Skymedic Chirurgia

(45 opinii)

W naszym ośrodku spotkają Państwo wykwalifikowanych specjalistów chirurgii ogólnej, którzy zapewniają kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń chirurgicznych oraz proktologicznych. Do każdego p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Skymedic Chirurgia

Osiedle Dywizjonu 303 62B, Czyżyny

31-859, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 607...

O nas

W naszym ośrodku spotkają Państwo wykwalifikowanych specjalistów chirurgii ogólnej, którzy zapewniają kompleksową diagnostykę i leczenie schorzeń chirurgicznych oraz proktologicznych.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W ocenie stanu zdrowia kierujemy się zarówno wieloletnim doświadczeniem jak i aktualną wiedzą medyczną. Bardzo ważna dla nas jest zaufanie i bezpieczeństwo pacjentów oraz komfort podczas wizyt w naszej placówce. Dbamy aby podczas wizyt w naszym Centrum Medycznym panowała przyjazna, pełna zaufania atmosfera.

Zapraszamy do rejestrowania się bezpośrednio w siedzibie centrum na os. Dywizjonu 303 62b Kraków 31-875, lub telefonicznie w godzinach od 09:00 do 20:00 pod numerem telefonu: +48 607 451 111, a także mailowo: rejestracja@skymedic.pl.
Rejestracja możliwa jest także przez profil placówki lub indywidualne profile lekarzy na portalu znanylekarz.pl.

Centrum Medyczne Skymedic Chirurgia serdecznie zaprasza.

Nasza oferta

W ramach naszego Centrum wykonujemy drobne zabiegu chirurgiczne w zakresie powłok skóry – wycięcie zmian skórnych, wycięcie tłuszczaków, kaszaków, włókniaków, chirurgiczne leczenie wrastających paznokci. Prowadzimy diagnostykę i leczenie chorób okolicy odbytu– w tym badania ano- i rektoskopowe.

Oferujemy również kompleksowe leczenie ran przewlekłych wg obecnie obowiązującej koncepcji TIME. Leczenie to jest dobierane indywidulnie i może obejmować: chirurgiczne opracowanie rany, dobór odpowiednich opatrunków czy terapię podciśnieniową.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w chirurgii laparoskopowej oferujemy pełną i kompetentną kwalifikację do operacji laparoskopowych takich schorzeń jak kamica pęcherzyka żółciowego, przepukliny brzuszne oraz pachwinowe, choroby onkologiczne przewodu pokarmowego.

Zapewniamy także kompleksowe konsultacje u chorych z rozległymi przepuklinami brzusznymi obejmujące, przygotowanie do zabiegu, omówienie dostępnych metod leczenia chirurgicznego, a także indywidualne dobranie metody operacyjnej najlepszej dla konkretnego pacjenta.

Dzięki współpracy międzyośrodkowej nasi pacjenci, wymagający leczenia operacyjnego w szpitalu, mogą być objęci takim leczeniem przez naszych specjalistów.

Nasz sprzęt

 • rektoskop
 • anoskop
 • w pełni wyposażony chirurgiczny gabinet zabiegowy

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Daria Kuliś

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Moja wizyta miała charakter konsultacji. Pani chirurg bardzo miła i rzeczowa. Wszystko wytłumaczone konkretnie


 • Jacek Madej

  Proktolog, Chirurg, lek.

  • P
   Lokalizacja: Skymedic Chirurgia

   Lekarz konkretny, pełen humoru, umie słuchać i umie wytłumaczyć. Objaśnia alternatywne sposoby leczenia, jasno przekonuje do wybranej, omawiając i zalety i wady.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zdrowa Huta

   Pełny profesjonalizm.
   Konkretna informacja , zabieg praktycznie bez bólu , pełna informacja co dalej.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Rafał Cygan

  Proktolog, Chirurg, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Skymedic ChirurgiaUsługa: badania proktologiczne

   Po dwóch wizytach u Pana Doktora mogę potwierdzić, że jest to lekarz z powołania, posiadający dużą wiedzę i ogromne umiejętności. Jest bardzo uprzejmy i przyjazny dzięki czemu korzystanie z usług medycznych przebiega bezproblemowo. Największe wrażenie zrobiło na mnie zaangażowanie i chęć pomocy. W moim przypadku Pan Doktor zaproponował pilną wizytę kontrolną (2 dni po pierwszej), nawet gdyby nie było wolnych terminów, ponieważ była taka potrzeba w związku z zaistniałą sytuacją. Świadczy to o tym, że dobro pacjenta dla Pana Doktora jest najważniejsze. Na pewno jeszcze skorzystam z usług jeśli będzie to konieczne.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Woś & PiwowarczykUsługa: konsultacja proktologiczna

   To co chcialem to się dowiedziałem !!! Rzetelne badanie. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Bardzo dobra cena !!!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Agnieszka Leszko

  Proktolog, Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: Skymedic ChirurgiaUsługa: konsultacja proktologiczna

   Pani doktor bardzo miła, rzeczowa. Robi szczegółowy wywiad i objaśnienia co do danej dolegliwości i sposobie leczenia.

  • P
   Lokalizacja: Skymedic ChirurgiaUsługa: kontrolna

   Bardzo polecam Panią Doktor. Atmosfera podczas badania jak i całej wizyty bardzo dobra. Pani doktor wszystko tłumaczy. Bardzo miła i przyjazna.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu