Specjalistyczna Poradnia Laryngologiczna

(4 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Poradnia Laryngologiczna

Dworcowa 28

10-437 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Osowska Inny

  Z całego serca chciałbym podziękować lek.med. Joannie Osowskiej za profesjonalne i rzetelne przeprowadzenie mojego leczenia.
  Za niesamowitą troskę i empatię, która w tym trudnym dla mnie okresie była bardzo ważna i potrzebna.
  Osobom, które zmagają się z problemami laryngologicznymi i foniatrycznymi serdecznie polecam.
  Z wyrazami szacunku
  Włodzimierz Ciż


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Osowska stan zapalny

  Cudowna Pani doktor. Lekarz z powołania, jak potrzeba pomocy to pół Olsztyna postawi na nogi, załatwi przyjęcie na badania, dodatkowe konsultacje swoich kolegów. Bardzo się przejmuje przypadkiem pacjenta, zleca szczegółowe badania i uważnie je później analizuje. Polecam z całego serca!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Osowska

  Świetna specjalistka, polecam serdecznie. Wysłuchała do końca, wytłumaczyła wszystko. Zrobiła badanie, na które u innego foniatry musiałam czekać miesiącami. Nie truje lekami tylko zaleca ćwiczenia oddechowe (które wcześniej omówiła i wydrukowała)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Osowska

  Doskonały i kompetentny lekarz. Rzeczowa i konkretna lekarka z rozległą wiedzą i ogromną chęcią pomocy pacjentowi. Wiarygodny i dobry lekarz. Człowiek, który nie pozostaje niewzruszony na ludzkie nieszczęście. Doktor Osowska skrupulatnie wysłuchuje pacjenta, nie szczędząc mu czasu i zainteresowania. Dokładnie dobiera metodę leczenia a w razie konieczności elastyczne operuje innymi środkami włączając kolejne leki i metody leczenia. Lekarz, który doprowadza leczenie do końca, wykorzystując całą dostępna wiedzę i rozległe metody leczenia jakimi dysponuje - bogate ambulatorium audio w przychodni na ul. Dworcowej. Lekarz który opiera się na badaniach, na które chętnie kieruje pacjenta nie pozostawiając niczego przypadkowi. Jeżeli można mówić o lekarzu z powołania, tej lekarce ten tytuł należy się stuprocentowo.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz