Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Pzg

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Pzg

Francuska 20-24

40-027 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Paluch Inny

  Świetny specjalista. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Mega zaangażowanie. Bardzo polecam Pana doktora!!!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Daniel Inny

  Odradzam. Byłam pacjentką dr Daniela przez kilka lat. Sądziłam, że jest dobrym specjalistą, więc godziłam się z faktem, że ma niemiłe podejście, na pytania odpowiada ogólnikowo i za każdym razem trzeba mu przypominać swoją historię, bo Cię nie pamięta (po kilku latach!). Zmieniłam lekarza po tym, jak zaczęłam czuć się coraz gorzej, a Pan doktor nie zmieniał leczenia i nie dawał żadnego psychologicznego wsparcia. Później dowiedziałam się, że dr Daniel zaniedbał, czy też zaniechał odpowiedniej diagnostyki, która umożliwiłaby dokładniejsze rozpoznanie choroby, a także jej skuteczniejsze leczenie. Wiem, że poradnia nie daje wyboru lekarza, ale czasami lepiej dojeżdżać dalej, niż godzić się na takie traktowanie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Maria Nieszporek Inny

  Pani prof. Teresa Nieszporek jest moim lekarzem wiele lat w Klinice leczę się u niej w Poradni Leczenia Nadcisnienia tętniczego w Katowicach ul. Francuska , mądra , skromna , zawsze pokieruje , moim zdaniem pomocna jest w leczeniu wysokiego cisnienia , zna się na chorobach i uważam że jest dobrym specjalistą.już wiele lat jeżdzę do pani Docent do Katowic i nie załuję . Pomocna bardzo bo by pomóc mi wyjść z nadciśnienia pokierowała mnie do Kliniki , wiele badań , dogłębne leczenie. Polecam .


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Paluch rak języka

  Mam 30 lat i do wczoraj miałem raka na brzegu języka G1 T1N0M0, na porannej wizytacji została podjęta przez ordynatora decyzja że prócz docięcia marginesów onkologicznych zostaną mi usunięte węzły chłonne wraz ze ślinianką co spowodowało by wyeliminowanie mojej osoby z branży w której sprawność fizyczna jest wymagana. po wizytacji Doktor wrócił do mnie i cierpliwie wysłuchał wszystkie moje niepokoje związane z samym zabiegiem jak i dalszym życiem. Finał jest taki że obudziłem się z kompletnym wierzchem języka, i plastycznie zszytą raną po usunięciu 4cm3 tkanki języka, przy czym ku mojemu zaskoczeniu ból pooperacyjny utrzymuje się w granicach 2/10. Jestem super wdzięczny panu Doktorowi za holistyczne podejście do pacjenta, który nie wycina z obywatela zdrowego mięsa w ramach rutyny, bo pacjent podpisał zgodę.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Król usunięcie nerek i nadnerczy

  Pan Doktor to niesamowicie dobry fachowiec, który pozostał nadal Człowiekiem. Życzliwy, cierpliwy. Wobec ciężkiej operacji potrafił dodać mamie otuchy i nadziei. Znalazł czas, aby udzielić mi rzetelnej informacji o stanie jej zdrowia. Zaangażowany w to, co robi. W imieniu swoim i mamy- serdecznie dziękujemy!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Król przeszczep watroby

  Skala jest do 5 - ja daje 10!. Rewelacyjny specjalista. Lekarz, w ktorego rece oddaje sie zycie a dostaje sie nowe - lepsze. Same superlatywy( wybitny specjalista ze wspanialym podejsciem do pacjentow) Caly oddzial kierowany przez Pana dr. Jest na najwyższym poziomie. Ciesze sie, ze bylam kwalifikowana w Katowicach i operowana przez pasjonatow.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Król laparoskopowe usunięcie torbieli

  Do Pana doktora skierowano mnie ze specjalistycznego szpitala urologicznego w Katowicach z podejrzeniem dużej torbieli nadnercza.
  Miałem operacje w dniu 13.07.2017
  Pan doktor Robert Król jest wspaniałym,ciepłym i życzliwym człowiekiem,najlepszym fachowcem jakiego spotkałem.
  Zdiagnozował szybko mój problem i skierował na operacje laparoskopową
  Podczas pierwszej rozmowy z Panem doktorem na temat operacji dokładnie wyjasnił co i jak będzie operowane oraz dał mi wiarę ze wszystko będzie dobrze.
  Zawsze ma czas dla pacjenta,jeszcze dzień przed planowaną operacją porozmawiał ze mną choć był po dyżurze i już dawno powinien skończyć prace a jeszcze znalazł dla mnie chwile i mnie uspokoił.
  Spokój oraz podejście Pana doktora uświadomiło mi ze oddaje się w cudowne ręce i napewno wszystko przebiegnie pomyślnie.Po operacji powiedział do mnie:"tak jak sie umawialiśmy,miało być dobrze i jest dobrze"
  Takich lekarzy z taką wiedzą i umiejętnościami oraz z podejściem do pacjenta jest w tych czasach naprawdę niewielu.
  Polecam wszystkim Pana doktora jest to znakomity lekarz najlepszy fachowiec któremu można zaufać w 100% i spokojnie czekać na efekty jego pracy.
  Jeszcze raz bardzo Panu dziękuje za wszystko co Pan dla mnie zrobił za udaną operację oraz za wsparcie w trudnych dla mnie momentach.
  Dziękuje jest Pan Wielkim człowiekiem i życzę dużo zdrowia i oby jak najdłużej mógł Pan pomagać i leczyć swoich pacjentów.
  Polecam wszystkim
  Adam Zęgota
  pacjent z torbielą nadnercza


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jarosław Markowski Skrzywienie przegrody nosowej

  Profesor Markowski przeprowadził u mnie zabieg prostowania przegrody nosowej. Mija trzeci miesiąc od zabiegu i odczuwam znaczną poprawę. Wspaniałe podejście do pacjenta i ogromne zaangażowanie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania