Specjalistyczny Lege Artis

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Lege Artis

Młynowa 17

15-404 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Modzelewska

  Diabetolog,

  • P

   Od początku jestem pacjentem Pani doktor. Jest to osoba bardzo ciepła, życzliwa i kompetentna, z ogromną wiedzą, którą z powodzeniem stosuje w leczeniu pacjentów. Pani doktor często zleca dodatkowe badania, na podstawie których ustala odpowiednią terapię, co jest niezwykle ważne w przypadku tak zaawansowanej choroby, jak moja. Jej profesjonalne podejście sprawiło, iż takiego lekarza z czystym sumieniem polecałem swoim znajomym i rodzinie, leczy się u niej m. in. moja teściowa. Wszyscy są bardzo zadowoleni z porad Pani doktor.

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Lege ArtisUsługa: cukrzyca

   pani doktór to osoba kompetentna, życzliwa i ciepła.Zawsze uśmiechnięta potrafi wysłuchac pacjenta i doradzić.Wizyta u niej nie powoduje stresu...Krystyna Gieniusz

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Maria Rogalewska

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Specjalistyczny Lege ArtisUsługa: Inny

   Pani Rogalewska jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Dzięki niej moja astma jest pod kontrolą już ok 20 lat i nie daje objawów. Zmusiła mnie praktycznie do zrobienia porządku z polipami w nosie, potem przeprowadziła odczulanie. Dzięki temu mój stan bardzo się poprawił. Na prawdę wie co robi. Poza tym, jeśli ktoś źle się czuje i potrzebuje pomocy, zawsze ją otrzyma-jeśli to jest dla kogoś wada ( bo musi poczekać), to dla mnie nie.

  • G

   Pani Doktor Rogalewska jest bardzo dobrym lekarzem. Byłem uczulony na bardzo wiele rzeczy, a dzięki Pani Doktor jestem już zdrowy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor. To przemiły i bardzo kompetentny alergolog z pani Dr Rogalewskiej.Wszystkim pacjentom polecam właśnie dr Rogalewską.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Irena Złotnik

  Internista, Alergolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: QmedicaUsługa: badanie internistyczne

   Byłam u pani doktor po raz pierwszy i na pewno ostatni. Niby mnie słuchano (a przynajmniej pozwolono mówić) i zbadano ale chyba żaden pacjent nie lubi słyszeć zwrotów „no co może pani być?” oraz „ale to pani odpowiedzialność za własne zdrowie”. Nie usłyszałam ani diagnozy, ani wskazówek co zrobić żeby było lepiej. Zapiski w karcie zdrowia też mijały się z tym co faktycznie mi dolegało. Szkoda, że nie da się wystawić oceny ujemnej. Nie polecam i serdecznie odmawiam - szkoda czasu i pieniędzy (z naciskiem na czas).

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny Lege Artis

   Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, wysłucha pacjenta i odpowie na wszystkie pytania. Odczulanie przebiega bezproblemowo, gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania