Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem

Szpitalna 5

18-200 , Wysokie Mazowieckie , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

2.5

Ogólna ocena
10 opinii

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dobrzycki Inny

  Zdecydowanie polecam Pana Tomasza Dobrzyckiego. Trafiłem do niego z mocnym bólem kręgosłupa, który nie dawał mi spokoju od kilku miesięcy. Zostałem bardzo szybko przyjęty na wizytę, na której jasno i zrozumiale analizując wynik rezonansu jasno zostało określone co da się z nim zrobić. Niedługo potem Pan Tomasz wykonał zabieg DiscoGel, wyjaśnił jakie co można, a czego nie można robić po zabiegu. Po 6 tygodniach jestem jak nowy, nie mam problemu z bólem i mogę w końcu spać. Dziękuję i każdemu polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dobrzycki Inny

  We wrześniu 2021r. Przeszedłem zabieg biopsji i cementowania trzonu odcinka L3 kręgosłupa. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie w miłej atmosferze. Byłem informowany na bieżąco o przebiegu operacji. Każda podejmowana czynność przez doktora Tomasza była że mną konsultowana i wyjaśniona. Jestem zadowolony z efektu i przebiegu cementowania kręgosłupa. Polecam bo warto!! Szybko i bez bólu!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dobrzycki Inny

  Jak to mawia klasyk "odpowiedni człowiek, na odpowiednim stanowisku". Z żoną borykaliśmy się z bólami kręgosłupa odcinka lędźwiowego. Od znajomej do wiedzieliśmy się o P. Tomaszu w szpitalu w Wysokie Mazowieckie. Pojechaliśmy z wynikami rezonansu i po konsultacji zakwalifikował On nas do zabiegu implantacji żelowej protezy dysków L4-5. Człowiek z pozytywnym podejściem do pacjenta, rzeczowy nie owijający w przysłowiową bawełnę. Zabieg może nie należy do najmilszych, ale z perspektywy czasu już zapomnieliśmy o nim gdyż bóle, które nam dokuczały minęły, a sam zabieg w połączeniu z odpowiednim funkcjonowaniem dał pozytywne rezultaty. Polecamy lekarza osobom z podobnymi dolegliwościami.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dobrzycki Inny

  Z całego serca wizytę u Pana doktora. Niesamowicie życzliwy i zaangażowany, uratował mój kręgosłup (dwukrotnie wypadł mi w przeszłości dysk, pozostałe były mocno przemieszczone powodując ogromny ból, między innymi także nóg). Zarówno wizyta przed samym zabiegiem przebiegła bardzo sprawnie, doktor Tomasz dokładnie wytłumaczył na czym zabieg będzie polegać oraz powiedział o okresie rekonwalescencji po. Sam zabieg był bezbolesny, Pan Tomasz wykazał się naprawdę ogromnym profesjonalizmem podczas zabiegu "betonowania" kręgosłupa. Dziś mogę spać spokojnie, a bóle ustały. Dziękuję Bogu, że trafiłam do tak wspaniałego lekarza i polecam z ręką na sercu doktora Tomasza każdemu kto potrzebuje pomocy neurochirurga.
  Pozdrawiam serdecznie doktora i raz jeszcze dziękuję za okazaną pomoc!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dobrzycki Inny

  Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione jak będzie przebiegał zabieg.Doktor Dobrzycki wykonał mi zabieg DISCOGEL na poziomie C6 I C7 odcinka szyjnego .Z całego serca polecam Doktora Tomasza Dobrzyckiego Pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Dobrzycki Inny

  Super kontaktowy lekarz. Wykonał mojej babci cementowanie kilku złamanych kręgów piersiowych. Wszystko odbyło się sprawnie i bez powikłań. Babcia w końcu się wyprostowała i ustąpił ból. Polecam specjalistę i pozdrawiam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Chorąży Inny

  Niestety zangazowanie Pani kończy się na wzięciu 200zl za wizytę i na tym koniec. Piszę w imieniu taty który po dwóch wizytach u tej Pani nie uzyskał żadnej pomocy. Naraziła go tylko na dodatkowe koszty każąc zrobić powtórny rezonans. Miał zrobiony, powiedziała, że trzeba zrobić drugi z kontrastem to będzie wiedział co może być przyczyną choroby. Za dwa rezonanse zapłacił 1100zl i nic z tego nie wynikło, pani skierowała do kolegi na wizytę również prywatną, może on coś pomoże. Tata jest załamany taki podejściem do pacjent. Tragedia, nie polecamy tej lekarki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Tołwiński Operacja nerwu łokciowego w obrębie rowka

  Lekarz bardzo profesjonalnie wykonał operację " nemoliza i transpozycja nerwu łokciowego w obrębie rowka". Czuję się świetnie, dukuczliwe objawy ustępują i mam nadzieję że ręka wróci do dawnej sprawności. Bardzo Panu Doktorowi dziękuję za wszystko.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Tołwiński

  Lekarz bardzo sympatyczny , posiada bogatą wiedzę w dziedzinie ortopedii .Po wizycie jestem spokojniejsza co do dalszego leczenia.


  R
  Lekarz: Elżbieta Kozłowska-Reszeć dermatoza

  Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za troskę i fachową opiekę nad moim tatą. Pani Doktor stawia trafne diagnozy i bardzo fajnie leczy wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną, ale nie zapomina też o tym co było kiedyś dobre i stosowane - czyli ziołach.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania