Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

(43 opinie)

DENS istnieje we Wrocławiu od 1988r. Od początku prowadzony jest przez Lidię Kudzbalską, specjalistę protetyka. Z pomocą swoich wieloletnich współpracowników (w tym męża) i ciągle napływającej „nowej ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

Łaciarska 5/1F

50-104 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

Gwarecka 2a

Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

Bulwar Ikara 28

Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

DENS istnieje we Wrocławiu od 1988r. Od początku prowadzony jest przez Lidię Kudzbalską, specjalistę protetyka. Z pomocą swoich wieloletnich współpracowników (w tym męża) i ciągle napływającej „nowej siły stomatologicznej” dba o to, by wszystkich pacjentów leczyć w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii. Ze swojej pracy, w której pacjent i jego uśmiech znajdują się zawsze w centrum uwagi, czerpie dużo satysfakcji i radości. Te nastroje udzieliły się jej synowi Pawłowi Kudzbalskiemu, który ukończył studia stomatologiczne i obecnie również świadczy usługi w placówkach DENS.

DENS

Leczymy nie tylko zęby, ale całego człowieka, wiec otaczamy kompleksową opieką stomatologiczną wszystkich, którzy tego pragną i potrzebują. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie wyleczonego pacjenta. Staramy się, aby nawet myśl o przyjściu do naszych gabinetów wywoływała u państwa szeroki uśmiech, który nie bez powodu znajduje się w naszym logo.
Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u lekarza to nie tylko spotkanie z fachowcem. Wiemy, że pacjent najlepiej się czuje, gdy wokół panuje ciepła, niemal rodzinna atmosfera.
Dlatego też w naszych placówkach, poza profesjonalizmem, spotkają się Państwo z troską, uśmiechem i dbałością o jak najlepsze samopoczucie.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Kudzbalska

  Stomatolog, lek. dent.

  • P

   Wspaniały lekarz i człowiek. Leczyłam się u wielu stomatologów, aż w końcu trafiłam na panią dr Kudzbalską. Po raz pierwszy wizyty u stomatologa nie wzbudzają u mnie strachu, są bardzo profesjonalne i komfortowe. Polecam wszystkim!!

  • D

   Zawsze jestem zadowolona a znam Panią doktor już kilka lat.
   Personel na Łaciarskiej również bez zarzutu.
   Polecam z czystym sumieniem.


 • Maciej Warnecki

  Stomatolog, Ortodonta, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne DensUsługa: leczenie ortodontyczne

   Polecam! Wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Pan doktor zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania, bardzo kompetentna osoba.

  • K
   Lokalizacja: Lux - Dent

   Fantastyczny stomatolog, ze wspaniałym podejściem do pacjenta! Spotkaliśmy się na usunięcie dwóch ósemek – wszystko poszło bardzo sprawnie, rany zostały dobrze zaszyte, zagoiły się szybko, jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Kudzbalski

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne DensUsługa: konsultacja endodontyczna

   Znakomity specjalista, zaangażowany w diagnozę i leczenie. Przystępne terminy wizyt oraz ceny usług. Atmosfera bardzo przyjazna, a do tego doktor rzeczowy, konkretny i profesjonalny. Polecam!

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne DensUsługa: leczenie kanałowe

   .
   Na fotel do doktora Pawła Kudzbalskiego siadam ze spokojem i z pełnym zaufaniem. Wielokrotnie miałam okazje przekonać się o dużej wiedzy oraz talencie manualnym doktora. Pracuje precyzyjnie , fachowo nie boi się trudnych wyzwań, ratuje do końca nawet wyglądające beznadziejne sytuacje z zębami. Spokojnie wyjaśnia co i jak wykonuje. Odpowiada konkretnie na pytania. Czynności dla pacjenta zazwyczaj stresujące ( np leczenia kanałowe ) wykonuje prawie bezboleśnie , skutecznie i w życzliwej atmosferze. Szczerze polecam....

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania