Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Pzg

(46 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Pzg

Francuska 20-24

40-027, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Majzel

  Laryngolog, dr n. med.

  • G

   Pani adiunkt jest doświadczonym specjalistą. Świetny diagnosta. Doskonale wie jakie zastosować leczenie. Oprócz dużej wiedzy i kompetencji jest całkiem sympatyczna i przystępna co rzadkie u specjalistów tej klasy. Polecam.


 • Krzysztof Daniel

  Internista, dr n. med.

  • D

   Bardzo kompetentny Pan Doktor. Bardzo się cieszę że udało mi się trafić na takiego człowieka!!!


 • Sławomira Kyrcz Krzemień

  Hematolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • Pani prof.Kyrcz-Krzemień wstawiła się za moim tatą, który ma zwłóknienie kości Zadzwoniła do takiego szaraczka i zainteresowała się problemem Wcześniej telefonicznie i w sms prosiłem ją o pomoc (moja prośba była skierowana też do innych specjalistów ale bez odzewu) Swoją interwencją poruszyła lekarzy w innym szpitalu, którzy apatycznie i nieskutecznie zajmowali się leczeniem taty Jestem jej bardzo wdzięczny bo zawód lekarza to nie tylko zawód ale również i powołanie oby takich lekarzy z powołaniem było więcej

  • G

   Od wczoraj jestem pod wrażeniem. Anioły chodzą po ziemi. Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym, ciepłym, pełnym zrozumienia lekarzem. Klinika, która Pani profesor kieruje, jak nie z tego świata. Personel miły, uśmiechnięty, grzeczny. Gorąco polecam. Pani profesor życzę dużo zdrowia!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Jan Wojnar

  Internista,

  • W

   Bardzo dziękuję Panu Profesorowi za profesjonalne, pełne empatii leczenie mojej Mamy. Kiedy spotyka się takich ludzi wraca wiara, a walka z chorobą nabiera sensu. Panie Profesorze, dziękuję za Pana poświęcenie, profesjonalizm, a także cierpliwość. Niewielu jest takich fachowców, jak Pan i szczęście ma ten, kto mógł Pana spotkać, często na trudnej drodze walki z chorobą. Nie ma w moich słowach przesady, ponieważ jestem dziennikarzem i za każde słowo ponoszę pełną odpowiedzialność. W.Skowroński

  • W

   Rewelacyjny, pełen poświęcenia lekarz, wspaniały człowiek.. Cieszę się, że w najtrudniejszych chwilach choroby byłam pod Jego opieką.


 • Jarosław Markowski

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital KlinicznyUsługa: Skrzywienie przegrody nosowej

   Profesor Markowski przeprowadził u mnie zabieg prostowania przegrody nosowej. Mija trzeci miesiąc od zabiegu i odczuwam znaczną poprawę. Wspaniałe podejście do pacjenta i ogromne zaangażowanie.

  • W

   Potwierdzam. Bardzo dobry lekarz, długie kolejki. krótka wizyta, ale trafna diagnoza, który jako pierwszy i do tej pory jedyny potrafił zdiagnozować prawidłowo niedomykanie się fałdów głośni :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Robert Król

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Tętniak tętnicy śledziony

   Wizyta odbyła się w Klinice Mazan w Katowicach. Doktor posiłkował się opisem badań TK jamy brzusznej bez wglądu w wyniki dostarczone na płytce. Sprawa dotyczyła tętniaka który należało sprawdzić czy w okresie od pierwszego do drugiego badania zwiększył swoją objętość (istnieje szansa że przy pierwszym badaniu nie został zauważony przez pracownika wykonującego badanie stąd został wykryty przez przypadek przy drugim- dodam że badanie miało na celu diagnostykę płuc). Doktor niestety nie miał czasu ani na badanie(nawet palpacyjne- bolesności jamy brzusznej) ani na sprawdzenie płytki z wynikami. Podsumowanie: 200 zł, 10 min a diagnozy i wytycznych co do dalszego postępowania brak.

  • W
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital KlinicznyUsługa: usunięcie nerek i nadnerczy

   Pan Doktor to niesamowicie dobry fachowiec, który pozostał nadal Człowiekiem. Życzliwy, cierpliwy. Wobec ciężkiej operacji potrafił dodać mamie otuchy i nadziei. Znalazł czas, aby udzielić mi rzetelnej informacji o stanie jej zdrowia. Zaangażowany w to, co robi. W imieniu swoim i mamy- serdecznie dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jarosław Paluch

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Klinika LaryngologiiUsługa: rak języka

   Mam 30 lat i do wczoraj miałem raka na brzegu języka G1 T1N0M0, na porannej wizytacji została podjęta przez ordynatora decyzja że prócz docięcia marginesów onkologicznych zostaną mi usunięte węzły chłonne wraz ze ślinianką co spowodowało by wyeliminowanie mojej osoby z branży w której sprawność fizyczna jest wymagana. po wizytacji Doktor wrócił do mnie i cierpliwie wysłuchał wszystkie moje niepokoje związane z samym zabiegiem jak i dalszym życiem. Finał jest taki że obudziłem się z kompletnym wierzchem języka, i plastycznie zszytą raną po usunięciu 4cm3 tkanki języka, przy czym ku mojemu zaskoczeniu ból pooperacyjny utrzymuje się w granicach 2/10. Jestem super wdzięczny panu Doktorowi za holistyczne podejście do pacjenta, który nie wycina z obywatela zdrowego mięsa w ramach rutyny, bo pacjent podpisał zgodę.

  • A
   Lokalizacja: WITMED S.C. - Prywatne Gabinety MedyczneUsługa: Problemy z zatkanym nosem

   Bardzo bardzo jestem zawiedziona podejściem Pana doktora do mojego problemu, byłam w sumie na trzech wizytach, na ostatniej miałam płukanie zatok i zasygnalizowałam Panu doktorowi iż bardzo mi się pogorszyło, bolała mnie twarz i zęby, katar nie chciał schodzić. Podejrzewam że już miałam zapalenie zatok, kiedy po 3 dniach od wizyty ból się nasilił poszłam do innego lekarza który stwierdził że mam ostry stan zapalny zatok z naciskiem ropnym. Jestem w ciąży, wyje z bólu, dostałam silny antybiotyk, myślę że gdyby Pan Paluch zareagował na to co mówię mogłoby się skończyć na lżejszym antybiotyku i nie wyłabym z bólu jak teraz. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Maciej Dariusz Ligienza

  Laryngolog,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie

   Lezalam w szpitalu w Sosnowcu w latach 90-ch. Bylam operowana przez Pana doktora i bylam pod jego opieka. To wspanialy lekarz. Był bardzo zaangażowany, kompetentny. Rzadko można spotkać takiego dobrego lekarza. Minelo ponad 20 lat a pamiętam. Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.