Supradent Matuszewscy Klinika Stomatologiczna

(123 opinie)

Supradent Matuszewscy to nowoczesna klinika stomatologiczna kierowana przez małżeństwo Agnieszkę i Szymona Matuszewskich. Wspólnie z trzynastoosobowym zespołem dbają o zdrowie pacjentów, stawiając sob... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Supradent Matuszewscy Klinika Stomatologiczna

Sygietyńskiego 3

58-506, Jelenia Góra, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Supradent Matuszewscy to nowoczesna klinika stomatologiczna kierowana przez małżeństwo Agnieszkę i Szymona Matuszewskich. Wspólnie z trzynastoosobowym zespołem dbają o zdrowie pacjentów, stawiając sobie za priorytet ich zadowolenie i uśmiech po zakończonym leczeniu.

Zespół kliniki jest dobrze zorganizowany i mocno zaangażowany w podejmowane działania. Reprezentuje nowoczesną stomatologię połączoną z zaawansowaną technologią i poprzez to zapewnia pełen komfort leczenia, a także jego doskonały rezultat końcowy.

Pracownicy kliniki nieustannie dbają o swój rozwój zawodowy, a tym samym o zachowanie wysokich standardów obsługi i nowoczesnych metod leczenia pacjenta.

W klinice Supradent Matuszewscy przeprowadzane są zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, kanałowego leczenia mikroskopowego, zaawansowanej protetyki, chirurgii oraz implantologii. Opieką objęci są również pacjenci z chorobami przyzębia.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Dittmer

  Stomatolog, lek. dent.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Łukasz DittmerUsługa: badania stomatologiczne

   Pan doktor szczegółowo mi wszystko wyjaśnił , ze wskazaniem najlepszego rozwiązania , łącznie z przewidywanymi kosztami
   Wszystko wytłumaczone w zrozumiały dla mnie sposób
   Ogólnie miło, bez pośpiechu , bezstresowo

  • O
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Łukasz DittmerUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

   Tłumaczył wszystko co robi wykonuje wszystko profesjonalnie i dba o każdy szczegół, nic nie bolało i nie raził światłem w oczy. Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Agnieszka Matuszewska

  Stomatolog, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: Supradent Matuszewscy Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie zębòw

   Pani Agnieszka to bardzo ciepła,miła,pogodna,osoba,znająca się nie tylko na stomatologii,ale także na ludziach.W gabinecie panuje wręcz rodzinna atmosfera,gorąco polecam!!!

  • W

   Polecam Panią stomatolog, bardzo miła i potrafi dobrze zrobić swoją pracę. Jestem w 100 % zadowolony. Na pewno wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Naumowicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Supradent Matuszewscy Klinika Stomatologiczna

   Delikatność,uśmiech, profesjonalizm. Wizyty u pani Ani to czysta przyjemność????????Dba o pacjenta kompleksowo, wybiera najlepsze rozwiązania. Wraz z Panią asystentką tworzą przemiłą atmosferę.

  • Bardzo dobry fachowiec! Potrafi doradzić i poradziła sobie z moimi słabymi zębami! Ekspert od znieczuleń! Nawet nie wiedziałem kiedy wbiła igłę i mnie znieczuliła. Gorąco polecam! Nie dość, że profesjonalnie to jeszcze miło i sympatycznie! Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Szymon Matuszewski

  Stomatolog, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: Supradent Matuszewscy Klinika StomatologicznaUsługa: ekstrakcja zęba

   Umówiłam się na wizytę, aby usunąć zęba. Zwlekałam bardzo długo, oczywiście ze strachu. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Sam zabieg przebiegł zupełnie bez bólu, spokojnie, miło. Pan Doktor nawet znieczulenie podaje w bezbolesny sposób. Po zabiegu dostałam wytyczne co, jak i kiedy robić, aby rana zagoiła się jak najszybciej i bez komplikacji. Co ważne dla osoby skołowanej po zabiegu - wytyczne były także w formie pisemnej.
   W tej chwili jestem 3 tygodnie po zabiegu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam Pana Doktora każdemu, zwłaszcza osobom takim jak ja, które boją się nawet samego wejścia do gabinetu ;-)

  • M
   Lokalizacja: Supradent Matuszewscy Klinika Stomatologiczna

   Zgłosiłam się do Supradentu z zamiarem wstawienia implanta. Od początku zostałam objęta kompleksową opieką. Szczegółowo poinformowano mnie o możliwościach leczenia, ewentualnych komplikacjach i przewidywanych kosztach. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do pacjenta, brakiem pośpiechu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Joanna Dominiak-Dziewięcka

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Supradent Matuszewscy Klinika StomatologicznaUsługa: Inny

   Pani Joanna ultra profesjonalistka!! przede wszystkim kobieta , pełna ciepłej, ludzkiej empatii :) Polecam wszystkim ! Szczery uśmiech jest podstawą sukcesu Pani doktor :) a profesjonalizm to jedynie mały dodatek :)

  • D
   Lokalizacja: Supradent Matuszewscy Klinika StomatologicznaUsługa: leczenie zębów

   Pani Doktor jest przesympatyczna, bardzo dbała o to abym podczas wizyty czuła się komfortowo i nie miała żadnych obaw. Podczas leczenia tłumaczy swoją pracę krok po kroku. Nie wyobrażam sobie lepszej dentystki. Na pewno będę kontynuować u Pani Doktor leczenie i bez żadnych obaw zapraszam do niej wszystkich moich znajomych.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania