Stomatologia Lubczyńscy

(24 opinie)

„Stomatologia Lubczyńscy - Profesjonalnie Delikatni” Stomatologia Lubczyńscy to jedna z najnowocześniejszych klinik na Dolnym Śląsku. Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze i personel medyczny... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Lubczyńscy

Kwiska 20, Fabryczna

54-210, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

„Stomatologia Lubczyńscy - Profesjonalnie Delikatni”

Stomatologia Lubczyńscy to jedna z najnowocześniejszych klinik na Dolnym Śląsku.

Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze i personel medyczny z wieloletnim stażem. Stale podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestniczenie w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających pacjentów.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem – na wyposażeniu naszych gabinetów są między innymi mikroskopy oraz skaner wewnątrz-ustny SIRONA CEREC 3D.

Znajdujemy się we Wrocławiu przy ul. Kwiskiej 20. Nasza klinika jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych, a na jej terenie nasi pacjenci mogą korzystać z parkingu oraz darmowego Wi-Fi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.lubczynscy.pl
Stomatolog Wrocław, Dentysta Wrocław, Klinika stomatologiczna Wrocław

Nasz sprzęt

 • Skaner Wewnątrzustny Sirona
 • Mikroskopy

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Lubczyńska

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Stomatologia LubczyńscyUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Pani doktor uratowała mojego zęba! Wyleczyła go kanałowo i bardzo dobrze wypełniła. Wszystko bardzo precyzyjnie, delikatnie, bez bólu i skutecznie! Leczenie kanałowe u Pani Doktor to przyjemność. Zdecydowanie polecam!

  • P
   Lokalizacja: Stomatologia Lubczyńscy

   Zdecydowanie polecam dr.Lubczyńską . Konkretna i skuteczna stomatolog zapewniająca miłą atmosferę podczas każdego zabiegu. Indywidualne podchodzi do pacjenta, dokładnie i rzeczowo opisuje problem przedstawiając plan leczenia i wyczerpująco odpowiadając na pytania pacjentów. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim zestresowanym pacjentom !!


 • Tomasz Maciejewski

  Stomatolog, lek. dent.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Stomatologia Lubczyńscy

   Bardzo miły człowiek, z poczuciem humoru. Wizyta kontrolna przebiegła bez problemów, w przyjemnej atmosferze. Zdjecie rentgenowskie zostało szczegółowo omówione, tak jak i zalecenia po wizycie.

  • A
   Lokalizacja: Stomatologia Lubczyńscy

   Bardzo fachowe podejście do pacjenta, wnikliwy wywiad,dokładne badanie pacjenta,bardzo miły,kompetentny ,rzeczowy i cierpliwy lekarz..Polecam z czystym sumieniem. Aneta

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marcin Lubczyński

  Stomatolog, Protetyk, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • E
   Lokalizacja: Stomatologia LubczyńscyUsługa: przegląd

   Leczę zęby o dra Marcina już od wielu lat, zanim jeszcze otworzył prywatną klinikę. W sumie całą rodziną się u niego leczymy. Miły, uśmiechnięty, profesjonalny. Pracuje na nowym sprzęcie. Szkoda tylko, że ostatnio coraz ciężej o szybki termin, ale to wynik dobrej renomy.

  • G
   Lokalizacja: Stomatologia Lubczyńscy

   Mogę tylko zgodzić się z licznymi opiniami o bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Ale chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt – ogromną pasję i profesjonalizm. Doktor Marcin zaimponował mi niezwykłą wiedzą odnośnie najnowszych technik leczenia. Od razu widać że robi to co kocha i chce być jak najlepszym lekarzem a pacjent nie jest dla niego przykrym obowiązkiem. Jeśli ktoś szuka stomatologa to z czystym sercem mogę polecić. Nie wyobrażam sobie że mógłbym trafić lepiej.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Grzegorz Grodoń

  Stomatolog, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Stomatologia SzumowiczUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Świetny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i dba o to, aby nic nie bolało :) polecam każdemu wizytę u Pana Doktora!

  • O
   Lokalizacja: Stomatologia SzumowiczUsługa: ekstrakcja ósemek

   jestem bardzo zadowolona z całej wizyty. Pomimo tego, ze usuwanie zębów do przyjemności nie należny spokój i cierpliwość doktora minimalizuje przeżywany stres. Szczerze polecam wszystkim, którzy cenią sobie poczucie znalezienia się w dobrych rękach:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania