„SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie 15 grudnia 1990 roku jest w kalendarium firmy „SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy dniem, od którego rozpoczyna się historia pie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

„SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy

Górnicza 3

21-010 , Łęczna , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Allianz, Compensa, LUX MED, PZUwięcej (2)

„SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy

Kolorowa 24/45

20-802 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Allianz, LUX MED, PZU Zdrowiewięcej (1)

O nas

„SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

15 grudnia 1990 roku jest w kalendarium firmy „SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy dniem, od którego rozpoczyna się historia pierwszej prywatnej praktyki lekarskiej w Łęcznej.
W styczniu 2000 roku powstała nasz filia przy ul. Kolorowej w Lublinie, świadcząca obecnie usługi z zakresu medycyny rodzinnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz lecznictwa psychiatrycznego, opieki psychologicznej i terapii uzależnień. Od 2006 roku nasi specjaliści wykonują w Zamościu zabiegi w trybie jednodniowym z zakresu otolaryngologii dziecięcej.
Obecnie w naszych ośrodkach zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla wszystkich grup wiekowych, w której zakres wchodzi: podstawowa opieka zdrowotna, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, długoterminowa opieka pielęgniarska, opieka psychiatryczna, psychologiczna i terapia uzależnień, stomatologia, diagnostyka medyczna oraz szczepienia profilaktyczne.
Naszym atutem jest wykwalifikowany i doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz troskliwy personel pielęgniarski. Wszystkie przychodnie „SGL” wyposażone są w nowoczesny i certyfikowany sprzęt medyczny wspomagany przez profesjonalne oprogramowania informatyczne. Pacjenci rejestrowani są elektronicznie w trosce o poszanowanie czasu i prywatności.
Wszystkie ośrodki „SGL” dostępne są dla osób niepełnosprawnych.

Badania

 • Badanie wzroku
 • USG
 • EKG
 • Holter
 • Anoskopia
 • Cytologia
 • Badanie słuchu
 • Echo serca
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magda Surówka Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Czułam się bardzo zaopiekowana podczas prowadzenia ciąży. Wszystkie badania zlecone na czas, wizyta bardzo dokładna, kontakt super. Pani doktor bardzo zaangażowana, dokładna, konkretna a przy tym przemiła. Szczerze polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magda Surówka konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor to świetny lekarz. Bardzo empatyczna, rzeczowa i po prostu ludzka. Wszystko rozumie i ze wszystkim doradzi. Prowadzenie ciąży to czysta przyjemność. Wszystkie badania, skierowania itp bez problemu i na czas. Jakiekolwiek obawy były bardzo szybko wyjaśnione. Nigdy nie byłam u lekarza który tak skrupulatnie by pilnował wszystkich badań.
  Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Wajnberg Inny

  Bardzo nieprzyjemny, pretensjonalny, zero zrozumienia dla pacjentki. Pan doktor zadaje pytanie po czym przerywa podczas odpowiedzi. Podczas wywiadu cały czas twierdził, że nie mam racji i bez przerwy na mnie krzyczał, a kilkukrotnie prosiłam aby przestał. Nie udało mi się uzyskać żadnej rzeczowej porady, jedynie zszargane nerwy. Nigdy nie zostałam tak źle potraktowana przez żadnego lekarza. Nie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Bardzo polecam. Podczas wizyty czułam, że pani terapeutka jest rzeczywiście zainteresowana moim problemem i chce mi pomóc. Dziękuje za okazane mi wsparcie. Przy okazji pani Kasia jest bardzo sympatyczna i serdeczna osoba.Bardzo żałuję.ze wizyta była taka krótka ( z przyczyn niezależnych od Pani Kasi :) Polecam wszystkim potrzebującym wsparcia i pomocy.to od Pani Kasi ja otrzymają na 100%


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Kot prowadzenie ciąży

  Najlepszy ginekologa do jakiego trafiłam.
  Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo delikatny. Chodzę do niego już 6 lat, ostatnio prowadził moją ciążę. Bardzo polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Kot prowadzenie ciąży

  Przedewszystkim lekarz bardzo delikatny z poczuciem humoru . Wszystkie badania na czas jedyny minus ze nie robi usg podczas wizyty tylko trzeba się umawiać na drugi termin.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Wajnberg Stan zapalny w ciąży

  Nie polecam. Wywiad faktycznie przeprowadził, skierował na USG prenatalne ale badanie było bardzo bolesne (po wizycie zauważyłam krwawe włókna). Z cytologii wynika, że występuje stan zapalny, moje odczucia też są takie ale doktor stwierdził, że wszystko jest w porządku.
  Na końcu kiedy poprosiłam o przedłużenie zwolnienia ciążowego, odmówił mówiąc, że dobre mam wyniki i moje złe samopoczucie (niedoczynność tarczycy i choroba kręgosłupa) nie wystarczy. Kiedy dodałam od siebie, że nawet nie zapytał jaki zawód wykonuje odpowiedział, że na zawód się nie wystawia się zwolnienia.
  Dodam również, że jest nieprzyjemny w rozmowie i mówił do mnie na "Ty" co mi osobiście nie odpowiadało.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz