Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów

Piotrkowska 3/5

90-406 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Ewa Targaszewska Inny

  Cała rodzina już leczona przez Panią doktor. Profesjonalnie, fachowo i jakoś ...bezboleśnie ;) Magiczne ręce ;)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Józef Kocur Inny

  Pan profesor jest profesjonalista w swojej dziedzinie. Bardzo przyjazne nastawienie, fachowość i ogrom wiedzy. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Ewa Targaszewska Inny

  Leczona czwórka górna kanałowo. Po dwóch miesiącach ząb zaczął okropnie boleć, zrobione prześwietlenie, okazuje się że w zęba włożony metalowy wkręt. Konsultacja u dwóch innych lekarzy, obaj zgodni że takich praktyk się już nie stosuje. Zrobiło się zapalenie w zębie, trzeba było ćwieka usunąć. Ząb nadaje się do ponownego leczenia kanałowego, a samo wyjęcie ćwieka kosztowało mnie prawie 500 zł. Zgłaszanie bólu u pani doktor nie ma sensu, bo przecież ząb nie ma prawa boleć. Leczona wcześniej kanałowo szóstka miała podobną sytuację, leczenie odbywało się bez znieczulenia, jeden kanał nie został wypełniony, trzeba było leczyć u innego lekarza i dopłacać do ponownego leczenia kanałowego. Nie każdego stać na takie wydatki. Mimo że pani doktor jest osobą uprzejmą i miłą dla każdego pacjenta, nie polecam jej usług w zakresie leczenia kanałowego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania