SOLUTIO Psychoterapia i Psychoedukacja Sp. z o.o.

(48 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

SOLUTIO Psychoterapia i Psychoedukacja Sp. z o.o.

Plac Dworcowy 1

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Lisińska-Fistek Inny

  Powiadają, że wybór odpowiedniej terapii należy zacząć od osoby terapeuty. Dobrze trafiłem. Pani Natalia jest dobrym psychoterapeutą. Wystawiam neutralną opinię, ale wyłącznie z powodu mojego niefortunnego końca. Miotałem się pomiędzy skrajnościami, tymczasem prawda leży pośrodku. Idąc do Pani Natalii, chciałem tylko uzyskać potwierdzenie, że jestem coś wart. Potrzebowałem tego w kontekście własnego rozwoju i specyfiki ludzi, w których otoczeniu przyszło mi żyć. Moją ''winą'' w ich oczach było pragnienie wykorzystania własnego potencjału. Tuż przed rozpoczęciem współpracy z Panią Doktor wyszło na jaw, że pragnę jeszcze miłości i spożytkowania własnej wiedzy na niwie zawodowej. Nikt we mnie nie wierzył, gdyż całe życie spędziłem wśród osób dalece mi ustępujących, a jednocześnie mających poczucie adekwatności swojego miejsca w świecie. Wyszydzono moje plany i ambicje. Sam również doszedłem do wniosku, że w pewnym wieku za późno jest na zmiany. Mimo tego postanowiłem powalczyć i tak trafiłem do gabinetu Pani Natalii. Byłem zachwycony! Ktoś był wreszcie po mojej stronie! I ktoś mądry... Podjęte cele spowodowały, iż Pani Doktor imponowała mi, choćby swoimi dokonaniami. ''Podarowała'' mi 2 lata życia. Wspierała i utwierdzała w poczuciu sensu tej walki o siebie. Niestety, była jedynym takim człowiekiem. Jak kruche to było - zrozumiałem, gdy przez pomyłkę, obraziłam Panią Natalię. Zrozumiałem, że mnie nigdy nikt żadnej pomyłki nie wybaczy! Utraciłem poczucie jakiejkolwiek wartości. Miało być bezpiecznie... Jeszcze raz doświadczyłem obojętności na mój los... Wynika to z faktu, że nie jestem nikomu potrzebny. Bo nic dobrego już nie dało się zrobić! Polecam Panią Natalię tym, którzy są komuś potrzebni. Tym, którzy są coś warci... Których położenie nie było tak beznadziejne, jak moje... Ja? Jeżeli nawet psycholog mnie wykluczył, jako kogoś przegranego, poczucie osamotnienia i niezrozumienia jest zbyt wielkie! W mojej sytuacji nie do udźwignięcia. Pani Doktor, wiedząc o tym, nie zawahała się zaryzykować. Moje życie było pomyłką, ten świat nie zasługuje na takich ludzi i okres przedświąteczny jest znakomitą porą, aby taką pomyłkę naprawić...

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Lisińska-Fistek

  Byłem (narazie) na dwóch wizytach i już teraz jest mi dużo lżej. Pani Natalia zna się na swoim fachu. Polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Lisińska-Fistek konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pani Natalia jest naprawdę ciepłą osobą, spokojnie słucha i stara się zrozumieć gdzie leży problem. Będąc w gabinecie czułam się jakbym rozmawiała z przyjaciółka. Na pewno będę kontynuowała spotkania bo, po pierwszej wizycie wiem ze Pani Natalia jest mi w stanie pomóc.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Lisińska-Fistek konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Święty specjalista bardzo dobra lokalizacja przyjazny gabinet świetna atmosfera. Bardzo polecam wszystkim

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Lisińska-Fistek Konsultacja rodzica z dzieckiem (pierwsza wizyta)

  Bardzo sympatyczna, ciepła ale i konkretna osoba. Genialne podejście do dziecka w trudnym wieku. Potrafiła dotrzeć do córki i pomóc z istniejącym problemem. Serdecznie polecam każdemu. Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Sebastian Mazgaj

  Człowiek,który słucha,słyszy i ma w sobie tyle empatii i pozytywnej energii,potrafi postawić na nogi.
  Bardzo konkretna pomoc.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Lisińska-Fistek konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Profesjonalne i kompetentne podejście do pacjenta. Pani psycholog w realny sposób tłumaczy istniejący problem i próbuje nakierować na pozytywny tok myślenia. Polecam

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Lisińska-Fistek Konsultacja rodzica z dzieckiem (pierwsza wizyta)

  Pani Natalia jest bardzo ciepła osobą. Córce od razu się spodobała a jej rozmowa bardzo dużo córce pomogła. Szczerze polecam.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sebastian Mazgaj

  Bardzo miła, trafna oraz szybka komunikacja z lekarzem. Bez problemów z porozumieniem się z pacjentem.

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Sebastian Mazgaj

  Uprzejmy, charyzmatyczny, inteligentny i empatyczny. Te przymiotniki idealnie określają Pana Sebastiana. Bardzo dobry specjalista. Doskonały słuchacz. Potrafi ukierunkować człowieka na zmianę postrzegania siebie, innych i otaczającej rzeczywistości, dostrzeżenie pozytywnych aspektów nawet w sytuacjach trudnych. Pomaga uwierzyć we własne możliwości. Motywuje do uwolnienia wewnętrznych zasobów energii. Stwarza bezpieczną przestrzeń i dba o komfort rozmówcy. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z tym terapeutą.

  „Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób”.
  ~E. Tolle

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania