O nas

Wiemy, jak wiele może zmienić piękny uśmiech, dlatego pomagamy naszym pacjentom go odzyskać. Służy temu kompleksowe leczenie implantologiczne, którego cały plan i przebieg dobieramy indywidualnie i z wyjątkową starannością. Oferujemy szereg rozwiązań kwestii braków zębowych – od pojedynczych implantów, aż po całościowe protezy oparte na implantach.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną dla dorosłych i dla dzieci. Specjalizujemy się w szczególności w leczeniu protetycznym i implantologicznym, ale nasi lekarze wykonują również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej czy endodoncji. Profilaktyka i higienizacja zębów są dla nas bardzo ważne. W naszym centrum udostępniamy także możliwość wykonania dokładnej diagnostyki.

Oferujemy leczenie z zakresu takich specjalizacji jak:
stomatologia zachowawcza,
higienizacja i profilaktyka,
stomatologia dziecięca (pedodoncja),
leczenie kanałowe (endodoncja),
implantologia,
protetyka stomatologiczna,
periodontologia,
chirurgia stomatologiczna,
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (22)

22 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    R

    Jestem bardzo zadowolona z higienizacji. Pani Basia ma bardzo profesjonalne podejscie i jest bardzo zyczliwa osoba .

     • Barbara Łysoń pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    P

    Zdecydowanie polecam Panią Adriannę za jej profesjonalizm, dbałość o potrzeby klienta, dokładne wyjaśnienie jak będzie wyglądał zabieg przed, jak i w trakcie jego trwania. Dodatkowo pacjentowi o wiele przyjemniej jak naprzeciw siebie ma empatyczną, uśmiechniętą i otwartą osobę. Na duże słowa uznania zasługuje również jej podejście do edukacji pacjentów. Przyznaję że dzięki niej dowiedziałem się rzeczy które jako dorosły dawno powinienem znać, a nie poczułem się przy tym pouczany czy wyśmiewany.

     • Adrianna Lewandowska higienizacja  • 

    Adrianna Lewandowska

    Panie Piotrze, bardzo dziękuję za tak życzliwe słowa. Ogromnie się cieszę, że czuł się Pan komfortowo podczas wizyty i że moje wyjaśnienia okazały się pomocne. Zależy mi na tym, aby każdy pacjent czuł się wysłuchany, dobrze poinformowany i traktowany z empatią. Dziękuję za zaufanie i mam nadzieję do zobaczenia! :)


    N

    Bardzo profesjonalne podejście! Polecam serdecznie. Do zobaczenia na kolejnej wizycie :)

     • Barbara Łysoń higienizacja  • 

    Barbara Łysoń

    „Pani Nikolo,
    serdecznie dziękuję za opinię i rekomendację! Bardzo się cieszę, że wizyta spełniła Pani oczekiwania. Do zobaczenia następnym razem – będzie mi bardzo miło ponownie Panią gościć.


    R

    Pani Adrianna super wyjaśniła przebieg wizyty przed przystąpieniem do działania, a w trakcie dopytywała czy czuję się komfortowo i informowała o następnych krokach. Zdecydowanie polecam :)

     • Adrianna Lewandowska higienizacja  • 

    Adrianna Lewandowska

    Dziękuję bardzo za opinię .
    Zapraszam serdecznie na kolejną wizytę !
    Pozdrawiam AL :)


    T

    Wszystko super! Polecam higienizacje u Pani Adrianny!

     • Adrianna Lewandowska higienizacja  • 

    Adrianna Lewandowska

    Panie Tomku , bardzo dziękuję za polecenie i najwyższą ocenę !
    Do zobaczenia na kolejnej wizycie


    P

    Jestem pacjentem Pani Adrianny od kilku lat i zawsze jestem pod wrażeniem Jej indywidualnego podejścia. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, higienizacja jest wykonywana bardzo profesjonalnie a po zabiegu Pani Ada za każdym razem doradza jak jeszcze lepiej zadbać o uzębienie. Zależy Jej na pięknym uśmiechu pacjenta :) Bardzo polecam wizyty u Pani Adrianny Lewandowskiej - Higienistki na medal!

     • Adrianna Lewandowska pakiet higienizacyjny  • 

    Adrianna Lewandowska

    Panie Piotrze, bardzo dziękuję za tak życzliwe słowa. Ogromnie cieszy mnie, że docenia Pan nie tylko sam zabieg, ale również atmosferę wizyty i przekazywane wskazówki. To dla mnie niezwykle ważne, aby każdy pacjent czuł się zaopiekowany i wychodził z gabinetu z uśmiechem.
    Widzimy się na kolejnej higienizacji na którą serdecznie zapraszam :)


    M

    Nasza kolejna wizyta higienizacyjna u Pani Adrianny przebiegła jak zwykle w dobrej atmosferze. Cały zabieg był przeprowadzony bardzo sprawnie i Pani Adrianna wyjaśniała jakie będą kolejne kroki. Dostałam też zalecenia jak dbać o zęby. Na pewno wrócę przy kolejnej higienizacji do Pani Adrianny :)

     • Adrianna Lewandowska pakiet higienizacyjny z instruktażem  • 

    Adrianna Lewandowska

    Pani Magdaleno, jeszcze raz dziękuję za zaufanie i miłą opinię. Będzie mi bardzo miło ponownie gościć Panią oraz Męża na kolejnej higienizacji. Do zobaczenia! :)


    A

    Bardzo dziękuję za Tak miła wizytę wszystko bardzo dobrze wyjaśnione syn bardzo zadowolony i napewno do Pani wrócimy.
    Pozdrawiam

     • Barbara Łysoń higienizacja  • 

    Barbara Łysoń

    Pani Anno ,
    Dziękuję za miłe słowa .
    Do zobaczenia na wizycie kontrolnej .
    Pozdrawiam serdecznie B.Ł.


    Ż

    ​Serdecznie polecam! Wizyta u Pani Adrianny została wykonana po prostu idealnie, moim zdaniem tylko ona potrafi tak super zadbać o moje ząbki. Wizyty w tym gabinecie to zawsze czysta przyjemność i z wielką chęcią umawiam się na następne.

    ​Podczas zabiegu wszystko zostało mi bardzo dobrze wyjaśnione. Widać, że Pani higienistka ma do każdego pacjenta w pełni indywidualne podejście i potrafi zbudować super atmosferę, dzięki której całkowicie mija stres. Dodatkowo wskazówki dotyczące codziennej higieny, które otrzymałam, bardzo się przydają w domu. Pełen profesjonalizm!

     • Adrianna Lewandowska usuwanie kamienia nazębnego  • 

    Adrianna Lewandowska

    Pani Żaneto ślicznie dziękuję za tak miłą dla mnie opinie !
    Bardzo mi miło że moje podejście i praca zostały tak pozytywnie ocenione . Takie słowa są dla mnie ogromną motywacją .
    Do zobaczenia wkrótce podczas kolejnej wspólnej higienizacji ! :)


    A

    Serdecznie polecam Panią Adę! Profesjonalna obsługa, bardzo miła atmosfera i pełne zaangażowanie. Zabieg został wykonany dokładnie, bezboleśnie i z dużą troską o pacjenta. Wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione, a dodatkowo otrzymałam wskazówki do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dziękuję :)

     • Adrianna Lewandowska pakiet higienizacyjny  • 

    Adrianna Lewandowska

    Pani Alino, serdecznie dziękuję za tak miłą opinię i docenienie mojego zaangażowania oraz pracy jako higienistki stomatologicznej. Bardzo się cieszę, że wizyta spełniła Pani oczekiwania i mogłam zadbać o Pani komfort oraz zdrowy uśmiech.

    Będzie mi bardzo miło ponownie spotkać się z Panią na kolejnej wizycie. Zapraszam serdecznie — do zobaczenia .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Bezpłatny parking przed gabinetem lub łatwe zaparkowanie w sąsiadujących uliczkach, brak strefy płatnego parkowania, szybkie wykonanie badania 15-25 min wraz z nagraniem badania na płycie


Czy wykonujecie badania dzieciom?

Tak przyjmujemy dzieci, zdjęcia RTG u małych pacjentów są wykonywane w zależności od wskazania. O tym decyduje lekarz po zbadaniu pacjenta


Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

Przestronna recepcja, z dużą ilością światła


Czy oferujecie pacjentom możliwość przeprowadzenia badania pod narkozą lub ze środkiem uspokajającym?

 Badanie RTG nie wymaga podawania środków odurzających gdyż jest to procedura nie wymagajaca ingerencji mechanicznej ciała


Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Zlimitowana ilośc pacjentów w poczekalni, dezynfekcja rąk pacjenta, obowiązek zakładania maseczek w poczekalni, dezynfekcja powierzchni, które pacjent dotyka 1x na 1h, sterylizacja części aparatury po każdym pacjencie oraz dezynfekcja aparatury po każdym pacjencie


W co wyposażona jest pracownia?

TK Gendex GX CB-500


Jakie metody płatności przyjmujecie?

Karta, gotówka, blik

Najczęściej zadawane pytania