Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (152)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Blicharz Inny

  2 tygodnie temu miałam zabieg przegrody nosowej i fess jestem bardzo zadowolona zarówno z całego przebiegu zabiegu jak i z uzyskanych efektów które już są odczuwalne. Lekarz zaangażowany bardzo zainteresowany pacjentem delikatny bardzo polecam.

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Zeman Inny

  Tak , dr. Zeman to fachowiec .
  To prawda. Ale to człowiek, który nie słucha pacjenta, drażni go od razu inne zdanie,
  Najważniejsza jest tylko jego opinia, tak jak i w medycynie , światopoglądzie czy wiary.
  Jest miły ale do czasu, momentalnie się denerwuje jak ma się inne zdanie.
  Bardzo dziwny człowiek.
  Dla mnie nieuprzejmy.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jędrzej Kubica konsultacja neurochirurgiczna

  Pozdrawiam i polecam
  Pan doktor bardzo miły i sympatyczny
  Zabieg wykonany perfekcyjnie
  Uwolniłem się od bólu i powoli wracam do sprawności
  Polecam Pana doktora bo zna się na swojej pracy i wie co robi a w dodatku ma świetne podejście do pacjenta i jego dolegliwości
  Polecam


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Zeman Inny

  Słowa przelane w ten tekst nie oddadzą tego jak jestem szczęśliwy, że z polecenia trafiłem na Dr. Zemana i jego zespół. Jestem po zabiegu korekty krzywej przegrody i usuwania polipów, którymi byłem wręcz zabetonowany nie mogąc normalnie funkcjonować. Przed laty miałem podobny, ale nieudany zabieg podczas którego ucierpiałem się okropnie, a jego efekt był tak paskudny, że kolejnego bałem się jak ognia nie wspominając już o zaufaniu do lekarzy. Moja żona się tak uparła by mi pomóc w cierpieniu, że po cichu pozałatwiała wszystko i nie było już odwrotu. Jestem już jakiś czas po zabiegu, mój nos jest tak drożny jak dwururka na słonie a do tego zgrabny jak nigdy dotąd. Czuję się jak nowo narodzony i teraz wiem, że żyję. Doktor Zeman przywrócił mi wiarę w lekarzy, choć śmiem twierdzić, że takich ludzi, ale co ważne specjalistów jest niewielu. Jego personel zabiegowy jest dokładnie taki jak On sam, rewelacyjny. Należy wspomnieć, że jako były sportowiec miałem w przeszłości wiele kontuzji, byłem wielokrotnie usypiany i nie miło to wspominam. Tym razem zgodziłem się na znieczulenia miejscowe. Będąc świadomym podczas tego nie łatwego zabiegu byłem świadkiem profesjonalizmu, zgrania i dobrego humoru personelu, który pozwalał zapomnieć o bólu. Zjawiskowe przeżycie, którego nikomu nie życzę, ale jeśli już to konieczne to właśnie takiego. Przekonałem się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Baaaardzo jeszcze raz dziękuję, wdzięczny pacjent. Bartek


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Zeman Inny

  Bardzo dobry lekarz, ma podejście do pacjenta, profesjonalista na wysokim poziomie, z całego serca polecam!


  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Nikodem Przybyłko Inny

  Byłem u Pana Doktora 28 Pażdziernika,
  Ostra Rwa kulszowa, przepuklina bardzo duża na odcinku l4/l5 powodująca bezwzględną stenoze kanału kręgowego.
  Ból był nie do wytrzymania (a walczyłem z tym od 3 lat) w nocy nie byłem w stanie spać tak bardzo bolała mnie całą prawa noga.
  Pan Doktor bardzo miły, zaproponował mi zapiek Mikrodyscektomii w trybie pilnym na 9 Listopada. Nigdy nie byłem wcześniej operowany pod narkoza więć stres ogromny!
  Powiem tak, tak dobrego specjalisty nawet sobie nie wymarzyłem.
  Przyjechałem do Katowic dnia 9 Listopada o godzinie 15.
  o godzinie 18:45 pojechałem na blok operacyjny,
  o godzinie 20 byłem już na sali. Nie wiem co się stało , jak i kiedy.
  Na drugi dzień o godzinie 7 rano z drugim lekarzem ( nia pamiętam imienia ale bardzo fajny facet) już chodziłem bez bólu.
  O godzinie 11 Pan Nikodem przyjechał do mnie porozmawaić o przebiegu zabiegu oraz udzielił mi wielu cennych informacji. O godzinie 12 dokłądnie 15 godzin po zabiegu byłem w drodze do domu żyjąc już o 180 stopni inaczej.
  Pisze tą opinie dnia 14 Listopada czyli 5 dni po operacji i czuje się świetnie, ból pooperacyjny to może max 10% tego co miałem przed operacją, nawet tego nie czuje.
  W Szpitalu Angelius byłem traktowany bardzo dobrze, pełen profesjonalizm , cały zespół lekarzy , pielęgniarek oraz Pan od rehabilitacji, Ekipa na Medal a sam Pan Nikodem to człowiek o złotych rękach. blizna ma mniej niz 2.5 centymetra a ulga w życiu nie do opisania.
  Jeśli ktos się zastanawia czy iśc a bardzo cierpi oraz ma strach przed operacja to jestem żywym przykłądem tego, że całe życie zmienia się na lepsze w kilka godzin.
  Serdecznie pozdrawiam i polecam!
  A do Pana Doktora wybieram się w Grudniu na wizyte kontrolną.
  Nie ma się czego bać ( a bałęm się jak nikt - ciśnienie 180 na 120)
  Teraz? teraz to ja chodze i żyje jak każdy zdrowy człowiek.
  Pozdrawiam!


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Nikodem Przybyłko konsultacja neurochirurgiczna

  Jak najbardziej polecam wizytę u Pana doktora . Lekarz na najwyższym poziomie , dokładnie wytłumaczył i prosto na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądać dalsze leczenie . W moim przypadku operacja kręgosłupa szyjnego .


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Nikodem Przybyłko konsultacja neurochirurgiczna

  Dobry specjalista, na chwilę obecną wydaje się, że diagnoza jest trafna, szczegółowo omówił przyczyny moich dolegliwości, poza tym miła osoba, na pewno będę dalej korzystać z jego usług jeżeli zajdzie taka potrzeba


  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Korzonkiewicz Inny

  Lekarz komunikatywny, z poczuciem humoru. I najważniejsze z dobrym podejściem do dziecka - potrafi zagadać, badanie przeprowadza szybko i sprawnie. Bardzo baliśmy się zabiegu i rekonwalescencji - ale jesteśmy pozytywnie zaskoczeni! Dziękujemy Doktorze, będziemy polecać.


  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Nikodem Przybyłko konsultacja neurochirurgiczna

  Wizyta o czasie ,lekarz mnie wysłuchał, odpowiedział na wszystkie pytania ,zaproponował dalsze leczenie ,bardzo mily człowiek ,polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Aleja Armii Krajowej 180, 43-316 Bielsko-Biała Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania