroba kręgosłupa jest chorobą postępująca a obecne dolegliwości nie maja nic wspólnego z przeprowadzoną operacją a dużo z Pana trybem życia. Pozdrawiam serdecznie i życzę ulgi w bólu.


  D

  Dorota

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Łukasz Gmerek konsultacja proktologiczna

  Dziękuję za bardzo udaną wizytę u Pana doktora Łukasz Gmerek która dla mnie była bardzo wstydliwa dużo wyjaśnień ,pokierowanie do dalszej diagnostyki. Niebawem kolejna wizyta.Polecam z całego serca.


  I

  I.W

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Rychlicki konsultacja internistyczna

  Fantastyczny, bardzo otwarty, empatyczny lekarz. Wszystko szczególowo wyjaśnione. Oby wszyscy byli tak dociekliwi i słuchający pacjentów. Polecam!


  M

  Małgorzata M.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor poważnie traktuje temat dyspraksji rozwojowej u dzieci, którą wielu neurologów lekceważy. Dlatego po kilku latach, przed kolejnym ważnym etapem edukacyjnym córki, z pełnym zaufaniem wybrałam tą osobę. Ponownie nie zawiodłam się, otrzymaliśmy kolejne, ważne wskazówki i wsparcie medyczne.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania