Somed

(0 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Somed

Spokojna 5

62-610, Sompolno, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Madgalena Adamkiewicz

  Stomatolog,

  • K

   Niewykwalifikowana, niedokładna, a najważniejsze, że nie poświęca czasu na prawidłowe wykonanie swojej pracy. Kilka lat temu leczyłam zęby u tej pani, na fotelu siedziałam max 15 minut przy zakładaniu plomby, mam obawy, że te zęby nie są wyleczone tak jak należy. Jeśli chodzi o leczenie kanałowe, pani Adamkiewicz nie stosuje pojęcia "zdjęcie RTG", a szkoda, bo niedawno okazało się, że w trzonowcu, który ma 3 kanały wypełniony jest tylko i wyłącznie JEDEN! Ponadto, pani Adamkiewicz swoim brakiem dokładności i pośpiechem doprowadziła do tego, że przy leczeniu kanałowym umieściła zatrucie w ten sposób, że wydostało się na obszar dziąsła. Dalsze losy dziąsła, to martwica a co za tym idzie wycinanie dziąsła i straszny ból.
   Szczerze odradzam, przez tą panią straciłam dużo czasu, pieniędzy i przede wszystkim przeżyłam wiele niepotrzebnego stresu.
   Liczę na to, że pani Adamkiewicz zagląda na tą stronę i zapozna się z moją opinią. Może to w jakikolwiek wpłynie na jej postępowanie, tak aby żaden jej pacjent nie przechodził już tego co ja musiałam przejść