Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

„SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

15 grudnia 1990 roku jest w kalendarium firmy „SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy dniem, od którego rozpoczyna się historia pierwszej prywatnej praktyki lekarskiej w Łęcznej.
W styczniu 2000 roku powstała nasz filia przy ul. Kolorowej w Lublinie, świadcząca obecnie usługi z zakresu medycyny rodzinnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz lecznictwa psychiatrycznego, opieki psychologicznej i terapii uzależnień. Od 2006 roku nasi specjaliści wykonują w Zamościu zabiegi w trybie jednodniowym z zakresu otolaryngologii dziecięcej.
Obecnie w naszych ośrodkach zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla wszystkich grup wiekowych, w której zakres wchodzi: podstawowa opieka zdrowotna, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, długoterminowa opieka pielęgniarska, opieka psychiatryczna, psychologiczna i terapia uzależnień, stomatologia, diagnostyka medyczna oraz szczepienia profilaktyczne.
Naszym atutem jest wykwalifikowany i doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz troskliwy personel pielęgniarski. Wszystkie przychodnie „SGL” wyposażone są w nowoczesny i certyfikowany sprzęt medyczny wspomagany przez profesjonalne oprogramowania informatyczne. Pacjenci rejestrowani są elektronicznie w trosce o poszanowanie czasu i prywatności.
Wszystkie ośrodki „SGL” dostępne są dla osób niepełnosprawnych.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Wajnberg Inny

  Nigdy nie spotkałam człowieka bardziej wrednego i nieprofesjonalnego. Na każdej wizycie na mnie krzyczał, nie słuchał tego, co mam do powiedzenia. Podczas badań niesamowicie niedelikatny, bez żadnego wyczucia. Za bycie w ciąży czułam się przez niego wręcz winna. Jako specjalista od ciazy nie wykonuje USG w gabinecie, mimo że jest zaopatrzony w taki sprzęt, a jedynie wypisuje skierowanie do szpitala 50 kilometrów dalej. Będąc w 12 tygodniu ciąży Wajnberg na swoje oko stwierdził że jest to tydzień 9 i tak wpisał do wszytskich dokumentów i przez
  to wszytskie ważne badania zostały wykonane za późno. Gdy wyjdzie się na 30 sekund do recepcji odebrać badania on już przyjmuje kolejną pacjentkę przez co ciężarna kobieta zamiast czekać na wizytę już opóźnione pół godziny czeka godzinę. W trosce o swoje zdrowie fizyczne ale też psychiczne - proszę wybierzcie innego lekarza.

  H
  Profil zweryfikowany
  Magda Surówka- Gębka konsultacja ginekologiczna

  Pani Magda jest super ginekologiem
  Polecam tylko ją
  Jest przyjazna i bardzo miła

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Sokół psychoterapia indywidualna

  Pani Natalia jest bardzo zaangażowana, profesjonalna i empatyczna. Uważnie słucha i trafnie komentuje. Polecam:)


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Wajnberg Inny

  Specjalista w swoim fachu. Od razu wiedział co mi dolega, szybko przeszlam potrzebną operacje. Gdybym nie zmieniła ginekologa na dr Wajnberga, prawdopodobnie nadal chodziłabym z problemem. Czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Polecam z całego serca. Lekarz z powołania.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Wajnberg Inny

  Polecam z całego serca.
  Co prawda zlecał mało badań (morfologia, mocz) podczas prowadzenia ciąży, ale był zaangażowany w jej prowadzenie (skierowania, recepty na infekcję).
  Zareagował w odpowiednim momencie tuż przed rozwiązaniem, kiedy była taka potrzeba i wysłał na swój oddział, przeprowadził CC widząc brak postępu w porodzie. Zainteresowany samopoczuciem matki i zdrowiem dziecka (sprawdzał szwy, odwiedził na oddziale, przypomniał o wizycie). Lekarz z doświadczeniem, który wie co robi.
  Oby każdy lekarz na NFZ miał takie podejście, jak on.


  P
  Profil zweryfikowany
  Magda Surówka- Gębka konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do doktor Surówki przypadkiem, będąc w ciąży, którą prowadził inny lekarz, jednak po pierwszej wizycie zdecydowałam o (zupełnie nie planowanej) zmianie lekarza prowadzącego na doktor Surówkę. Czas pokazał, że była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Pani doktor jest wspaniałą osobą i lekarzem! Cierpliwie i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia procedurę i cel badań, oraz szczegółowo omawia wyniki. Natomiast jeśli chodzi o sam poród- Pani Doktor była ze mną na sali operacyjnej podczas cc, a później kilkukrotnie sprawdzała "co u mnie" w pierwszej dobie po. Bardzo cieszę się, że los postawił Panią Doktor na mojej drodze i zdecydowałam się rodzić "pod jej okiem". Polecam Panią doktor z całego serca!


  K
  Profil zweryfikowany
  Magda Surówka- Gębka Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Czułam się bardzo zaopiekowana podczas prowadzenia ciąży. Wszystkie badania zlecone na czas, wizyta bardzo dokładna, kontakt super. Pani doktor bardzo zaangażowana, dokładna, konkretna a przy tym przemiła. Szczerze polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  Magda Surówka- Gębka konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor to świetny lekarz. Bardzo empatyczna, rzeczowa i po prostu ludzka. Wszystko rozumie i ze wszystkim doradzi. Prowadzenie ciąży to czysta przyjemność. Wszystkie badania, skierowania itp bez problemu i na czas. Jakiekolwiek obawy były bardzo szybko wyjaśnione. Nigdy nie byłam u lekarza który tak skrupulatnie by pilnował wszystkich badań.
  Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.


  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Wajnberg Inny

  Bardzo nieprzyjemny, pretensjonalny, zero zrozumienia dla pacjentki. Pan doktor zadaje pytanie po czym przerywa podczas odpowiedzi. Podczas wywiadu cały czas twierdził, że nie mam racji i bez przerwy na mnie krzyczał, a kilkukrotnie prosiłam aby przestał. Nie udało mi się uzyskać żadnej rzeczowej porady, jedynie zszargane nerwy. Nigdy nie zostałam tak źle potraktowana przez żadnego lekarza. Nie polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  „SGL” Specjalistyczne Gabinety Lekarskie sp. j. Kusy i Wspólnicy Inny

  Bardzo polecam. Podczas wizyty czułam, że pani terapeutka jest rzeczywiście zainteresowana moim problemem i chce mi pomóc. Dziękuje za okazane mi wsparcie. Przy okazji pani Kasia jest bardzo sympatyczna i serdeczna osoba.Bardzo żałuję.ze wizyta była taka krótka ( z przyczyn niezależnych od Pani Kasi :) Polecam wszystkim potrzebującym wsparcia i pomocy.to od Pani Kasi ja otrzymają na 100%


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Górnicza 3, 21-010 Łęczna Pokaż w Google Maps
LUX MED, Allianz, Compensa, PZU
Kolorowa 24/45, 20-802 Lublin Pokaż w Google Maps
Allianz, LUX MED, PZU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania