Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Spółka Lekarzy Intercor w Bydgoszczy

  Powstańców Wielkopolskich 33

  85-090, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Ratke

  Dermatolog,

  • A

   Nie polecam tej lekarki !!! Przyszłam do niej z drobnymi krostami na czole ( trądzik po upałach spowodowany nadmierną potliwością ). Pani doktor nawet nie przeprowadziła wywiadu i nie spojrzała na moje zmiany na twarzy. Przepisała mi, prawdopodobnie tak jak każdemu, żel do ropnego trądziku który wywołuje reakcje alergiczne oraz opuchlizny. Teraz muszę iść do innego lekarza lub szukać innych preparatów na własną rękę. Masakra !!!

  • A

   na moje bardzo dobry lekarz nie mam żadnych zaszczerzeń co do lekarza prowadzi mnie juz od 5 lat i w zyciu nie zmieniła bym lekarza


 • Maciej Słupski

  Chirurg, Transplantolog, dr hab. n. med.

  • Wszystko, co mogę powiedzieć, to: dziękuję z całego serca! Nie ma słów, które wyrażą wdzięczność, ale opinia córki pacjentki - jest namiastką wdzięczności, na jaką zasługuje docent Maciej Słupski. Przede wszystkim jest to Człowiek bardzo konkretny i rzeczowym, nie rzuca słów na wiatr. Zawsze wyjaśnia niejasności, zawsze jest przy chorym. Poza tym liczy się pacjent, nic innego, pacjent i jego choroba. Podejmuje się operacji guzów, które według innych specjalistów miały być nieoperacyjne. Jest bardzo decyzyjny, pacjent wie, że wszystkie badania są w konkretnym celu,, sztuka lekarska na najwyższym poziome. Najważniejsze: uratował życie mojej Mamie, osobie, której nikt nie dawał szans. Wszyscy specjaliści odmawiali operacji (nowotwór wtórny na wątrobie), a chemia miała być tylko paliatywna, aby 'kupić czas do pozałatwiania spraw'. Jedyny sposób na podziękowanie - to wystawienie tej opinii. A jeżeli Pan docent ją czyta: dziękujemy, dziękujemy za to, że odzyskaliśmy Mamę i prosimy, aby nigdy nie zatracił Pan wiary w swój dar, bo bycie prawdziwym LEKARZEM to dar.

  • C

   Krzysztof -architekt (sierpień 2015)
   Ja tez nie mam nic dobrego co mógłbym powiedzieć o doktorze Słupskim. Pierwsza wizyta żony w sprawie chorej mamy, rozpoznanie - guz trzustki, była bardzo przyjemna. Doktor zobowiązał się przeprowadzić biopsje, która miała stwierdzić czy jest to rak trzustki i poprowadzić mamy chorobę. Po dziesięciu dniach (17.08.2015) dostaliśmy wynik „Wynik - 1.Trzustka – wycinek. Strzępek tkanki tłuszczowo-włóknistej.” Podpisany, dr J. Szukalski i dr M. Słupski. No i tu zaczyna się przysłowiowy horror. Jak można podpisać się pod taką diagnozą? My nic z niej nie rozumiemy, ani żaden ze znajomych nam kolegów lekarzy, a dr Słupski jest nieuchwytny, nieobecny. Wysyłamy wynik do Norwegii i Stanów, a tam drapią się w głowę. Dowiadujemy się u dyżurującej pielęgniarki, że ze wszystkimi pytaniami to do doktora prowadzącego dr Adriana Reślińskiego. Dr Reśliński twierdzi, że nic nie zostało wykryte, także wiadomość jest dobra i o co my chcemy. Pierwszy kontakt z dr Słupskim możliwy jest dopiero 25 sierpnia. Na moje pytanie co znaczy ten wynik – dr Słupski wali prosto z mostu – biopsja nie wyszła i daje nam krótką opcję, albo biopsja w Warszawie albo on będzie operował. Po tak szorstkiej odpowiedzi trzeba było być dużym desperatem aby powierzyć jemu zabieg operacyjny. Zauważyłem, że bardzo się spieszy i nie ma dla nas czasu. Żadnego kontaktu z pacjentem, żadnego wytłumaczenia. Kompletny brak pokory, rozumiem, że mogło mu coś nie wyjść, ale trzeba mieć odwagę cywilną, żeby się do tego przyznać, być człowiekiem i wytłumaczyć pacjentowi wszystkie możliwe opcje. Tego doktorowi zabrakło moim zdaniem. Straciliśmy bardzo ważny tydzień, bardzo dużo nerwów i cofnęliśmy się 3 tygodnie wstecz, gdyż nie mamy żadnego komfortu aby prowadził nas doktor, który ma tak nieludzkie podejście do pacjenta. Nie jestem upoważniony aby oceniać umiejętności medyczne dr Słupskiego, ktoś wspomniał na światowym poziomie, nie wiem na jakiej podstawie, ale jedno wiem, że lekarz to nie tylko wiedza medyczna i ilość transplantacji w ciągu roku, ale i umiejętność kontaktu z pacjentem i zabezpieczenie mu komfortu psychicznego. A tej cechy pan dr Słupski najwyraźniej nie posiada. NIE POLECAM!!!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Stanisław Dąbrowiecki

  Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w BydgoszczyUsługa: operacja bariatryczna

   w 2015 roku profesor wykonał u mnie operację założenia opaski na żołądek. wtedy moja waga wynosiła 139 kg przy wzroście 170 cm. obecnie moja waga to 70 kg. z perspektywy czasu z całą pewnością mogę powiedzieć że opaska była najlepszą decyzją jaką podjęłam w trosce o swoje zdrowie. po stabilizacji wagi zostałam skierowane na operację usunięcia skóry z brzucha i ud. Jestem nowym człowiekiem , który dostał szansę na nowe lepsze i zdrowsze życie. Z czystym sumieniem mogę polecić profesjonalizm profesora Dąbrowieckiego i polecić ten sposób bariatrii.

  • M
   Lokalizacja: Spółka Lekarzy Intercor w BydgoszczyUsługa: operacja bariatryczna

   09.04.2017r Prof Dąbrowiecki przeprowadził u mnie operację mankietowego wycięcia żołądka w szpitalu w Bydgoszczy. Przy wzroście 176 ważyłam 122kg, obecnie po 5 miesiacach 90kg...32kg mniej...cudownie!!!
   Gorąco polecam kazdemu kto jeszcze sie zastanawia gdzie i u kogo wykonać operację. Profesor Dąbrowiecki jest nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie ale i wspaniałym człowiekiem.
   Jestem bardzo zadowolona, zabieg wykonany rewelacyjnie, bez ządnych powikłań. Profesor Dąbrowiecki nie tworzy jakiejś bariery między sobą, a pacjentem i sprawia, że czujemy się swobodnie. Bardzo dokładnie przeprowadzała wywiad i odpowiada na wszelkie pytania. Panie profesorze - odmienił Pan moje życie - zdecydowanie na lepsze- :) serdecznie pozdrawiam...mc

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Bernadeta Zawiszewska

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: prowadzenie ciąży

   Pani dr prowadziła moja ciążę ( przeszłam do niej ok 3 miesiąca i była 4 lekarzem do którego się udałam szukając kogoś w moim odczuciu kompetentnego ) podeszła do mnie bardzo troskliwie i sprawdzała każdy niepokojący objaw. Atmosfera w gabinecie na początku była dość sztywna, ale Pani dr szybko się rozkręca i daje polubić ;)

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Spółka Lekarzy "INTERCOR" w BydgoszczyUsługa: Ciaza

   Pani doktor prowadziła moją ciążę napierw zagrozona poronieniem potem przedwczesnym porodem. Poza rutynowymi badaniami i usg nie wykazywala wiekszej inicjatywytywy, nie tłumaczyła niczego. Nie czulam sie dobrze otoczona opieka lekarska. W 35 tygodniu ciazy pani doktor stwierdzila ze wszystko jest juz w gotowości do porodu. Ktorykolwiek lekarz skierowalby mnie do szpitala na patologie bo kazdy dzien dluzej dla maluszka w brzuszku jest na wage zlota. Nie powiedziała mi o tym, urodzilam wcześniaka. Mozliwe ze syn urodziłby sie w terminie gdyby mnie skierowano na odzial. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Paweł Burduk

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Spółka Lekarzy Intercor w BydgoszczyUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. W zrozumiały sposób potrafił odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania.Od początku roku męczę się z zapaleniem zatok i Pan doktor doradził operację przegrody nosa, by w przyszłości nie mieć poważnych problemów z zatokami.Poza tym Pan doktor jest bardzo miły. Naprawdę jest to lekarz z powołaniem i godny zaufania.

  • I
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Spółka Lekarzy Intercor w BydgoszczyUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Bardzo profesjonalny a jednocześnie sympatyczny Lekarz. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze Pan Doktor wszystko wyjaśnia jest delikatny i odpowiada na wszelkie pytania .
   Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Andrzej Kościałkowski

  Neurolog, lek.

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje neurologiczne

   Uważam, że lekarz wykazał się dużą cierpliwością i zainteresowaniem. Wysłuchał i zaproponował zmianę leku oraz wyjaśnił wątpliwości związane z dolegliwościami.

  • J

   Wspaniały specjalista, konkretny. Zapoznał się z całą dokumentacją, później ze mną porozmawiał o aktualnych problemach zdrowotnych, zbadał i skierował na badania oraz wypisał leki przeciwbólowe które w końcu pomogły. Polecam serdecznie doktora Andrzeja.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zygmunt Głowacki

  Chirurg,

  • K

   Wspaniały człowiek,bardzo dobry lekarz.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • Najlepszy chirurg w Bydgoszczy i okolicach
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Grzegorz Kapczyński

  Kardiolog, dr n. med.

  • I

   bardzo dobry kardiolog, miałem kłopoty z ciśnieniem i cholesterolem, po leczeniu dr Kapczynskiego, mam prawidłowe ciśnienie i cholestrol w normie, Dokładnie bada dokładnie pacjenta i sprawdza wszystkie dokumenty z leczenia. Polecam serdecznie.


 • Edyta Migdalska

  Okulista, lek.

  • Z

   Miła,sympatyczna i życzliwa PANI DOKTOR.Wysłuchuje z uwagą chorego.Jeśli ktoś chce, żeby porządnie zbadać wzrok,to Pani Doktor jest właściwą osobą.Badania przeprowadza bardzo dokładnie i wyjaśnia szczegóły./jestem pacjentem od 7 lat/.Odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpująco.WSPANIAŁY LEKARZ. POLECAM.


 • Danuta Burduk

  Laryngolog,

  • B

   Wspaniała specjalistka, wspaniały człowiek. Dzięki niej minęło już siedem lat jak usunęła mi nowotwór krtani.

  • Ł

   Zespołowi lekarzy i pielęgniarek z oddziału Katedry i Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 im .dr. A . Jurasza w Bydgoszczy a w szczególności Pani dr .med. Danucie Burduk za troskliwą opieke w czasie leczenia serdeczne podziękowania składa wdzięczny pacjent Łukasz Smoliński z tatą i dziadkiem

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu