Starosądecki Eskulap w Starym Sączu

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Starosądecki Eskulap w Starym Sączu

Królowej Jadwigi 20

33-340 , Stary Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Bielak Inny

  Bardzo dobry lekarz z podejściem do dzieci. Syn bał się zabiegu. Doktor przychodził do niego i zagadywał(już w szpitalu). Skierował nas szybko do szpitala. Na fundusz przez dłuższy czas nie mogłam się doczekać.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Bielak badanie laryngologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Polecam przyszłam do pana doktora z wiecznym problemem kataru. Pan doktor w ciągu 5 min stwierdził skrzywiona przegroda. Teraz oczekuje na zabieg. Bardzo gorąco polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Bielak

  Diagnoza w pół minuty-10 miesiecy oczekiwania na zabieg z NFZ i wreszcie oddycham pelną piersią.Gorąco polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Bielak trzeci migdal

  Ja również potwierdzam wspaniały lekarz. Córka miala problemy ze słuchem przez trzeciego migdała. Pan doktor nie zwlekal z wycięciem trzeciego migdala oraz przycięciem bocznych, włożono również dreny do uszu. To jest coś niesamowitego usłyszeć swoje dziecko na łóżku po zabiegu upomimające mnie, że mowię za głośno do niej gdyż tak mówiłam przez ostatnie parę miesięcy. W szkole musiała siedzieć w przednich ławkach. Pan doktor widział problem i nie zwlekal aby nam pomóc. Jestem Panu doktorowi bardzo wdzięczna i będę go polecać wszystkim gdyż to wspaniały człowiek. Katarzyna Łukaszczyk


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Bielak usunięcie migdałków

  Wspaniały człowiek i lekarz! Niesamowite podejście do dziecka. Miła i konkretna rozmowa z nami, rodzicami. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Jesteśmy po zabiegu usunięcia migdałków. Nasze dziecko w końcu śpi spokojnie i bezdechy ustały. Z całego serca polecamy Pana doktora!


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Bielak Inny

  Po długotrwałych wizytach u różnych lekarzy alergologów i laryngologów w końcu trafilam na dr. Bielaka. Jako jedyny lekarz zdiagnozował, że mam skrzywioną przegrodę nosową, przerost małżowin i nieżyt nosa. Wytłumaczył wszystko dokładnie co to jest i jak będzie robiona operacja. Pan doktor bardzo sympatyczny, jestem pół roku po operacji i nareszcie mogę oddychać nosem i odzyskałam węch. Dziękuję bardzo!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz