Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy

Szpitalna 2

59-400, Jawor, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Siejka

  Stomatolog, Pediatra, Neurolog,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo miła pani doktor ktora jeszcze jako juz jedna z niewielu lekarzy daje z siebie wszystko aby pomoc choremu nigdy niczego nie lekcewazyls z czym przyszlam zawsze sie zaglebiala w chorobe niczgo nie lekcewazac wedlug mnie takich lekarzy powinno byc wiecej jak pani doktor Anna Siejka .

  • R

   Odnośnie tej Pani to najchętniej bym się nie wypowiadał ale zrobię to tylko dla tego aby inni uniknęli nieprzyjemności. Otóż byliśmy kilka dni temu na kontrolnej wizycie naszej miesięcznej córeczki. Wydawało mi się, że lekarz powinien oglądnąć dziecko, zbadać je, spytać o podstawowe rzeczy: czy dziecko sypia ile je i w jakich odstępach itd itp czyli podstawowe rzeczy.
   Jedyną rzeczą jaką zrobiła ta Pani to zważyła i zmierzyła naszą córeczkę no i się zaczęło... Przez 30min jak nakręcona namawiała mnie na jakieś płatne szczepionki, nie docierało do niej nic, chciałem zapytać o różne rzeczy które nas nurtowały, bo jak by nie było jesteśmy świeżymi rodzicami ale Pani nie dała mi dojść do słowa nie odpowiedziała na żadne z moich pytać, mówiąc ciągle o tych płatnych szczepionkach i krytykując tym samym szczepionki refundowane.
   Niestety po pierwszej wizycie musimy koniecznie zmienić lekarza rodzinnego a po drugie czeka nas wizyta w prywatnym gabinecie aby w końcu ktoś oglądnął naszego skarba czy się prawidłowo rozwija.
   Aha i przed wizytą byliśmy uprzedzeni, że tą Panią nie interesuje nic poza namawianiem na płatne szczepienia ale to czego doświadczyliśmy to jakieś nieporozumienie. No i dodam że wizyta była w jeleniogórskim szpitalu.


 • Dominik Wojtkowiak

  Urolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z.o.o

   Super fachowiec w swojej dziedzinie. Kultura wiedza intuicja i dokładność. Polecam wizytę u Pana Dominika .

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Europejskie Centrum KontynencjiUsługa: USG układu moczowego

   Super, jestem z wizyty bardzo zadowolony i z pewnością polecam innym pacjentom. Doktor wysłuchał wszystkich moich pytań i udzielił mi potrzebnych informacji, badanie przebiegło bezboleśnie. dziękuję bardzo.