Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Specjalistyczny Barska we Włocławku
Barska 13, 87-800 Włocławek
Szpital Specjalistyczny Barska we Włocławku logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Piotr Dykczyński Inny

  Zmarnowałem ostatnio u pana doktora 400zł, 330zł za wizytę i 70zł za USG pomimo że zapewniłem pana doktora że identyczne miałem tydzień temu i nic nie wyszło, odpalił maszynę, przyłożył na 5 sekund i 70zł w plecy, co do wizyty, szybkie 3 minutki i do domu, zdrowy człowiek pozdrawiam do widzenia myśleć pozytywnie, jeździć obserwować i tak dalej, szkoda że u innego specjalisty 2 tygodnie później wyszły 4 różne bakterie, infekcja pełną gębą, oczywiście pan doktor zapewnił mnie że "ma 30 lat doświadczenia w urologii" i żadnej infekcji nie ma i nie było, przepisał jakieś leki na opróżnianie pęcherza, nic nie dały poza tym że brzuch bolał jak by w nim walił dzwon, zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Szpital Specjalistyczny Barska we Włocławku Inny

  Pani ordynator oddziału pulmonologii, osobie mającej kontakt z pacjentami onkologicznymi, życzę chęci do zdobywania wiedzy w zakresie odżywiania i leczenia pacjentów z nowotworem płuc. Pani dr uważała, że 250ml wody podawanej metodą grawitacyjną plus litr jedzenia jest wystarczające w przypadku kacheksji. Żywienie trwało do 16/17. Potem pacjent jest bez niczego. 21 wiek. Najlepiej wg pani dr było kiedy pacjent leżał, miał pampersa, i mało jadł, żeby nie było zbyt dużej ilości wypróżnień, toalet w sali brak.Pani doktor również w trosce o innych pacjentów i ich rodziny powinna skorzystać z kursów psychologicznych uczących empatii i rozmowy. Mówienie przy pacjencie do innej pani dr myśląc, że on śpi i nie słyszy, że stan jest nieuleczalny i nic nie można zrobić jest karygodne.Po tych słowach bliski prosił żeby go zabrać. Zadaniem lekarza jest leczenie i też dbanie o komfort psychiczny i fizyczny pacjenta. 30 lat doświadczenia posiada pani dr, a zapomniała jak ważna jest podaż białka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Profil zweryfikowany
  Janina Wielicka Inny

  Byłam u Pani Wielickiej z problem trądziku na twarzy, placach oraz dekoldzie. Pani Doktor nie obejrzała dokładnie mojej twarzy a pleców i dekoldu wcale nie zobaczyła. Gdy wpisywała w system informacje zauważyłam, że popełnia błąd wpisując że mam trądzik od 2 lat. Poprawiłam mówiąc, że mam dużo dłużej, Pani jednak nic sobie z tego nie zrobiła a wręcz mnie wyśmiała, że mam tak długo i jakoś wcześniej mi nie przeszkadzał. Co dla mnie i wielu innych osób może być krzywdzące, ponieważ taka wizyta u lekarza wiąże się z dużym stresem. Podczas wizyty usłyszałam również takie rzeczy jak "Po co używam spf w zimę, w zimę nie ma słońca" "Makijaż zmywa się woda a nie jakimś płynem micelarnym czy masełkiem". Oczywiście próbując jakoś zareagować odpowiedzią, że moje niektóre kosmetyki są wodoodropne, spotkałam się z wyśmianiem mojego makijażu jak i mojej osoby. Przez to że próbowałam jakkolwiek ingerować w przebieg wizyty zostałam potraktowana bez szacunku

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  Piotr Brycki Inny

  Zdecydowanie polecam doktora Bryckiego. Podejście do pacjenta profesjonalne. Jak dla mnie Chirurg nr 1.

  G
  Profil zweryfikowany
  Piotr Brycki Inny

  Lekarz nieprofesjonalny, nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Do pracy spóźnił się ponad godzinę, przyszłam z drobna rzeczą- nagniotkiem na stopie- a jednak sprawiająca duży dyskomfort. Zabieg do wykonania w 20’ nawet przez zwykła pielęgniarkę. Doktor odprawił mnie ponownie do recepcji- ponieważ czekali inni pacjenci i kazał znowu się zapisać na wizytę!! Dopiero po pójściu do dyrekcji- dyrektor zorganizował szybko wizytę tego samego dnia u innego lekarza. Zdecydowanie nie polecam tego pana. Brak empatii, szacunku do pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Grela Inny

  Pan doktor przeprowadził dokładne badanie, wszystko wyjaśnił. Wszystko odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

  X
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Grela Inny

  Zero empatii. Lekarz rozbabrał i odesłał na za tydzień blisko, bez osłony antybiotykowej, zaleceń. No chyba, że zaleceniem jest zamienić bandaż na plaster... Jeśli wiedział, że nie da rady nie powinien się zabierać, a odesłać gdzie indziej. Pod nosem wyrażał swoje niezadowolenie. Znieczulenie podał tylko częściowo, w opuszek palca, a nie znieczulił całego do nacięcia. Mam ogromny żal. Nigdy nikt mnie tak nigdy nie potraktował. Nie polecam doktora

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Roman Junik Inny

  Fachowiec i profesjonalista przez duże F i duże P. Długo czekałem na wizytę w kolejce na miejscu, bo poświęcał czas innemu pacjentowi. To jest ten moment, kiedy na długi czas oczekiwania... Nie narzeka się :) Bo znaczy że ktoś robi dobrą robotę. Precyzyjne wyjaśnienie omawianych kwestii. Chęć by pomoc pacjentowi.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Stanisław Jurkowski Inny

  Pan Dr operowal moja mamę w Szpitalu na Barskiej kilka lat temu (wymiana stawu kolanowego). Byliśmy bardzo zadowoleni zarówno z efektów operacji,jak i postawy Pana dr, który na każdym etapie leczenia udzielał wyczerpujacych informacji dot zabiegu, przy tym byl bardzo sympatyczny i "ludzki". Po operacji interesował się stanem mamy. Jak dla mnie godny polecenia!

  J
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Wójtewicz Inny

  Lekarz w powołania! Z olbrzymim sercem i cierpliwością do pacjenta. Bardzo spokojnie i rzetelnie odpowiada na pytania. Do każdego przypadku podchodzi wnikliwe . I co rzadko spotykane w tych czasach- nie jest nastawiony na zarobek, a na realną pomoc pacjentowi. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania