Specjalistyczna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna

(100 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna

Kwiatowa 1

82-103 , Stegna , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Kijewski

  Psychiatra,

  • Właśnie wróciłem z detoksu (2013-01-13) Lekarz-Czarodziej! Czarodziej, bo w ciągu kilku dni skutecznie postawił mnie na nogi, poza tym uważnie mnie wysłuchał, zrozumiał, i dlatego gorąco polecam Pana Doktora Piotra Kijewskiego każdemu, kto nie potrafi rozstać się z alkoholem.

   Zbyszek K. z Elbląga


 • Sławomir Owczarek

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Lekarz prowadził mi 2 ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dokładny. Widać że jest bardzo dobrym specjalistą więc idealnym. Poczucie humoru jest plusem dla doktora. Zawsze wyszłam uśmiechnięta z gabinetu i bardzo zadowolona. Polecam czystym sercem .Lekarz z zamiłowania A nie żeby kasa się zgadzała jak u niektórych. Oraz potrafi odebrać telefon o 1 w nocy jak coś się dzieje . Co również jest na plus

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Położniczo-GinekologicznaUsługa: ciąża, kontrola ginekologiczna

   Wspaniały lekarz i człowiek. Każda wizyta opiera się na dokładnym badaniu i przekazaniu tresciwych informacji. Czas poświęcony jest pacjentowi. Jestem pacjentem pana doktora już 8 lat i nie wyobrażam sobie zmiany na innego. Prowadzil moje 3 ciążę.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Lesław Grundkowski

  Diagnostyk, Endokrynolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jako pacjentka ciężarna przez Pana Lesława zostałam przyjęta w poradni na Zaspie, wizyta punktualnie, w bardzo przyjaznej atmosferze. Wszystko zostało mi wyjaśnione. Polecam wizyty u Pana doktora.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedoczynność tarczycy

   Pan doktor jest nieprzyjemny w odniesieniu do pacjentów. Wizyta z pewnością nie była komfortowa, przyszłam w ciąży i słyszałam uszczypliwości odnośnie mojej tuszy. Jednak to nie główny problem, przede wszystkim leczenie było źle prowadzone. Przez kilka lat nie miałam wykonanych przeciwciał, które wykazałyby na jaką chorobę tarczycy dokładnie choruje. Dodatkowo wizyta u innego specjalisty wykazała od razu isulinooporność, która wcześniej nie była leczona przez doktora, a ponoć jest oczywista. Oprócz tego wizyty było pobieżne i niedokładne, zmieniałam lekarza i nawet w samym gabinecie zostałam o wiele dokładniej przebadana. Podsumowując nie polecam Pana doktora, a nawet więcej radzę go unikać!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Grzegorz Jańczewski

  Ginekolog, Seksuolog,

  • A
   Lokalizacja: Usługa: Inny

   Bardzo konkretna wizyta. Bez pośpiechu. Dostałam odpowiedzi na nurtujące pytania. Pan Doktor był bardzo delikatny podczas badania i tłumaczył co, jak, gdzie. Czułam się bardzo komfortowo, może dlatego, że Pan Doktor to przy okazji bardzo pogodny człowiek. Dziękuję. Będę wracać.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Położniczo-Ginekologiczna

   pan doktor prowadzi moją ciążę i nie wyobrażam sobie żeby to był ktoś inny.pomimo komplikacji zawsze pomoże doradzi i wysłucha.mogę zadzwonić w każdej chwili jak się coś dzieje . następną ciąże też pojawię się u doktora .z mężem czujemy się pod odpowiednią opieką mąż jest obecny przy wszystkich badaniach bez problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Małgorzata Karoń

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Witam. Ja bylam u pani doktor na badaniach penatralnych. Około 21 tyg powiedziała że mam łożysko przodujące centralnie i prawdopodobnie jest wrosniete. Kazała bardzo uważać przez godzinę tłumaczyła mi jak bardzo grozi to mi i dziecku. Kazała leżeć odpoczywać. Dała skierowanie odrazu do kliniki uck w Gdańsku z tego względu że jestem po 3 cc. Poszłam do mojego lekarza po kilku dniach potwierdzić to stwierdził że to bzdura, że taka przypadłość można diagnozować dopiero w 28 tyg. Kazał żyć normlanie nie dał żadnych leków. W 26 tyg byłam już w szpitalu po dwuch krwotokach. Rezonans wykazał łożysko całkiem wrosniete w macicę. Czeka mnie trudna operacja ratującą moje życie i dziecka wycięcie macicy i nie wiadomo co jeszcze. Ja polecam szczerze dr Karoń wie co robi uważnie przygląda się i stawia diagnozę.

  • Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Położniczo-GinekologicznaUsługa: badania prenatalne

   na badania prenatalne dojeżdzam aż z Gdańska , Pani Doktor jest za każdym razem jest tak samo skupiona i bardzo długo oraz konkretnie i z precyzją wykonuje badania choć nie raz kolejka oczekujących jest długa i jak każdy człowiek mogła by być zmęczona i poirytowana , zawsze rozwinie i wytłumaczy każdą wątpliwość nie czego na siłe nie trzeba z Niej wyciągać, zawsze jadę na badania z wyczekiwaniem a wychodzę bardzo zadowolona , pomimo kolejki(NFZ) warto czekać, Każdemu szczerze polecam Pani Doktor bo to bardzo ciepła i miła osoba a jeszcze lepszy specjalista w swojej dziedzinie .

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu