Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

Stomatologia

13 opinii Wrocław, Łaciarska 5/1F i 2 więcej · Zobacz wszystkie adresy
Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Dens

O nas

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne DENS jest rodzinną firmą, która istnieje we Wrocławiu od 1988r.
Od początku prowadzone jest przez lek. dent. Lidię Kudzbalską, specjalistę protetyka.

Z pomocą swoich wieloletnich współpracowników i ciągle napływającej „nowej siły stomatologicznej” dba o to, by wszystkich pacjentów leczyć w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii.
Ze swojej pracy, w której pacjent i jego uśmiech znajdują się zawsze w centrum uwagi, czerpie dużo satysfakcji i radości.
Te nastroje udzieliły się również jej synowi Pawłowi Kudzbalskiemu, który jest absolwentem wydziału lekarsko - dentystycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Lek. dent. Paweł Kudzbalski prężnie szkoli się w wielu dziedzinach stomatologii, a jego szczególnym zainteresowaniem cieszy się ortodoncja. Swoją wiedzę nieustannie poszerza na prestiżowych ortodontycznych kursach, m.in. amerykańskich Progressive Orthodontic Seminars.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Jaszcz chirurgia stomatologiczna

  Ocena dla Pana Piotra:

  Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej opieki, jaką otrzymałam u doktora Piotra. Zabieg chirurgicznego usunięcia ósemki, którego nie zdecydowało się wykonać kilku innych lekarzy, został przeprowadzony w sposób szybki i zupełnie bezbolesny. Po zabiegu nie było żadnych powikłań. Bardzo polecam doktora Piotra jako wybitnego specjalistę, który podejmuje się nawet najtrudniejszych przypadków z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Jaszcz Inny

  Dzień dobry, jeśli ktoś z Państwa szuka profesjonalisty, konkretnego stomatologa z ręką na sercu polecam Pana Piotra, dlaczego? Miałam wszczepianego implanta jedynki - bardzo się obawiałam ,że implant będzie się odróżniał i różnica w odcieniu, kształcie będzie widoczna - a wyszło rewelacyjnie. Dodam, że w gabinecie Dens na Łaciarskiej atmosfera i obsługa jest profesjonalna i bardzo miła. Gorąco polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Kudzbalski Inny

  Proces leczenia na najwyższym poziomie. Jako wieloletnia pacjentka czułam się za każdym razem zaopiekowana. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, zaangażowanie, a przede wszystkim spektakularny efekt końcowy leczenia ortodontycznego, a warto zaznaczyć że w moim przypadku było to spore wyzwanie. Na wizytach u doktora Pawła czułam się spokojnie i bezpiecznie, za każdym razem wiedziałam co będziemy robić i na jakim etapie leczenia jesteśmy. Doktor Paweł to nie tylko wybitny lekarz ale też bardzo sympatyczny człowiek :) Polecam

  lek. dent. Paweł Kudzbalski

  Pani Katarzyno, takie leczenie nie może się udać bez wzorowej współpracy Pacjentki :). Serdecznie dziękuję za miłe słowa i życzę mnóstwo powodów do uśmiechu.

  pozdrawiam


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Conrad Turowski Inny

  Pan Conrad to znakomity specjalista. Od A do Z wytłumaczył co będzie odbywało się podczas zabiegu oraz po. W gabinecie panuję super atmosfera. Pacjent czuję się znakomicie zaopiekowany.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Jaszcz chirurgia stomatologiczna

  Szczerze polecam Pana Piotra. Profesjonalizm, cierpliwość , doświadczenie , empatia i bardzo dostępnie, zrozumiale dla pacjenta tłumaczony proces leczenia. Właściwa osoba na właściwym miejscu.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Conrad Turowski Inny

  Jak dla mnie Pan doktor to cudotwórca!
  Z człowieka z fobią, który mdlał na samo słowo "stomatolog" zrobił człowieka, który z uśmiechem wraca do wspomnień o wizycie u Pana doktora. Wyrywanie 8 zębów odbyło się totalnie bezboleśnie. Nawet znieczulanie było niewyczuwalne. Pan doktor wykazał się ogromem empatii i cierpliwości. Ani przez moment nie czułam na sobie presji czasu choć niejednokrotnie moje wizyty zaplanowane na 15 minut przeciągały się do 30-40 minut. Czułam się zrozumiana i zaopiekowana. Nie było pytania na które Pan doktor nie udzieliłby odpowiedzi choć o niektóre rzeczy pytałam nawet po kilka razy z rzędu. Panie higienistki również bez najmniejszego zarzutu. Powiem krótko - dziękuję, że dzięki Panu moja fobia została przepracowana i za to, że choć nigdy w to nie wierzyłam to już wogóle nie boje się dentysty.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Jaszcz Inny

  Efekt końcowy wszczepienia implantów był niesamowity!!! Łzy szczęścia gwarantowane !!!! Polecam!!!!!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Kudzbalski konsultacja endodontyczna

  Znakomity specjalista, zaangażowany w diagnozę i leczenie. Przystępne terminy wizyt oraz ceny usług. Atmosfera bardzo przyjazna, a do tego doktor rzeczowy, konkretny i profesjonalny. Polecam!

  lek. dent. Paweł Kudzbalski

  Bardzo dziękuję. Zarówno ja, jak i personel DENS dokładamy wszelkich starań, żeby leczenie było skuteczne i przebiegało w przyjaznych warunkach.

  Pozdrawiam!


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Kudzbalski leczenie kanałowe

  .
  Na fotel do doktora Pawła Kudzbalskiego siadam ze spokojem i z pełnym zaufaniem. Wielokrotnie miałam okazje przekonać się o dużej wiedzy oraz talencie manualnym doktora. Pracuje precyzyjnie , fachowo nie boi się trudnych wyzwań, ratuje do końca nawet wyglądające beznadziejne sytuacje z zębami. Spokojnie wyjaśnia co i jak wykonuje. Odpowiada konkretnie na pytania. Czynności dla pacjenta zazwyczaj stresujące ( np leczenia kanałowe ) wykonuje prawie bezboleśnie , skutecznie i w życzliwej atmosferze. Szczerze polecam....

  lek. dent. Paweł Kudzbalski

  Pięknie dziękuję. Zawsze staram o zachowanie każdego zęba, jeśli to tylko możliwe.

  pozdrawiam,
  lek. dent. Paweł Kudzbalski


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Maciej Warnecki leczenie ortodontyczne

  Polecam! Wizyty przebiegają sprawnie i w miłej atmosferze. Pan doktor zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania, bardzo kompetentna osoba.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Łaciarska 5/1F, 50-104 Wrocław Pokaż w Google Maps
Gwarecka 2a, Wrocław Pokaż w Google Maps
Bulwar Ikara 28, Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania