O nas

Smile Dental Clinic to klinika stomatologiczna w Białymstoku, która powstała jako owoc wielu lat doświadczeń i ciężkiej pracy całego zespołu wysoko wykwalifikowanych lekarzy. Postanowiliśmy wykorzystać zdobytą wiedzę, aby stworzyć miejsce, w którym pacjent zostanie objęty możliwie najbardziej profesjonalną opieką dentystyczną, świadczoną w miłej, budzącej zaufanie atmosferze. Każdy gabinet stomatologiczny w naszej klinice został wyposażony w najnowocześniejsze materiały, technologie oraz sprzęt. Każdy nasz dentysta uwagę na szczegóły, nie dzielimy usług na istotne i mniej istotne. W naszej pracy liczy się wszystko: jakość, trwałość, szczegółowe informowanie o podejmowanych działaniach i ich kosztach, a także wrażenia estetyczne i – przede wszystkim – zadowolenie naszych pacjentów. Szczególny nacisk kładziemy na zachowanie najwyższych standardów leczenia stomatologicznego. Śledzimy najnowsze osiągnięcia techniki i wprowadzamy je na bieżąco do naszej oferty. Miła i profesjonalna atmosfera, przestronne wnętrza, sprzęt multimedialny i dostęp do internetu umilą Państwu czas oczekiwania na wizytę. Jest on możliwie krótki, bowiem pracujemy w systemie umożliwiającym maksymalne skrócenie oczekiwania na spotkanie z lekarzem dentystą. W naszych gabinetach świadczymy pełną opiekę, w tym m.in. leczenie zębów z bólem, chirurgię, implanty i ortodoncję. W Smile Dental Clinic w Białymstoku przyjmuje także dentysta dziecięcy. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo naszym pacjentom oraz konkurencyjne ceny świadczonych usług, co daje nam to pewność, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej pracy. Na tym właśnie zależy nam najbardziej. W Smile Dental Clinic zajmujemy się protetyką i chirurgią stomatologiczną, ortodoncją, a także higieną jamy ustnej oraz leczeniem zachowawczym. Oferujemy także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej – usuwanie kamienia, wybielanie, wypełnienia kompozytowe. Ponadto wykonujemy standardowe badania RTG oraz zdjęcia pantomograficzne.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Mikroskop
 • Pantomogram
 • Radiowizjografia RVG - RTG zębowe
 • Sedacja wziewna - podtlenek azotu
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (18)

Ogólna ocena

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Skutnik-Radziszewska usuwanie kamienia nazębnego

  Polecam.Wszystko wykonane prawidłowo skutecznie.Szczegółowe wyjaśnienia i zalecenia.Punktualność lekarza.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Skutnik-Radziszewska Konsultacja stomatologiczna

  Pani Ania jest prawdziwym lekarzem z powołania. Wszystko dokładnie wyjaśnia, posiada anielską cierpliwość i odpowiednie podejście po pacjenta.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Dominika Dudek ekstrakcja zęba mlecznego

  Wyrwałam dziś 5 letniej córce zęba mlecznego u Pani Dominiki. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna.
  Córka się bardzo bała, trudno nad nią zapanować u dentysty. Pani Dominika była spokojna, zagadywała ją, krok po kroku realizując plan usunięcia zęba. Nie robiła nic na siłę szanując dziecko. Czekała cierpliwie, by zadziałał gaz i znieczulenie. Córka nawet się nie zorientowała, że dostaje zastrzyk.
  Bardzo dziękuję. Na pewno do Pani wrócimy!

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Anna Skutnik-Radziszewska leczenie kanałowe

  Bardzo miła pani doktor, bardzo dobrze dostosowywuje się do wymagań oraz udziwnień pacjenta, polecam z całego serca

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Anna Skutnik-Radziszewska leczenie kanałowe

  Bardzo miła pani Doktor. Wszystko jasno wyjaśniła,wizyta odbyła się bezboleśnie . Jak kolejne wizyty to tylko u ten Pani. Polecam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania