Specjalistyczne Centrum Medyczne Hipokrates

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Medyczne Hipokrates

Wawrzyniaka 38

63-600, Kępno, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • B
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Kontrolne badanie w ciąży

   Pani doktor zależy od dnia , raz miła sympatyczna a raz opryskliwa. Byłam na wizycie w środę po czym w piatek musiałam bym jeszcze raz i na dzień dobry powiedziała że mnie zbada lecz prywatnie ,gdzie przez telefon nie było o tym mowy. Kieruje na wszystkie płatne badania. Mimo mojego młodego wieku kazała mi robić badania premetalne u swojego dobrego kolegi tlumaczac ,że kieruje na te badania wszystkie swoje pacjentki. W środę kazała mi wracać do pracy a w piątek wypisala l4 leżące. Nie polecam

  • A

   Byłam u Pani Machowicz 1,5 temu, martwiłam się że nie mam miesiączki. Pani Doktor miała mnie zbadać na kozetce, jednak stwierdziła ze nie może tego zrobić dopochwowo ponieważ jestem dziewicą i nie jest w stanie mnie zbadać w ten sposób. Powiedziała ze mam przyjść na wizytę w celu badania USG przez powłoki brzuszne, po wypiciu wyznaczonej ilości płynów. Badając mnie była bardzo zimna i oschła. Zapisała mi tabletki hormonalne mające wywołać miesiączkę. Zażywałam je wg. wskazań, jednak miesiączki nadal nie było widać. Po pół roku zmartwiona takim stanem rzeczy, udałam się do innego specjalisty, który podejrzewał u mnie rzadki zespół MRKH (proszę wygooglować), zrobił obeznanie i skierował do szpitala Ginekologicznego w Poznaniu. Jego hipoteza okazała się trafna, pani Doktor nie zauważyła braku ważnego narządu. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dariusz Karniej

  Laryngolog, lek.

  • H
   Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny

   Byłem u tego lekarza badać słuch (wymóg w miejscu pracy wakacyjnej). Zraziło mnie jego niegrzeczne zachowanie. Lekarz wyśmiewał się z mojego miasta rodzinnego, choć nie rozumiem, co w nim śmiesznego, oraz co te "żarty" miały wspólnego z moją wizytą.

  • R

   lekarz dobry, ale prywatnie ma duże stawki... są lepsi za mniejsze pieniądze

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania