Szpital Psychiatryczny w Toszku

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Psychiatryczny w Toszku

Gliwicka 5

44-180, Toszek, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Ratka

  Psychiatra, lek.

  • A

   Profesjonalny Lekarz a przy okazji niesamowity człowiek!

   Polecam gorąco, Pan Doktor zajmuje się mną od kilku miesięcy, wcześniej szukałam pomocy u innych specjalistów i muszę powiedzieć, że nie często spotyka się ludzi, którzy wkładają serce w swoją pracę.

   Pan Ratka jest pierwszym Lekarzem, u którego poczułam się komfortowo i mogłam swobodnie opowiedzieć o swoich problemach. Jest najlepszym przykładem na to, że można leczyć, a jednocześnie podchodzić do pacjentów z sercem, spokojem i zrozumieniem.

   Bardzo ważną sprawą dla mnie jest również łatwość kontaktu mailowego z Panem Doktorem, który nigdy nie zostawił mnie bez odpowiedzi, szczególnie gdy pierwszy raz stosuje się specjalistyczne leki i ma się wiele obaw o reakcje organizmu.

   Panie Doktorze Wszystkiego Najlepszego i Wielu Sukcesów Życzę!

  • J

   DR RATKA TO WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK.TRAFIŁAM DO NIEGO W KIEPSKIM STANIE-WIELE W ŻYCIU PRZESZŁAM.....I NIE BYŁ TO PIERWSZY LEKARZ,DO KTOREGO ZWRÓCIŁAM SIE PO POMOC.DR PRZEMEK TO NIEZWYKLE SKROMNY I CIERPLIWY LEKARZ....JAKO PACJENTKA WIEM OD PIERWSZEJ WIZYTY,ŻE JESTEM TRAKTOWANA INDYWIDUALNIE,DR WYSŁUCHA,ZADAJE PYTANIA I JEST ŚWIADOMOSC,ZE W DANYM MOMENCIE POŚWIECA NAM CAŁA SWOJA UWAGE I PRZEJMUJE SIE NASZYMI PROBLEMAMI.JA Z KAŻDYM DNIEM CZUJE SIE CORAZ LEPIEJ I WIEM,ZE BARDZO DUZO ZAWDZIECZAM PANU DOKTOROWI....BARDZO DZIEKUJE PANIE DOKTORZE....POLECAM!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dawid Wierzba

  Psychiatra, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Rodzinna "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.

   Wizyta bardzo przyjemna, lekarz wykazuje się zrozumieniem, mimo trudnego dla mnie problemu nie miałem problemu by o tym opowiedzieć. Polecam!

  • Ł
   Lokalizacja: Poradnia Rodzinna "Nasza Poradnia" Sp. z o. o.

   Znakomity specjalista, świetnie rozładowuje atmosferę podczas wizyty. Nie bagatelizuje żadnego problemu, rozpatruje je i wyciąga z nich konkretne wnioski. Potrafi rozmawiać z pacjentem i nawiązać dobry kontakt - szczerze polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Klaudyna Pietryka

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Prywatna Praktyka Psychoterapii

   Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pani Klaudyna jest bardzo empatyczna i przede wszystkim potrafi słuchać. W terapii pomaga mi dostrzec inną perspektywę siebie i moich problemów, a przy tym nie jest oceniająca. Polecam!!!!

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Prywatna Praktyka Psychoterapii

   Jak najbardziej pozytywna opinia. Wprawdzie pierwsza mila i konkretna wizyta, mam ogromna chęć przyjścia na kolejną.czuć i widać pomoc od p.Klaudyny.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu