Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczny Szpital Rehabilitacyjny Barska
Barska 13, 87-800 Włocławek
Specjalistyczny Szpital Rehabilitacyjny Barska logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Białeta Inny

  Dziś byłem u Pana Doktora jestem z wizyty zadowolony pełen Profesjonalizm . Polecam

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Białeta Inny

  Na wizycie Lekarz nie okazał zrozumienia, jakiegokolwiek współczucia, empatii… jak dla mnie - bardzo lekceważące podejście… jechałam 240 km na wizytę, wydałam 360 zł, straciłam czas, pieniądze, opowiedziałam historie choroby i na koniec otrzymałam odpowiedz „nie mam na Panią pomysłu”. Jak może poczuć się pacjent w takiej sytuacji? Lekarz ordynator nie ma pomysłu? Jak dla mnie - brak zaangażowania ze strony lekarza. Właśnie po to przyjechalam na wizytę, żeby otrzymać pomoc, kierunek dalszego działania, badań. Zwróciłam się do specjalisty w tej dziedzinie, ale okazało się ze się pomyliłam. Ta wizyta była „strzałem w kolano”. Wyszłam bardzo rozczarowana i totalnie przybita.
  pierwszy raz spotykam się z poradnia, która kasuje za wizytę odgórnie. Pani na recepcji pyta mnie czy wizyta z USG czy nie, to chyba lekarz o tym decyduje czy jest taka potrzeba? Nie udam się na kolejna wizytę, bo z takim lekceważącym podejściem nie ma to najmniejszego sensu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Białeta Inny

  Przyjechałam do Pana Doktora z ogromna nadzieją, ponieważ borykam się z zakażeniami układu moczowego od długiego czasu, a wyszłam z gabinetu z ogromnym rozczarowaniem. Moje wyniki ewidentnie czarno na białym wskazują na to, ze są bakterie w układzie moczowym i to dość powazne, od maja dolegliwości nie ustają, nie mogę wytrzymać z bólu, pieczenia okolic intymnych i cewki moczowej, mam ogromny dyskomfort związany z pęcherzem i nie potrafię sobie już z tym poradzić. Przyjechałam na wizytę z wielka nadzieja, ze zostanę zaopiekowana i odpowiednio skierowana na dodatkowe badania, by znaleźć przyczynę. Otrzymałam jedynie skierowanie na tomograf komputerowy „może coś tam wyjdzie”. W momencie gdy wspomniałam, ze mój ginekolog stwierdził, ze w nerce zbiera się piasek - doktor uniósł się i miał bardzo pretensjonalny ton. Ja tylko powtórzyłam, to co powiedział Wyszłam bardzo rozczarowana. Sugerowałam się świetna opinia lekarza, ale to był błąd.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Robert Ryniec Inny

  Zaangażowany,profesjonalista,sympatyczny,godny polecenia.Wyrozumiały dla pacjentek.Nie bojący się podjąć trudnego leczenia.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Białeta Inny

  Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. To co Pan Doktor robi dla ludzi można uznać za cud. Opieram się tutaj na przykładzie męża, który miał operowaną przerwaną cewkę moczową. Przejechaliśmy kawał drogi, ale warto było jechać po drugie życie.. Pierwszy raz w życiu spotkałam osobę-.lekarza, który tak interesuje się losem obcego człowieka. Wielki szacunek za zaangażowanie i skromność.
  Takich lekarzy nie na, jak P. Doktor. Brak mi słów, aby opisać i podziękować temu cudownemu człowiekowi.
  Wielkie ukłony w stronę Pana Doktora.
  Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia. Edyta i Marek

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania