Szpital Miejski w likwidacji

(57 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski w likwidacji

Szpitalna 11

41-940 , Piekary Śląskie , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Gagoś

  Ginekolog,

  • M

   do doktora Gagosia chodziłam w ciąży prywatnie.W kilka tygodni po urodzeniu dziecka dostałam dosyć obfitego krwawienia,a był akurat piątek po południu, zadzwoniłam do przychodni gdzie przyjmował dr Gagoś, przyjął mnie, ale był bardzo niezadowolony i nieprzyjemny,stwierdził, że potrzebne łyżeczkowanie i trzeba iść do szpitala.W poniedziałek poszłam do innego ginekologa, chciałam potwierdzić diagnozę.lekarz, który notabene był b.miły(nie prywatnie) stwierdził po badaniu, że to po prostu pierwszy okres po porodzie i nie potrzebne żadne łyżeczkowanie.Także wniosek jest taki, że jesli się płaci za wizytę to jest względnie ok, jeśli w przychodni po południu, to pan doktor zmienia swój stosunek do pacjentki, nie mówiąc już o błędnej diagnozie.Tak więc odradzam wizyty u tego Pana, nigdy więcej.

  • A

   Byłam wczoraj po raz pierwszy z polecenia kuzynki. W życiu- W ŻYCIU nikt mnie nie badal tak delikatnie jak Pan doktor. Zero bólu, dyskomfortu czy stresu. POLECAM Kązdej kobiecie

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Andrzej Maciej Witkoś

  Onkolog,

  • Lokalizacja: Piekarskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Zawdzięczam mu życie jest moim lekarzem prowadzącym od 6 lat gdyby nie jego profesjonalizm zaangażowanie i niesamowita intuicja pewnie już by mnie dzisiaj nie było ufam mu bezgranicznie i jestem wdzięczna losowi że trafiłam do doktora Witkosia dla mnie najlepszy lekarz i polecam go wszystkim chorym bez wahania

  • M

   super lekarz prowadzi mnie od 5 lat.Dziagnozę stawia nieomylnie na 90 procent po czym potwierdza wynikami.Pracuje na onkologi w szpitalu bylym gorniczym Obecnie szpital nr.4 w Bytomiu.Po kilku minutach oczekiwania na korytarzu dowiemy sie od pacjentów same pochwaly na jego temat.


 • Dariusz Piecha

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Super lekarz! Fachowiec z dużą wiedzą i zdrowym podejsciem. Dba o swoje pacjentki. Prowadził moją ciążę, leżałam u doktora na oddziale położniczym w szpitalu w Piekarach. Polecam wszystkim przyszłym mamom. Na pewno kolejną ciąże tez będę prowadzić u Doktora!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ginekologiczna + cytologia

   Pierwsza wizyta u Pana Doktora i od razu "jestem na tak". Pan Doktor jest moim 3 ginekologiem i po raz pierwszy wizyta odbyła się bez stresu, mogę rzec że wręcz na luzie. Badania kontrolne wykonane (usg, cytologia), wszystkie zalecenia wyjaśnione. Super podejście do pacjentki, z wyczuciem i humorem. Dla mnie ważne było to, że Pan Doktor pojawił się przed czasem a najlepszym faktem o kompetencji świadczy kolejka pań oczekujących.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania