Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny Barska we Włocławku

Barska 13

87-800 , Włocławek , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Wójtewicz Inny

  Lekarz w powołania! Z olbrzymim sercem i cierpliwością do pacjenta. Bardzo spokojnie i rzetelnie odpowiada na pytania. Do każdego przypadku podchodzi wnikliwe . I co rzadko spotykane w tych czasach- nie jest nastawiony na zarobek, a na realną pomoc pacjentowi. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Dykczyński Inny

  Jedynie czego żałuję, to że tak późno pozostawiam opinię o tak wspaniałym specjaliście!!!
  Pan Doktor leczy od kilkunastu lat moją Mamusię. Ma kamicę nerkową z bardzo szybko odbudowującymi się kamieniami. Po dwóch operacja usunięcia kamieni w końcu trafiła do Pana Doktora. Gdyby nie Pan doktor jestem przekonana, że od dawna byłaby dializowana, a tak, nie jak to Pan Doktor mówi: zwyciężyliśmy bo nerki są czyste! Fachowość i ludzkie podejście to jedynie dwie z ogromnej ilości zalet jakie można przypisać Panu Doktorowi. Niezmiernie ambitny i przyjacielski! Dziękuję za tak skuteczną opiekę i podpisuję się bez żadnej wątpliwości pod każdym jednym dobrym słowem o Panu Doktorze!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janina Wielicka Inny

  Pani doktor postawiła diagnozę dotyczącą zmian na skórze twarzy.Wizyta przebiegala w
  profesjonalnie. Zapisano mi wyrób medyczny ,jak się okazało maleńką tubeczke za ponad 140 zł tzn.bardzo drogą.Niestety po dwukrotnym zastosowaniu wyrobu medycznego, okazało się ,że krem, maść niestety nie działa, a nawet mi zaszkodził. Wyrób medyczny za 140 zł.schowalam do szuflady. Sugeruję, że Pani dermatolog powinna w każdym przypadku , zastosować małą saszetkę z lekiem lub maścią , aby móc wypróbować leķ , gdyż w przypadku ietrafionej diagnozy lub leku nie ponosiłby pacjent takich kosztów.Zapytuje się co ja teraz mam zrobić z tym niezwykle kosztownym tzw.wyrobem medycznym o nazwie solacutan?

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbyszek Ruszkowski Inny

  Panie Doktorze, jest Pan wnikliwym i zaangażowanym specjalistą z życzliwością do pacjenta - postawił Pan trafną diagnozę Tacie mimo bardzo rzadkiej choroby (zdarza się 1/1mln) Dziękuję. Opis badań przez Pana jest perfekcyjny.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Kwiatkowski Inny

  Wizyta trwała nie więcej niż 5 minut w całości. Problem, który sprawia mi duży ból i dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu, dla lekarza nie był żadnym problemem wartym uwagi. Wizyta zakończyła się bez skierowania na dodatkowe badanie by wykluczyć poważne schorzenie, bez recepty chociażby z lekami przeciwbólowymi. Jedynie na moją prośbę, lekarz przepisał zabiegi fizjoterapeutyczne. Z całego serca odradzam wizytę u tego lekarza. Strata czasu i niepotrzebny stres.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Grela operacja przepukliny

  Bardzo kompetentny, profesjonalny fachowiec. Zero komplikacji, kontakt na bieżąco z pacjentem. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Sporny

  Bardzo polecam .Jestem po pierwszorazowej wizycie.,pełen profesjonalizm.Szczegółowy wywiad.Poświęcony czas,bez pośpiechu.Zlecony rezonans i gastroskopia .Widać ,że pacjent jest ważny dla p.doktora
  Halina Figurska


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Roman Junik hashimoto

  Profesor Junik leczył u mnie hashimoto. Zawsze przeprowadzał bardzo dokładne badania- usg podczas wizyty. Bez pośpiechu i szczegółowo tłumaczył dalszy przebieg leczenia. W odpowiednim momencie doktor skierował mnie na resekcje tarczycy. Ufam mu jako specjaliście i szanuję jako człowieka.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Przybyszewski

  Jestem pacjentem Pana Piotra od wielu lat. Na każdej wizycie Pan doktor wyczerpująco odpowiada na moje pytania i w bardzo wyczerpujący sposób odpowiada na moje pytania.
  Badania wykonane bardzo profesjonalnie. Do tego w miłej atmosferze.
  Jako jedyny postawił właściwą diagnozę i zaproponował własciwe leczenie.
  Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Konopko

  Doktor znający się na tym co robi ,miły sympatyczny, jako jedyny zauważył zlamanie piety dwuch poprzednich lekarzy tego nie widzielo polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania