Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach

(84 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach

Raciborska 26

40-074, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Stróżyński

  Ginekolog, lek.

  • A

   Pan dr zarówno prywatnie jak i na oddziale w szpitalu zachował pełen profesjonalizm. Lekarz z powołania, cierpliwy, empatyczny, poświęca tyle uwagi ile w danym momencie potrzebuje tego pacjent. Więcej takich ludzi i świat byłby lepszy.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Usługa: prowadzenie ciąży

   Pan doktor prowadził moja ciąże i mogę szczerze powiedzieć ze to najlepszy ginekolog jakiego dotąd spotkałam. Wszystkie wizyty przebiegały w miłej atmosferze, doktor zawsze rzeczowo wyjaśnienia wszelkich wątpliwości szuka rozwiązań jest bardzo profesjonalny a przy tym miły i zaangażowany . Lekarz z powołania jakich mało. Dziękuje i wszystkim Polecam z całego serca !!! Basia K

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Katarzyna Ewa Kściuk-Szojda

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • B

   Od małego uczęszczałam do pani Szojdy. Zawsze bardzo miła i uśmiechnięta. Przy badaniach często pytała mnie co u mnie, właściwie była dla mnie jak ciocia. Po skończeniu 18 lat napisałam pismo aby dalej u niej się leczyć i udało się! Przenigdy nie chciałabym zmienić lekarza rodzinnego, przekochana osoba i profesjonalna. Bardzo polecam!

  • C

   chodziłam jako dziecko i mloda dziewczyna do Pani doktor - zawsze bardzo sympatyczna, rzetelna i kompetentna, gdyby nie to że się przeprowadzilam to zapewne dalej bym była jej pacjentką :)


 • Barbara Sido-Bergler

  Pediatra,

  • Najlepsza Pani Doktor na Śląsku. Oprócz wiedzy fachowej, którą przekazuje "w ludzki, zrozumiały" sposób ma super podejście zarówno do małej pacjentki, jak i do przewrażliwionej mamy malej pacjentki :) Dzięki zaangażowaniu i dociekliwości Pani Doktor, szybko zdiagnozowano wadę wrodzoną pęcherzyka żółciowego u mojej 10-latki. Bardzo dziękujemy za pomoc, nareszcie Julka zasypia bez bólu brzucha, co nie jest też bez znaczenia dla spokojnego snu mamy ! DZIĘKUJEMY !

  • U

   Oceniam jako "słaby" ponieważ rodząc w Szpitalu Leszczyńskiego w Katowicach, gdzie ta Pani jest "szefową" oddziału neonatologicznego skutecznie zraziła mnie do karmienia synka piersią. Wprowadza terror laktacyjny przez piętnowanie innych sposobów karmienia. Co prawda w 4 dobie po cesarce dostałam synka na salę, ale zakazała mi karmić go swoim odciąganym pokarmem (miałam poranione, piersi od wciskania przez pielęgniarki z tego oddziału na siłę moich sutków w buzię dziecka) i nakazała UWAGA jeździć z dzieckiem do niej na oddział co 3 h w dzień i w nocy i karmić swoim mlekiem z butelki POD KONTROLĄ. Na moją interwencję kazała przekazać mi przez osoby pośrednie, że nie zgadza się nadal bym karmiła u siebie no chyba że się w końcu nauczę karmić piersią. Poźniej personel neonatologii sam wyszedł do mnie tłumacząc się, że ta kobieta tak po prostu ma i słuchać ją trzeba, ale robić po swojemu- nielogiczna, przestarzała w poglądach lekarka. NIE POLECAM
   P.S. Pani Doktor umieszcza lampy do naświetlania noworodków w salach matek, u mnie syn naświetlał się 2 doby, bo nie określiła czasu wyłączenia urządzenia (a miało być pierwszego dnia o 3 w nocy wyłączone)- ogólnie ból głowy, oczu i ciągły stres, że dziecku zsuną się okulary z oczu, zmienianie pozycji dziecka co godzinę... A na sam koniec "Pani Szefowa" dodała, że wypisze nam dzieci dopiero jak sobie zaczniemy z nimi radzić i KARMIĆ PIERSIĄ, bo butelka jest zła.
   Naświetlanie noworodków POWINNO ODBYWAĆ SIĘ U NIEJ NA ODDZIALE !

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grzegorz Miller

  Onkolog, Laryngolog,

  • Wczoraj byliśmy na kontrolnej wizycie u dr Millera,na której to wymacał męża i zalecił hospitalizacje domową bez robienia jakichkolwiek badań,i że on ukończył leczenie.Dodał że jeżeli będzie potrzebny lek przeciw bólowy to proszę do rejonu.Dziękuje za takie leczenie.

  • A

   Dr.Miller niemiły nie umie leczyć wogóle moja mama ma raka krtani z przerzutami do szyi i węzłów chłonnych będąc 7dni po naświetlaniach chciał ją wysłać na chemie!!!!!! moim zdaniem najgorszy lekarz jakiego znam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Zbigniew Piotrowski

  Ortopeda,

  • A

   Jeżeli (odpukać) znów sobie coś połamię na pewno pójdę do dr Piotrowskiego.Poskładał mi rękę 20 lat temu i do dziś działa bez zarzutu. Polecam!

  • K

   Wspaniały chirurg. Wiele lat temu jako nastolatce uratował mojego palca u lewej ręki. W sytuacji, kiedy nikt nie dawał mi szansy na to, że palec po przyszyciu się przyjmie, On podjął próbę i zawalczył. Dziś, po latach mam palec, który nadal funkcjonuje niemalże jak te zdrowe. Bardzo dziękuję.


 • Mirosław Urbański

  Chirurg, lek.

  • B

   Usunął mi rok temu spore znamię na skórze, przy miejscowym znieczuleniu, szybko i sprawnie ( choć na zabieg czekałam parę miesięcy na NFZ ). Dziś już nie ma śladu po tym znamieniu, jestem bardzo zadowolona, a pan doktor jest na dodatek bardzo sympatyczny.

  • P

   Pan Doktor niestety nie okazał się pomocny, a co gorsza kompetentny. Nastraszył mnie, że chirurgiczne usunięcie zmian skórnych nic nie da (chociaż takie zalecenie otrzymałem od dermatologa), co więcej on się ich nie podejmie, bo do tego potrzebna jest całkowita narkoza i szpitalny oddział. Gdy pytałem o inne możliwości, np. usunięcie laserowe, nadal upierał się, że nie zna innej możliwości, jak tylko "uśpienie mnie", bo absolutnie nie istnieją takie metody, które pozwoliłyby znieczulić mnie miejscowo. Zostałem odesłany z kwitkiem. Inny chirurg, do którego zgłosiłem się z tym samym problemem, jeszcze tego samego dnia poddał mnie laserowemu zabiegowi chirurgicznemu, który trwał KWADRANS, a wszystko odbyło się na znieczuleniu miejscowym. Niestety Pan Doktor okazał się niekompetentny i w żaden sposób mi nie pomógł.


 • Barbara Maria Kukulska-Jarek

  Internista, Pulmonolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola płuc

   Pani doktor przede wszystkim zawsze z uśmiechem, bardzo serdeczna. To się ceni w NFZ. Zleciła wszystkie potrzebne badania, mimo że tylko kontrolnie, ale dociekała. Przejmuje się stanem pacjenta. Polecam, to świetny pulmonolog.


 • Janusz Radwański

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Gabinet

   Z czystym sumieniem polecam , dr Radwański jest wspaniałym lekarzem , przepisalam się do niego w 15 tc i nie żałuję, doprowadził moja ciążę do końca i dzięki niemu mam zdrowa córeczkę. I nie mogę się zgodzić z poprzednimi negatywnymi opiniami co do badań, bo wszytskie przebiegały tak jak należy. Pan doktor zawsze odpowiadał na wszytskie pytania i rozwiewal wszelkie moje wątpliwości . Lekarz z wielkim poczuciem humoru dzięki czemu wizyty u niego przebiegają "na luzie" nie trzeba się niczego obawiać. Nie mam jakich kolwiek zastrzeżeń, polecam w 100% . :)

  • Pan jest oschły, nieprzyjemny, widać, że chce się jak najszybciej pozbyć pacjentki. Moja wizyta trwała minutę! Krótki wywiad, potem pretensje o to, że chciałam zostać zbadana (a zapewniam, że nie chodzę na takie badania dla przyjemności), szybka recepta i żegnam. Polecam tylko w przypadku, gdy nie macie pod ręką swojego lekarza, a potrzebujecie tabletek.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Nasiek-Palka

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w KatowicachUsługa: powikłania po chemioterapii

   Wspaniała, niezwykle empatyczna Pani Doktor. Dzięki Niej mam jeszcze nadzieję, żewszystko w miarę dobrze się zakończy. Dziękuję

  • A

   Bardzo dobra Pani Dr, wizyty przebiegają w miłej atmosferze, stosuje skuteczne leczenie i w razie potrzeby dostosowuje zmianę leków, kieruje na odpiwiednie badania. Niestety długi czas oczekiwania na wizytę, dużo pacjentów, co również świadczy o klasie lekarza.