Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Jańczewski Inny

  Najlepszy ginekolog :) prowadził moje dwie ciąże. Mogłam liczyć na jego wsparcie w trakcie całej ciąży jak i w szpitalu. podczas każdej wizyty , nawet teraz podczas wizyt kontrolnych czuje się zaopiekowana. Doktor to bardzo miły i serdeczny człowiek.
  Pozdrawiam

  M
  Profil zweryfikowany
  Specjalistyczna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna ciąża, kontrola ginekologiczna

  Wspaniały lekarz i człowiek. Każda wizyta opiera się na dokładnym badaniu i przekazaniu tresciwych informacji. Czas poświęcony jest pacjentowi. Jestem pacjentem pana doktora już 8 lat i nie wyobrażam sobie zmiany na innego. Prowadzil moje 3 ciążę.

  P
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Jańczewski

  pan doktor prowadzi moją ciążę i nie wyobrażam sobie żeby to był ktoś inny.pomimo komplikacji zawsze pomoże doradzi i wysłucha.mogę zadzwonić w każdej chwili jak się coś dzieje . następną ciąże też pojawię się u doktora .z mężem czujemy się pod odpowiednią opieką mąż jest obecny przy wszystkich badaniach bez problemu.


  P
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Jańczewski

  Do Pana Doktora trafiłam w 13 tyg. ciąży bliźniaczej, której möj dotychczasowy lekarz nie chciał się podjąć. Zrozpaczona szukałam trochę na oślep lekarza o trafiłam do Dr Jańczewskiego - specjalisty, fachowca, człowieka o niezmierzonych pokładach cierpliwości i uśmiechu! Od dwóch lat jestem szczęśliwą mamą. Cesarskie cięcie wspominam raczej z uśmiechem, bo Pan Doktor zadbał o miłą atmosferę i życzliwe podejście. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Każda przyszła mama znajdzie spokój i pewność, że wszystko będzie dobrze!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kwiatowa 1, 82-103 Stegna Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania