Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Medyczne Sanmed

Żytnia 16

08-500 , Ryki , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Łyszcz Inny

  Pan doktor prowadził moją ciążę, bardzo polecam. Wszystko dokładnie wyjaśnione na każdej wizycie, swobodna atmosfera, wszystko na plus.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Łyszcz Inny

  Jak najbardziej polecam lekarza. Prowadził moją pierwszą ciąże i z pewnością skorzystam z opieki Doktora przy następnej.
  Przyjazna atmosfera, brak skrępowania, zawsze szczegółowe odpowiedzi na pytania, mnóstwo badań w trakcie ciąży. Naprawdę czułam się bezpieczna.
  Rzadko spotyka się takich ludzi.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Łyszcz Inny

  Mój Pan Doktor!.Przeszliśmy 2 ciąże- i plecam i polecałam każdej kobiecie. Jak nikt,wie co robi i mówi-nie owijajac w bawełnę.zna się na swojej robocie - w każdej ciąży waga dziecka trafiona prawie w 100%!.spokój i opanowanie, żarty też na miejscu. naprawdę warto słuchać doktora,ufać i dac się prowadzić. Polecam.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Łyszcz

  Bardzo polecam, poszłam do pana doktora podczas starania o dziecko, potem otrzymałam wsparcie i doskonałą opiekę przez całą ciążę. Wszystkie zlecane badania pan doktor zawsze omawiał, nigdy nie poczułam w gabinecie presji czasu, na każde, nawet banalne pytanie, otrzymywałam wyczerpującą odpowiedz. W gabinecie zawsze panowała miła atmosfera, czuje się, że pan doktor lubi swoją pracę i do każdej pacjentki jest bardzo życzliwy. Polecam z czystym sumieniem i bez wahania wrócę do tego lekarza.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Radosław Rola bóle i ograniczenie ruchomości kręgosłupa

  Wspaniały człowiek, doskonały fachowiec, doradzi, wytłumaczy wszystko , że człowiek idzie na operacje spokojny, a po operacji nie zostawia pacjenta samego sobie. Interesuje się do końca a nawet poświęca swój czas prywatny bezinteresownie. Jakby każdy lekarz w Polsce miał takie podejście do pacjenta , to ludzie byli by zdrowsi.Dziękujemy Panu Docentowi za udaną operację kręgosłupa i opiekę.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kura operacja syna na kręgach szyjnych

  Panie i Panowie ten człowiek to cud natury to jak bug jak czarodziej nie wiem jak go opisać wielki szacunek i ukłony jest naprawdę bardzo dobry lekarzem dzięki niemu mój syn żyje i cieszy się zdrowiem naprawdę polecam tego lekarza tak jestem wdzięczny że nie umiem tego wyrazić w słowach .

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kura

  Doktor Krzysztof Kura to przede wszystkim wspaniały człowiek... wyśmienity specjalista.. Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę,cierpliwość... Zawsze odpowiada szczegółowo na pytania .. Tak spokojnej osoby dawno nie spotkałam..Wszystkim go polecę.. Jeszcze raz dziękuję z całego serca za wszystko panie doktorze..

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania